Григорій Лєпс

"Не маю наміру міняти амплуа"

Нещодавно відбулася феєрична подія для луцьких шанувальників російського співака Григорія Лєпса... З першої виконаної ним пісні можна закохатися у його харизму, якою він не тільки кінотеатр "Промінь" заполонив, а й здатен охопити будь-який концертний зал! Щоб описати тембр його голосу, не вистачить слів... Гадаю, жоден російський та український співак не стане конкурентом Лєпса. Лучанам же вистачило лише появи співака на сцені, як одразу розпочався справжнісінький фурор!

На сцену Григорій Лєпс з'явився у своєму звичному амплуа: в чорному жакеті, одягненої поверх білої на випуск сорочки, в класичних чорних брюках і улюблених чорних окулярах, які завжди надають йому чоловічого шарму. Про свій образ він говорить: "Я почуваюся класно! І не маю наміру міняти амплуа" (посміхається - авт.).

За можливість відчути неперевершену харизму й сильну енергетику Лєпса лучани щедро віддавали від 100 до 700 гривень. Та побачити зірку вдалося не всім охочим, адже квитки розкупили задовго до концерту. За пів години до виступу навколо приміщення, де виступав Григорій, вже хизувалися дорогі автомобілі. Зал був заповнений шанувальниками, вікова категорія яких переважно становила за тридцять, але молодь також не відмовила собі у розкоші відвідати концерт Григорія Лєпса. цінителі творчості співака з задоволенням слухали музику кумира стоячи. Та мене особисто здивувало те, що останні ряди були перепоаненні школярами, які фанатично вигукували, аплодувати й запалювати вогники. Були також і сімейства у повному складі. Батьки довіряли своїй малечі почесну місію - подарувати Лєпсу квіти. На букети лучани були щедрі! Ще задовго до закінчення концерту сцена була встелена трояндами, гвоздиками, ліліями, ромашками... Один із таких "презентів" створив ажіотаж: шанувальниця настільки розщедрилася, то ледь змогла підняти корзину із вишуканими трояндами, на сцену. Були й креативні подарунки, як наприклад, дерев'яна акула, на яку співак звернув особливу увагу. За кожен отриманий букет квіиів ортист вдячно дарував поцілунок. 

Музний супровід" бек-вокалістки та музиканти долали особливого шарму репертуару Григорія Лєпса. З перших акордів стало зрозуміло, хто у домі (тобто у "Промені") господар. Без сумніву, співак наділений сильним голосом та неабияким талантом. Всі були в захваті від того, на скільки він викладається на сцені. Григорій Лєпс співав так, що у публіки затамовувало подих. Він диригував музикантам, жонглював мікрофоном, підморгував дівчатам, закликав присутніх до танців та співів. Йому вдалося підняти настрій у всього залу, який не стримував аплодисментів та емоцій. 

Публіку Григорій Лєпс тішив не лише унікальним за колоритом та діапазоном голосом і харезматичністю із присмаком брутальності, а й розмаїтним репертуаром. Рок, шансон, філософська лірика, попса - слухайте на здоров'я! З великим запалом та відкритою душею він виконував пісні "Танго разбитых сердец", "Беги по небу", "Вьюга", "Что может человек", "Парус"... Пісню "Ты опаздала" Лєпс назвав своєю улюбленою, а "Я тебя не люблю" - надзвичайно інтелектуальним твором. Перед тим, як заспівати "Бессоницу", він пожартував: "Херсон - по-нашому безсоння". Не обділив своїх шанувальників піснею "Рюмка водки на столе". Особисто я так і не дочекалася пісні "Лабиринт", але через це концерт для мене не зіпсувався. Насамкінець весь зал разом зі своїм кумиром співав пісню "Я ищу в этом городе женщину", слова якої не потрібно було вчити, адже їх усі знали напам'ять. 

Фінальну крапку співак поставив досить неординарно: привітав шанувальників з Новим роком і заспівав пісню "Новогодняя". Я переконана, що концерт Григорія Лєпса Лучани закарбували у своїй пам'яті надовго!

 

Опубліковано "Лише Насолода" № 3(7), літо 2010