Гороскоп 2019

Овен (21 березня – 20 квітня)

Для Овна 2019 рік обіцяє бути щедрим на цікаві можливості. Астрологи прогнозують представникам цього знаку зодіаку успіх у коханні, бізнесі та творчості. Завдяки новим шансам Овни отримають додаткову впевненість в собі та рішучість. Для Овнів буде характерним збільшення кола друзів та союзників. Завдяки своєму шарму, представники цього знаку часто опинятимуться в центрі уваги. Цей рік не лише гарантує Овнам благополуччя, а й застерігає – варто бути обережними з фінансами. Адже в цей проміжок часу Овен може бути дуже марнотратним.

Телець (21 квітня – 20 травня)

У цьому році Тельцям варто приділити якомога більше уваги своїй сім’ї: подбати про освіту своїх дітей, додати затишку домівці та зробити другу половинку ще щасливішою. Представникам цього знаку зодіаку, що ще не знайшли своє кохання, варто більше часу проводити з рідними та близькими. Адже астрологи прогнозують Тельцям весняні непорозуміння з керівництвом. Та, не дивлячись на це, у 2019 році на Тельців чекають успіхи у сфері бізнесу та взаємин.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

За працьовитість, високу свідомість та відповідальність у 2019 році Близнюки отримують успіх в усіх сферах. Щаститиме представникам цього знаку зодіаку і в коханні, і в бізнесі, і в родині. Вже на початку наступного року Близнюки вирішать усі свої минулорічні проблеми та будуть готові втілювати нові плани. Завдяки успіхам у фінансовій сфері Близнюки стануть магнітом для різноманітних шахраїв, тому астрологи радять представникам знаку бути більш обачними та обережними. Таку ж обачність необхідно буде проявити і на любовному фронті. Адже 2019 рік обіцяє багато шансів зустріти свою другу половинку.

Рак (22 червня – 22 липня)

У 2019 році для Раків здоров’я стане на перший план. Представники цього знаку зодіаку нарешті зрозуміють, що настав час дбати не лише про оточуючих, а й про себе. Раки переглянуть свій спосіб життя  займуться спортом, почнуть правильно харчуватися. Також рік буде багатим на нові та яскраві враження. А багатьох представників знаку чекають фінансові успіхи. Також астрологи радять Ракам у 2019 році приділяти більше уваги близьким та створенню домашнього затишку.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Якщо у 2019 році Лев не боятиметься опинятися у епіцентрі всіх подій, на нього чекатиме великий успіх. Також астрологи обіцяють представникам цього знаку зодіаку внутрішній ріст та можливість бути у центрі уваги. Їх харизма буде на висоті, але все одно доведеться остерігатися проявів негативу та агресії, адже всі ці емоції повернуться до Лева з надлишком. У цьому році привітність та доброзичливість Лева стануть, як ніколи, вигідними. В цілому астрологи обіцяють Леву вдалий та щедрий на нові знайомства та цікаві пропозиції рік.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

2019 рік стане успішним та багатим на можливості для Дів. Проте Він потребує працелюбності та повної відмови від ліні. На представників цього знаку зодіаку в наступному році чекає дуже багато роботи. Тому астрологи радять бути наполегливими та уважними, щоб не пропустити ні одного шансу. В питаннях кохання Дівам радять знайти золоту середину між вульгарністю та пристойністю, приготуватися до великого числа шанувальників. Також потрібно бути обачними в плані фінансів та частіше стримувати свої бажання.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Менше роздумів – більше дій. З таким гаслом повинен пройти 2019 рік у Терезів. Адже у великому потоці можливостей немає багато часу на роздуми. Та це не означає, що представникам цього знаку зодіаку варто відмовитися від обережності. Адже, як відомо, вона ніколи не буває зайвою. Протягом року Терези можуть отримати ряд привабливих пропозицій у роботі та бізнесі. У 2019 році сімейні Терези матимуть змогу насолодитися теплим спілкуванням з родичами.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

2019 рік обіцяє бути успішним для Скорпіонів та невдалим для усіх ворогів цього знаку зодіаку. Всі позитивні здібності Скорпіонів максимально активізуються у 2019 році. А чим більше перешкод буде на шляху представників цього знаку, тим сильнішими вони ставатимуть. В цілому рік Свині – дуже вдалий, а сам Скорпіон буде наділений енергійністю, активністю та успіхом у бізнесі. А от у особистому житті на самотніх Скорпіонів можуть чекати невдачі. Та, за словами астрологів, при вмінні не вимагати неможливого Скорпіони з легкістю знайдуть свою другу половинку.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

У 2019 році Стрільці відчуватимуть емоційний підйом, як наслідок позитивних змін. Рік обіцяє бути багатим для Стрільця на приємні хвилювання. Успіхи у особистому житті зможуть навіть затьмарити професійну сферу. На відміну від 2018 року, у 2019 році Стрільці приділятимуть менше уваги своїй кар’єрі та більше оточуючим. Втім астрологи зауважують, що у професійній сфері для представників цього знаку зодіаку не прогнозуються великі зміни. Головним плюсом для Стрільців стане підвищення комунікабельності. Представники цього знаку легко знаходитимуть нових друзів та партнерів. А будь-які ідеї матимуть шанс на успішну реалізацію.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Рік Свині для Козерогів буде наповнений приємними несподіванками. Раптові зрушення можуть відбутися і у фінансовій сфері, і у особистому житті. Також рік обіцяє бути багатим на нові знайомства, які у майбутньому можуть привести до кар’єрного росту. У 2019 році створяться сприятливі умови і для успіхів на любовному фронті. Та астрологи застережують – у вирі успіху та нових звершень. Козерогів може підвести здоров’я. Тому представникам цього знаку зодіаку необхідно буде більше часу приділити своєму здоров’ю.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

У 2019 році Водолій в силу свого характеру може натрапити на ряд невеликих проблем, які йому допоможуть вирішити близькі люди. Та незважаючи на це представникам цього знаку зодіаку не доведеться нудьгувати. Астрологи кажуть, що наступний рік буде багатим на цікаві події та яскраві емоції. Позитивний настрій буде зближувати Водолія з більшою кількістю людей. А весь наступний рік представники цього знаку проведуть в оточенні близьких друзів.

Риби (21 лютого – 20 березня)

За словами астрологів, 2019 рік Риби присвячуватимуть весь час для досягання поставлених цілей. До тих, хто не будуватиме марних ілюзій, безсумнівно навідається успіх. Особливо сприятливі умови будуть для творчих представників цього знаку зодіаку. А нові ідеї Риб зможуть знайти розуміння та підтримку у керівництва. Хоча й цей рік обіцяє бути фінансово успішним, Рибам варто бути обережними – не витрачати гроші на непотріб. Адже представники цього знаку можуть несподівано зробити велику покупку.

 

Опубліковано: весна 2019 р, People UA № 6(46)