«Гарна хата» розробляє нові технології у сфері натяжних стель!

Хто вони? «Гарна хата» – це компанія, яка вже 16-й рік встановлює не просто натяжні стелі, а стелі з душею і професійними інструментами та якісними матеріалами. З кожним роком компанія розвивається в ремонтно-будівельній сфері. А спеціалісти монтують не лише прямі стелі. Часто від замовників звучать питання не тільки про прямі стелі, але й про різнопланові натяжні стелі та складні конструкції.

Якщо у 2005 році, коли підприємство «Гарна хата» розпочинало свою справу, були модними кольорові глянцеві натяжні стелі й по периметру клеївся багет чи монтувалася вставка, то у 2021 році – білі натяжні стелі монтуються на тіньовий профіль ГХ1. До речі, це власна запатентована розробка компанії «Гарна хата».

ГХ1 – профіль нового покоління! До речі, чому новинка у світі натяжних стель називається ГХ1? ГХ – це ініціали назви компанії «Гарна хата», а 1 – перший розроблений профіль. Завдання такого профілю полягає в тому, що при монтажі натяжних стель більше не потрібно до нього ні вставки, ні плінтуса. Можна клеїти LED-стрічку, і такий тіньовий профіль буде вже ширяючим.

Профіль ГХ1 оцінили майстри по усій Україні та Європі, він швидко став популярним серед професійних майстрів натяжних стель. Його особливістю є те, що він практичний в роботі: алюмінієвий і легко монтується, надає стелі сучасного вигляду.

Також компанія «Гарна хата» розробила профіль для натяжних стін, картин, як профіль сепарацію, світлову лінію – ГХ2. Тобто профіль багатозначний.

Підводячи підсумки, варто відмітити, що майстри з монтажу «Гарна Хата» облаштують будь-яке приміщення натяжною стелею в бажаному для Вас кольорі (до 200 наявних кольорів). І навіть мають навики оздоби кімнату дворівневою стелею. Також можна замовити фотодрук чи зображення зоряного неба. І все це за доступною ціною!

«Гарна Хата»:

– працює з найновішою будівельною технікою, котра забезпечить максимально надійне кріплення;

– встановлює натяжні та багаторівневі стелі різних видів складності;

– демонтує та повторно встановлює стелі;

– використовує гарпунну систему кріплення (найнадійніша на загальносвітовому ринку).

Крім того, в компанії «Гарна хата» постійно діють різні акції та знижки. Монтаж буде здійснено за 1-2 дні, а також замовник отримає гарантію на 15 років. Зробіть свій простір гарним!

 

Більш детальну інформацію можна отримати

м. Луцьк, вул. Козакова, 4

+38 (050) 438-07-66

Viber: +380993234365

+38 (050) 378-17-32

Whatsapp: +380993234365

hata_5@ukr.net

 

Опубліковано "People UA" № 6(52), весна 2021