Екстрим дім

Дім в якому Ви мешкаєте вже не викликає захоплюючі погляди Ваших друзів, а саме головне - не приносить радість Вам. Пора звити своє гніздечко так, аби відчуття комфорту, творчості та новизни не покидало Ваш дім ще з кільканадцять років. Ви готові до кардинальних змін?

Забудовники подбають про те, щоб Ваша фортеця представляла безпеку, мудрість, силу, любов, єдність та надію на кращому рівні.

Подаруй світло своїй сім’ї завдяки  легкому та чистому білому кольору. Романтичний настрій та відчуття простору не покидатиме Вас, коли Ви знаходитеся вдома. Немов у раю нічого Вас не турбує, лише наближає до відпочинку.

 

Особливим місцем є дитяча кімната для малечі. Грайливі відтінки, стіни в горошок, цікавий декор подарують вашій сім’ї позитивні емоції.  

Дитячу мрію втілити в життя сьогодні стало модно та креативно. Мета життя: посадити дерево і побудувати будинок відтепер немов солодка пара твікс.

Штурвал на право. Бачите майже нікому не потрібний корабель, мерщій купуйте його, змінюйте для умов проживання і запрошуйте гостей на новосілля. 

Ось такий наближений до природи стіл можна змайструвати для родинного кола, яке збирається саме за столом. Щоправда маючи такий ексклюзив на кухні, схуднути Ви навряд зможете, адже так приємно з природного столу смакувати напої та смачну еко-їжу.

На відкритому повітрі можна не лише пікнік влаштувати, а й подрімати, особливо якщо є клаптик райської землі на березі моря.

Для любителів приморського відпочинку рекомендуємо деякий час пожити в справжній солом’яній хижі.

Автор: Сніжана Романюк

Опубліковано "Лише Насолода" № 2(18) квітень-травень 2012 р.