GLAMOUR

"СВАРОВСКІ - МИ ЦЬОГО ВАРТІ!"

Чимало часу хвилі радіостанцій розривають пісні у виконанні дівочого гурту «GLAMOUR». Найбільш відомими є треки «Океан», «Я все віддаю» та «Запомни меня». Саме ці пісні допомогли дівчатам здобути шалену популярність. Розвитком «GLAMOURу» займається продюсерський центр Наталки Карпи «KARPARATION». Дівчата неодноразово давали концерти не тільки на великій сцені України, а й закордоном. На початку весни цього року гурт «GLAMOUR» презентував свій дебютний альбом та відео з однойменною назвою «Запомни меня». У цьому інтерв’ю «гламурний» гурт ділиться з читачами журналу позитиву «Лише Насолода», яким коштовностям надають перевагу, запорукою краси та привабливості, розказують про ідеал своїх чоловіків, а незабаром на наших сторінках ви дізнаєтеся про специфіку роботи у світі шоу-бізнесу та найсокровенніші таємниці особистого життя Гламурок! Зіркові дівчата діляться найбільш інтригуючими секретами й дають шанс своїм шанувальникам завоювати їхні серця! 

Лише Насолода: «GLAMOUR» ДЛЯ ВАС – ЦЕ: а) джерело заробітку; б) квиток до слави; в) частина життя? 

Glamour: «Glamour» – це для нас частинка життя, це втілення наших мрій, бажань, ну і, звичайно, це  робота, яка приносить насолоду…

ЛН:  Любите отримувати подарунки від шанувальників?

Glamour: Не просто любимо, а дуууужу любимо)))

ЛН: Які подарунки Вас приємно дивують?

Glamour: «Кращі друзі дівчат – це коштовності!» Як подарунок вражали, вражають і сподіваємося будуть вражати ювелірні вироби: прикраси з діамантами, рубінами, Сваровскі… 

ЛН: Зручно було одержувати такі дорогі подарунки?

Glamour: Чому ні? Якщо людина може собі це дозволити… Та й взагалі, якщо дарують такі коштовності, значить ми цьоговарті!

ЛН: Значить тепер у вашій скриньці є і знамениті коштовності з камінцями Сваровскі?

Glamour: Ну куди ж гламурним дівчатам без блискучих прикрас?!!

ЛН: Чи по кишені вам самим купувати Сваровскі?

Glamour: Такі прикраси мають гарний блиск, зі сцени вони неперевершено сяють, тому з радістю купуємо їх під наші сценічні костюми.

ЛН: Яким прикрасам надаєте перевагу?

Glamour: Юля Думанська: «Ой, їх стільки багато, і вони всі чарівні, тому я люблю всі прикраси! Головне дотримуватися правила – прикрас не повинно бути забагато. Люблю коли все в міру, тоді зовнішній вигляд стриманий та вишуканий».

Юля Карпа: «Я теж притримуюсь такої позиції;) Мінімалізм присутній в усьому, що стосується мого смаку».

ЛН: Вам легко тримати себе в бездоганній формі?

Glamour: Такий спосіб життя, який ми ведемо, привчив нас тримати себе завжди у відмінній формі, тому це для нас зовсім не складно!

ЛН: Яких дієт Ви дотримуєтесь?

Glamour: У нас є універсальна дієта! Зранку секс, в обід секс, і на вечір також секс!!!

ЛН: Ви пам’ятаєте своє перше кохання?

Glamour: Так, звісно пам’ятаємо. Воно залишило в наших серцях незабутні спогади...

ЛН: Свої пісні присвячуєте йому?

Glamour: У нашому репертуарі безліч пісень про кохання. Але одну власну історію кохання ми втілили в реальність. Це хіт «Одно желание», автором якого є Юля Карпа.

ЛН: Опишіть ідеал чоловіка.

Glamour: Ми вважаємо, що ідеалу не існує... Та чомусь кожен прагне його знайти. Можемо назвати тільки певні риси, які михотіли б бачити в другої половинки. Перш за все це мужність, тактовність, розуміння та підтримка. Це, напевно, основне, що потрібно справжній леді...

ЛН: Чи важливу роль для Вас відіграє зовнішність чоловіка?

Glamour: Давайте подивимось правді у вічі... Звісно, зовнішність відіграє певну роль, але вона не стоїть на першому місці. Все-таки, пізнаючи чоловіка ближче, жінка цікавиться його внутрішнім світом і звісно ж почуттями до неї.

ЛН: Ви змогли б покохати людину просто за ідеальне ставлення?

Glamour: Ідеального ставлення замало, потрібні справжні почуття...

ЛН: Вам вистачає часу на особисте життя?

Glamour: Хочеться, щоб на добу було не 24 години, а 48. Тоді точно усе встигали б. Ми стараємось раціонально використовувати свій час.

ЛН: Яку образу Ви не змогли б пробачити коханій людині?

Glamour: Напевно, зраду...

ЛН: У Вас є «золоте правило»: як зберегти взаємне кохання?

Glamour: Вірність та відкритість у стосунках...

ЛН: У Вашому житті були ситуації, коли доводилось боротися за своє щастя?

Glamour: Так. Здається, що вони бувають у кожного.

ЛН: Як Ви вважаєте, хто перший повинний проявляти ініціативу?

Glamour: Ми переконані, що ініціативу повинні проявляти обоє...

Далі буде…

 

Спілкувалася: Аліна Кац