Ефект моря

Уже 15 років у нашому місті працює професійна соляна шахта, в яку звертаються за допомогою пацієнти, здебільшого, як в останню медичну інстанцію після довгих років неефективного лікування медикаментами. Вперше мені порадили відвідати соляну кімнату мої друзі, коли лікар рекомендував видалення аденоїдів хірургічним шляхом моїй донечці. Я не прихильних операцій, якщо це не єдиний метод лікування. Тому почала шукати альтернативу, уважно ознайомившись з інформацією про дію солі на організм людини, було прийняте рішення пройти курс лікування в соляній шахті 21 день. Ви запитаєте: чому саме такий термін оздоровлення я обрала? Тому що ефект перебування в соляній шахті можна сміливо прирівняти до відпочинку на морі тільки за дуже доступні кошти. Побачивши результат лікування у соляній шахті аденоїдів моєї донечки без хірургічного втручання, ми стали постійними відвідувачами соляної кімнати. І ось уже чотири роки поспіль, два рази на рік, ми з малечею разом проходимо курс лікування в соляній кімнаті. В чому ж секрет та переваги такого «солоного лікування» і які ж захворювання лікуються в соляній шахті? Про це та інше йтиметься у нашій статті.

Як діє сіль на організм людини?

Сіль вбиває мікроби, цим і зумовлений лікувальний ефект, що допомагає позбутися захворювань. Мікроклімат соляної кімнати має антисептичний та дезінфікуючий вплив на дихальні шляхи та шкіру завдяки великій кількості хлориду натрію, який має противірусну, бактерицидну та протигрибкову дію.

Які захворювання лікує соляна шахта?

Соляна кімната ефективна для профілактики і лікування захворювань дихальної системи: риніти, фарингіти, синусити, бронхіти, бронхіальні астми. Соляну кімнату рекомендують тим, кому потрібна реабілітація після перенесеної пневмоніїї та турберульозу не відкритої форми. ЇЇ варто відвідати людям, які працюють на шкідливих виробництвах, в яких страждає дихальна система, для старших людей після перенесених серцевих захворювань, які мають імунологічні та алергічні захворювання, аденоїди, шкіряні захворювання, такі як атопічні дерматити, псоріаз. Для покращення стану шкіри лікарі також рекомендують відвідувати соляну кімнату, а також для лікування целюліту.

Вплив на організм виявляється комплексним, що в свою чергу зміцнює імунну систему людини. В цілому соляна шахта очищає й лікує дихальні шляхи; оздоровлює системи кровообігу і лімфообігу; сприяє виведенню шлаків; стабілізує обмінні процеси; лікує захворювання шкіри, омолоджує; діє як профілактика целюліту; дарує антистресовий і антидепресивний ефект; лікує всі види алергії; відновлює захисні функції організму. Особливо корисно відвідувати соляні кімнати людям, що страждають частими простудними захворюваннями, бронхітами, бронхіальною астмою та алергіями різної природи.

Переваги соляної шахти

Соляна кімната у поліклініці №1 – єдина професійна соляна шахта у Луцьку, яка функціонує з метою лікування та терапії для лучан та гостей. Соляна шахта обладнана європейською технікою, що сертифікована не тільки в Україні та Європі, але і в США та Ізраїлі. Основною перевагою є потужний аерозольний галогенератор, який постійно підтримує концентрацію солі у повітрі, розпилюючи у високодисперсний аерозоль хлориду натрію (розмір часток від 0,5 до 10 мкм). Для облаштування кімнати використано сіль Солотвинського родовища, найчистішого за хімічним складом (98,8 % NaCl) в Європі. Сіль знищує патогенну мікрофлору, поглинає атмосферну вологу та підтримує асептичні умови середовища – повітря в галокамері стерильне.

Тут працюють медики, які готові ознайомитися з індивідуальними скаргами пацієнта та порадити потрібний курс лікування. За підрахунками, близько 11 500 людей вже оздоровилися і пройшли лікування в цій галокамері.

Кому можна відвідувати соляні кімнати?

На сьогоднішній день лікарі рекомендують відвідування соляних шахт з метою поліпшення самопочуття як дітям, так і дорослим. Ефективність цього методу лікування доведена часом, але все залежить від тяжкості захворювання. За відгуками педіатрів та батьків, у дітей, що регулярно хворіють на простудні захворювання, підвищується імунітет. У результаті 95% маленьких пацієнтів перестають хворіти занадто часто. Повітря, насичене сіллю, очищає ніс, гайморові та фронтальні пазухи, ротову порожнину, глотку, гортань, трахею, бронхи та легені. Також оздоровлює та відновлює шкіру при нейродерміті, екземі та псоріазі, сприяє загоєнню ран, посилює імунітет, усуває наслідки  куріння.

Аби подихати цілющим повітрям, волинянам зовсім не обов’язково кудись їхати, а тим паче спускатися під землю. Таке лікування доступне за адресою:

м. Луцьк, просп. Волі, 66а (поліклініка №1, каб. 225)

тел.: (0332) 285187, (066) 3406333

Ліцензія серія АГ N 602423 видана 21.07.2011р

Опубліковано: People UA № 2(48), осінь 2019