Ексклюзивний комп’ютер

Вам доводилося чути про таке модне явище, як комп’ютерний модінг? Роблю ставку, що так. Усі, хто читав попередній випуск нашого журналу, вже ознайомилися з візуальними перевагами комп’ютерного модінгу. Дорогі читачі, ви не читали цей цікавий матеріал? Тоді, ймовірно, ви насилу уявляєте собі, що таке модінг.

Модінг — спосіб самостійно перетворити звичайний комп’ютер на індивідуальний, неповторний витвір мистецтва. Це стало можливим завдяки появі на комп’ютерному ринку систем охолодження, підсвітлювачів, панелей керування та регулювання нестандартних дизайнів. Сьогодні на ринку сила-силенна пропозицій товарів для модінгу таких виробників, як «Scythe», «Zalman», «Aerocool», «Thermaltake», «Sunbeam». Можна знайти все, що вам потрібно, було б бажання покреативити.  

Висловлюючись простими словами, модінг для комп’ютера — це те ж саме, що і тюнінг для автомобіля. Це і особливе фарбування, і аерографія, і різноманітні види  підсвічування — загалом все те, що робить зі звичайного комп'ютера унікальну річ, яка не тільки зберігає свою функціональність, а й стає прикрасою будь-якого інтер’єру. 

Не важливо, який у вас комп’ютер, ви можете зробити навіть застарілу модель предметом заздрощів усіх довкола. Адже модінгований комп’ютер стає ексклюзивним, тому що другого такого просто не існує. 

Прийомів модінгу є ну дуууже багацько. Наприклад, можна вирізати декоративне вікно в корпусі системного блоку або навіть маленьке віконечко в мишці. Обов’язково встановити різнобарвне світлодіодне підсвічування. Навіть кулер можна зробити оригінальним, застосувавши до нього модінг. 

Що важливо — модінгувати свій комп’ютер може практично кожен, хто знає, за який кінець тримати паяльник і що таке світлодіод. Головне в цій справі — мати багату уяву, а знань та досвіду можна й набути.

Автор: Сніжана Романюк. Опубліковано "Лише Насолода" № 2(12) серпень-вересень 2011р.

Магазин комп’ютерної техніки «Системз»

м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 53

тел.: (0332)774349

www.systems.com.ua