Христина Хворост

«Іти проти вітру завжди тяжко, але – можливо»

Потенціалу цієї мудрої жінки вистачить на усю планету. Христина Хворост - успішний молодий науковець, психолог, бізнес-тренер, керівник тренінгового центру «СK Health Academy» і дуже розкішна леді. Все як у фільмі про Кавказьку полонянку… Але Христина Юріївна - наша землячка, спілкуючись з якою стає гордо за Україну..

Досьє

Персона: Хворост Христина Юріївна

Посада: Доцент кафедри практичної психології та безпеки життєдіяльності, керівник тренінгового центру «СKHealthAcademy»

Знак зодіаку: Стрілець(1 грудня)

Життєве кредо: «Дій так, як інші не хочуть, і через деякий час житимеш так, як інші не можуть!».

У дитинстві мріяла стати:вчителем

Важлива подія в житті: захист кандидатської дисертації

Робота для неї –це можливість ще на крок стати кращою, реалізовуючи себе, та бути корисною людям.

Влада для неї – це управління собою та обставинами для задоволення потреб інших.

Вишукане дійство: «Віденський бал»

Історичне місце:Замок Любарта

Класний фестиваль: «FlowersParade» (TheUSA)

Незабутня вистава: Мюзикл «MamaMia» на Бродвеї

Вражаючий музей: Музей Мадам Тюсо, SpyMuseum (TheUSA), Лувр (France),Перевернутий дім (Poland), EUParliamentMuseum (Belgium)

Феєричне шоу: Святкування Дня Незалежності у Франції

Отримані нагороди: Дворазовий переможець стипендіальної програми «Завтра.ua» фонду імені Віктора Пінчука, багаторазовий переможець наукових програм, переможець рейтингу топ-20 кращих викладачів року– 2014 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Кращий молодий науковець-2015. «Люди року-2015. Волинь»

Улюблений фільм: «Принцеса Монако»

Музика:звуки природи

Книга: Біблія

Улюблене авто: Nissan Juke

Хобі: малюю, створюю hand-made вироби

Вид спорту: кінний

Раніше: займалась сучасними (народний колектив «Престиж») та бальними танцями («СK-Dance»)

Страва:«Шуба» - без неї і свято- не свято

Напій:Імбирно-м’ятний чай

Улюблене свято: Новий Рік

Ідеальний дім – це дім щасливих людей

Справжній смак життя – целюбити та дарувати щастя іншим

 

People UA: Розкажіть про свій шлях до успіху. Які кар’єрні сходинки змінили Ваше життя?

Христина Хворост: Я надзвичайно вдячна Богові за усі життєві етапи, випробовування та зустрічі. Мій тато завжди казав: «З’ясуй як, що для цього потрібно і дій, дій, дій без долі сумніву – ти МОЖЕШ!». Із цим правилом я йду по життю.

Моя наукова кар’єра почалась ще зі шкільної лави - була відмінницею, переможницею різноманітних олімпіад та наукових конкурсів, закінчила школу із золотою медаллю, а університет – із червоним дипломом. Закінчивши факультет іноземної філології, мені здалося мало і я заглибилася у психологію.

Попереду були: дворазова перемога стипендіальної програми фонду В. Пінчука «Завтра.ua» та робота у якості тренера-волонтера при фонді, захист кандидатської дисертації та співпраця із центром Isaaс Pintosevich Systems. Там я потоваришувала із чудовою людиною- співачкою Наталією Валевською, тренером Іцхаком Пінтосевичем, флаймамою Світланою Гончаровою та бізнес-гуру Олексієм Прохоровим. Вони додали мені сили рухатись далі та перемагати. Важливою для мене стала співпраця із директором продюсерського центру «Твій Шанс» Анастасією Тимощук, яка показала, що людина може усе, головне бажання! Тісна співпраця із телеканалом «Нова Волинь» дає змогу поширювати ідеї здорового способу життя та формувати у глядачів міцне психологічне та фізичне здоров’я. Зокрема, ще одним успішним проектом було телешоу «Я зможу!» у співпраці з тренером Оленою Чирук.

Якось Віктор Пінчук мені сказав: «Щоб стати успішною особистістю, потрібно взяти2-3 своїх хобі, придумати, як їх поєднати та ДІЯТИ, приносячи користь людям».Бізнес-тренер, мілліонер Алекс Яновский навчив мене: «Найголовніше скільком людям Ти принесеш користі своєю роботою – головний секрет!» А бажання бути першою, привело мене до розуміння того, що основа-основ успіху людини – це її здоров'я - як фізичне, так і психологічне.

