FASHION HALLOWEEN

Навіть в самий жахливий вечір нечистої сили можна прекрасно відпочити від метушні й рутини, вдивляючись в магічні «світильники Джека»: гарбузові голови з запаленими свічками. Тільки в цей вечір нечистої п’ятниці в First Cafe пройде тематичний вечір, pre-party, FASHION HELLOWEEN, вечір ніжності, пристрасті, та... оголеності...

Гості зможуть отримати яскраві емоції від фотосесії, котру проведе професійний фотограф в розкішній декорованій фотозоні від ТМ IKEA. 

Спеціально для вечірки Fashion Halloween шеф-повар First Cafe приготує кожному гостю смачні подарунки. Для любителів міцних напоїв буде представлена можливість поринути в різномаїття світу віскі й перевірити себе на міцність під час дегустації від GOOD WINE. Також буде проведена дегустація нових страв, на котру зможуть потрапити перші 11 персон, виразивши чіткий намір, плюс 2 переможця конкурсу, про який ви взнаєте безпосередньо в First Cafe в п’ятницу, 31 жовтня.

І звичайно ж, один із самих найочікуваніших моментів вечірки – шоу-показ модної жіночої білизни від Victoria’s Secret - бренду, котрий хвилює весь світ своїми феєричними шоу в стилі LUXERY. Настрій будуть створювати MC SHEVA та  DJ MASH. А відчуття свята Вам подарує стиліст–візажист Ольга Блажиєвська. Самі стильні та яскраві гості свята Fashion Hаllowen отримають подарунки від First Cafe та партнерів вечора.

Dress-code: чорний та всі відтінки жовтого. Якщо Ви відчуваєте себе достатньо сміливим, тоді приходьте яскравими, тим самим отримаєте всі шанси на цікавий приз.

РЕЗЕРВ СТОЛИКІВ за тел.: (095) 877 78 35 31 жовтня 2014 (П'ятниця) об 20:00 у "FIRST CAFE" вул. Кравчука 48А