Hempen – це перший український батончик на основі насіння коноплі

Продукти з коноплі (канабісу) викликаютьчи не найбільшузацікавленість у людей, зокремасередмолоді, яка уважнослідкує за різними трендами. А коли батончик виготовлений з натуральноїконоплі і є корисним, то зацікавленістьзбільшуєтьсяв рази.

Батончик Hempen суперфуд нового покоління для здорового харчування, який ідеально підійде для тих, хто дбає про своє здоров’я.

Hempen містить виключно натуральні інгредієнти: вершкову начинку з додаванням подрібненого насіння коноплі (вміст 23%) та комплексом хлорофілів. Природні компоненти та барвники, які надають особливого забарвлення батончику, роблять його унікальним, незвичним на смак та абсолютно інноваційним на українському ринку кондитерських виробів та здорового харчування.

Hempen оригінальний батончик як для ласунів, так і для прихильників здорового харчування завдяки вмісту насіння коноплі з її неймовірним складом мінералів та вітамінів, а саме: магнію, кальцію, фосфору, вітаміну D, а також комплексу жирних кислот Омега-3 та Омега-6.

З давніх часів українці знали про користь та багатство коноплі й регулярно використовували конопляне насіння та олію в щоденному раціоні харчування. А ми вдало поєднали історичну спадщину та тренди сучасності в одному солодкому батончику Hempen.

 

Опубліковано People UA # 4(50) літо 2020