Одного разу, мій тато сказав: «Досить вчитися– ДІЙ!». Так і виникла ідея поєднати непоєднуване та створити власний тренінговий центр «СHRISTINA KHVOROST HEALTH ACADEMY.

People UA: Які можливості дає відвідувачам тренінговий центр?

Христина Хворост: Розвиток та вдосконалення є візитною карткою центру.Основні акценти Центру: міцне ТІЛО та ДУХ! УСПІХ, самореалізація, кар’єра, БІЗНЕС! ТВОРЧІСТЬ та креативність! ЛЮБОВ та щаслива СІМ’Я.

Центр «CKHealthAcademy»має чотири основних напрями: 1) Школа здоров’я. 2) Бізнес-школа «YourSuccess!» 3) Школа арт-терапії «KrisDecor». 4) Школа сім᾽ї. Крім того, у нас є тренінги англійською, на яких слухачі вдосконалюються ще й на іноземній мові.

People UA: Які ефективні результати отримали ваші клієнти?

Христина Хворост: Ефективним результатом стали зміни зовнішності, дівчата змінили вагу тіла на 9-17 кг. Багато наших клієнток покращили сімейні стосунки, впорядкували власне життя, час та простір, навчились фінансової грамотності.

People UA: Чи працюєте з корпоративними клієнтами?

Христина Хворост: Так, звичайн!Успішний результат компанії – це наша головна мета! Працюємо з держслужбовцями, бізнесменами над підвищенням продуктивності та збільшенням продажів. Ми активно застосовуємо у роботі найсучасніші інформаційні технології, методики та напрацювання відомих світових ВУЗів.

People UA: Ви часто співпрацюєте з самодостатніми людьми. Як вважаєте, в чому секрет їхнього успіху?

Христина Хворост: Кожна успішна особистість працює 24 години на добу 7 днів на тиждень,невпинно йдучи до своєї мети, швидко мобілізуючись відповідно до життєвих обставин. Є 3 головні правила:1) Позитивне сприйняття та аналіз будь-якої ситуації; 2) Безупинна праця «по–розумному» та «правильний» відпочинок; 3) Терпіння та любов до ближнього.

Ілюзії у наш час - недоречні, скажу так: «Іти проти вітру завжди тяжко, але - МОЖЛИВО!»

People UA: Пані Христино, Ви - член-добротворець міжнародних наукових організацій. Чи співпрацюєте з іноземними колегами?

Христина Хворост: Співпраця з колегами з багатьох країн дає змогу впровадити нові технології та наукові розробки, проводити крос-культурні дослідження та гідно презентувати Україну на міжнародній науковій арені. Я є членом міжнародної організації ОМЕП, що плідно працює у сфері психології по всьому світу.

Знання іноземних мов допомагає підняти авторитет волинського науковця за кордоном.

People UA: Знання п’яти іноземних мов (англійської, французької, польської, німецької, російської) - вражає.Чи вдалося відвідати країни, мовами яких володієте?

Христина Хворост: Знання іноземних мов значно розширює кругозір та можливості. Усі успішні люди володіють хоча б однією іноземною мовою. Закликаю молодь та підростаюче покоління вдосконалюватись!

Ще з самого дитинства мріяла побувати в усіх країнах світу. Якось я рахувала, що побувала у близько 25-ти країнах.

People UA: Хто фінансує ваші поїздки за кордон?

Христина Хворост: Здебільшого, вони мають діловий характер. У школі я їздила на гастролі, у роки студентства –  на навчання, конференції, обмін досвідом, тепер – програми обміну, конгреси, симпозіуми, формули та конференції. Переважно це гранти та стипендіальні програми.

People UA: Як вдається так неперевершено виглядати?

Христина Хворост: Еліксир непростий! Наполеглива праця, робота над собою - невпинно та регулярно!

People UA: Ваша зірка яскраво засяяла на Премії «Люди року-2015». Ви отримали перемогу в номінації «Науковець року». Яке значення для Вас має ця відзнака?

Христина Хворост: Для мене це - ще одна сходинка на шляху до реалізації моїх амбітних планів. Це - надзвичайно гарне та вишукане дійство. Найголовніше – це те, що ти хочеш і можеш сказати людям, стати прикладом для інших, а нагорода–це «маячок»-нагадування, що ти рухаєшся у правильному напрямку.

People UA: Відкрийте особистий секрет успіху

Христина Хворост: Любити та жити, як заповідав нам Господь! Аналіз будь-якої життєвої ситуації дає поштовх стати кращою. Маючи безцінний досвід, йти по життю із позитивом вперед та ПЕРЕМАГАТИ!

 

e-mail: ck.healthacademy.1@gmail.com

https://www.facebook.com/CK.HEALTHACADEMY