Гарна Хата створює «wow-effect»

Ремонтно-бідівельні роботи – здавалося б, приємні, хвилюючі справи, які починаєш виконувати задля отримання результату wow-effect, відчуття затишку, комфорту, функціональності приміщення. Хтось довіряє ремонтні процеси спеціалістам, а хтось самостійно робить левову частку ремонтно-будівельних робіт, не завжди володіючи досвідом. Сьогодні компанія «Гарна Хата» розповість про натяжні стелі, 8 лайфхаків та чому варто викликати професійного майстра перед початком усіх ремонтно-будівельних робіт?

  1. Тому, що погано вирівняні стіни не дозволять встановити заглушку, тіньовий профіль, світлову стелю, безщільовий профіль і т.д.
  2. Неправильно прокладена електрика не дозволить встановити парові стелі, світлові лінії та інше.
  3. Плитку в ванній кімнаті та туалеті бажано на 4-5 см недокладати доверху і в рівень плитки замазати клеєм. Але тут також є нюанси.
  4. Не повинно бути щілин між панелями. Усе має бути щільно запінено або зашпакльовано.
  5. Основна стеля має бути утеплена відповідно до норм, щоб не було продухів. Аби це перевірити, найкраще викликати тепловізора.
  6. Хочете шафу-купе, а у компанії «Гарна Хата» є спеціальний профіль, який заощадить у виборі шафи.
  7. Думаєте про приховані карнизи? Ідеальний варіант – це нішевий алюмінієвий карниз, який також є в наявності у «Гарна Хата».

Плануєте дворівневу стелю з гіпсокартону? Не рекомендуємо! Майстри «Гарна Хата» зроблять різні конструкції за один день з профелів і плівки.

Не за нормами розпочатий ремонт тягне за собою цілий ланцюг доробок. Тому рекомендуємо перед початком ремонту проговорити з компетентними майстрами усі його етапи: квадратуру, стиль приміщення, заплановане розташування меблів та техніки, колір стель тощо. Адже загальна картинка, де натяжні стелі стануть «родзинкою», складається з найменших нюансів.

Професійні технологи «Гарна Хата» не міряють стелі, а завжди радять, як краще зробити ремонт і що саме підійде вашій квартирі, будинку, офісу...

Знайомтесь! Це Костянтин – технолог-замірник компанії «Гарна Хата», креативний майстер своєї справи та володіє знаннями у будівельній сфері! За номером тел.: (050) 378 17 32 Ви можете викликати технолога на замір або отримати консультацію менеджера!

           

Чому обирають компанію «Гарна хата»?                                              

Досвід роботи 15 років

Перші у Волинській області

Встановили 165 000 стель

З 2010 р. працює в Європі як Ladnahata

7 бригад

м. Луцьк, вул. Козакова, 4

www.garnahata.ua

Інстаграм @potolki_garnahata

 

Опубліковано "People UA" № 5(51), грудень 2020