Гасло Премії "Люди року-2015" - "Бережи життя. Цінуй мир"

16 березня в конференц-залі Управління охорони здоров’я відбулася прес-конференція присвячена активному старту роботи оргкомітету Премії «Люди року-2015. Волинь».

Восени відбудеться ГОЛОВНА ПАТРІОТИЧНА ПОДІЯ «Люди року-2015. Волинь» у рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття». Це важлива подія Волині, до якої прикута увага представників бізнесу, культури, спорту, політики, провідних засобів масової інформації нашого краю та всієї країни.

МЕТА ЗАХОДУ: нагородити людей, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя нашого краю та України в цілому. Цього року буде нагороджено не лише професіоналів, але й відбудеться вручення медалей тим, хто по-справжньому цінує життя та мир, а саме героям АТО.

ТЕМА ЦЬОГОРІЧНОЇ ПОДІЇ: «Бережи життя. Цінуй мир». Багато випробувань випало на долю українців...Мир – це те, що ми раніше не цінували. Життя – це те, що ми раніше не берегли. «Премія покликана навчити людей проявляти милосердя, співчувати і молитися, вірити і надіятися, а також цінувати кожен прожитий день» – говорить організатор заходу Олена Бекеша.

На черговій Премії вперше буде вручено нагороду ім. Бориса Клімчука, яка призначена обласним благодійним фондом «Рідна Волинь», за здобутки, які утверджують гуманістичні та національні ідеали, ідеї незалежності України, духовні цінності українського народу та є вагомим внеском у національно-культурне і суспільне життя Волині та України в цілому.

Формат заходу знову одягає патріотичну сорочку, вишиту такими українськими піснями як: «Два кольори», «Рушники» т. і.. Ці пісні закарбують миті єдності українців… Захід прикрасять столичні артисти, а також волинські виконавці.

З січня місяця розпочато експертний моніторинг претендентів на перемогу в загальнонаціональній премії «Люди XXIстоліття». До галузевих експертних груп входять громадські діячі, викладачі ВНЗ, представники мас-медіа та інші. Завдяки медіа-ресурсам оргкомітет отримує інформацію про подвиги, добрі вчинки та вагомі професійні кроки. Нереально дослідити усіх, хто своєю працею та вчинками розвиває патріотичне, духовне та економічне життя Волині, тому незабаром для реципієнтів у ЗМІ з’являться друковані та електронні заявки на участь у головній події року. Оргкомітет закликає не соромитися, адже наша область багата талановитими, працьовитими, добрими, професійними людьми, які показавши свій успіх, подають гарний приклад іншим краянам.

До слова, у березні вийшов у світ спецвипуск журналу позитиву «Лише Насолода» присвячений переможцям Премії 2014. У читачів з’явилася можливість зі сторінок видання ближче познайомитися з героями нашого часу. З деякими переможцями журналістам журналу пощастило зустрітися до виходу номеру, а з деякими переможцями чекаємо нових зустрічей.

У рамках заходу відбудеться благодійна акція «Бог у серцях», яка  пройде під гаслом: "Розуміємо, співчуваємо, допомагаємо". У зв’язку з ситуацією в країні, кошти зібрані на акції та від продажу квитків, будуть виділені на лікування бійців. Нагадаємо. Що минулорічні кошти виручені з акції та продажу квитків були перераховані на картковий рахунок потерпілому солдату Віталію Ванюшину. Варто віддати належне партнерам та спонсорам минулорічних заходів, адже без них подію навряд вдалося б провести. Оргкомітет запрошує меценатів, спонсорів, партнерів до співпраці. 

Опубліковано "Лише Насолода" березень 2015 р