Ідеальна посмішка

або Що відчуваєш, коли носиш брекети?

Кожен з нас мріє про голлівудську посмішку. Але іноді природа робить так, що навіть життєрадісна людина вимушена стримувати свої позитивні емоції. А все через що? Бо в тебе в роті «третій зайвий», бо твої зуби криві, бо якийсь зубчик вирішив обійняти свого білого сусіда. Ти стримуєш посмішку, бо комплексуєш, коли до тебе підбігає маленька дівчинка на вулиці й питає: «В тебе ото клик?» або «Ти що, вампір?» І тут нарешті настає та мить, коли ти зібрався з думками і направляєшся до стоматолога.

(Порада: краще нехай це буде все спонтанно) Йдеш по вулиці й думаєш… А чи повернуся я додому беззубим, а чи з повним ротом залізячок, а від думки про лікарню починаєш мліти. Зустрічає привітна медсестра і просить сідати в спецкрісло. Зручно вмощуєшся і розкриваєш домівку зубчиків. І спеціальний прилад в руках тендітного стоматолога оглядає зуби. «Ну що ж, зайвий зуб у тебе виріс», – усміхнено говорить лікар. (А в стоматологапосмішка така, що позаздрить кожен). На мовчання вона продовжує: «Сьогодні повинна видалити цей сюрприз, і через тиждень знову до мене». Сором’язливо запитуєш: «А можна в переддень наступного прийому вирвати, бо соромно ходити без переднього зуба. Та ще й журналістом працюю». Все ж таки стоматолог переконав, бо потрібно, щоб рана загоїлась. Встаєш з крісла, береш направлення і зі страхом в очах прямуєш до хірурга-стоматолога. Дорогою уявляєш ці великі плоскогубці. Переживаєш, тремтиш, бо ще змалечку боїшся крові. (Мамо, вибач, але твоя мрія — бачити в білому халатику свою доцю, не здійсниться!) Перед тобою виходить жіночка, як зайченя з мультика, з великою щокою. Запитуєш: «Боліло Вам?». Вона кивнула, що ні. Насправді тобі від цього легше не стало. І знову сідаєш в «омріяне» крісло. Хірург вводить знеболювальне,і через 30 секунд твоєличко німіє так, що кліпнути оком не можеш. Через хвилину бачиш свій молочний зуб у маленькому коритці. Місію виконано! Прийшла пора знову йти до любителя наших зубчиків. У цьому випадку – любительки, яка взялась працювати над твоїм комплексом. Вмощуєшся знову у дуже зручне крісло. Ти постійно маєш таку звичку – запитувати щось під час того, як хтось працює. «А що Ви будете робити? А це боляче? А Вам подобається ця робота? Всі звикли, що стоматолог – це чоловік, чому Ви обрали цю професію?». Говориш,допоки можеш, бо далі твої зуби потрапили за кольорові ґрати-брекети. Перше відчуття? Ти боксер, який ось-ось виходить з крісла на ринг. Немов капа в роті. Йдеш вулицею і боїшся усміхнутись сонечку. Сідаєш в тролейбус, а контролер запитує: «Дорослий?» На що нерозбірливо відповідаєш:«Студентський». Телефонуєш до мами, а вона: «Ну бігом заговори щось». Твоя розповідь супроводжувалась неньчиним сміхом: «Мамо, мені завжди було шкода тих коників, котрим рота загнуздували. Тепер у тебе «загнуздана» дочка». Спочатку боляче їсти… Довелось відмовитись від твердих продуктів. Постійне відчуття, що у тебе повен рот. А плюс в тому, що відчуваєш себе немовлям, якому труть яблучка, купують йогурти, товкачиком мнуть картопельку у супчику… Хіба ж не дитинство? Брекети – своєрідний ботокс для губ, але про це ти не мрієш. Хочеш лише усміхатись не стримуючись на всі 32.

Якщо природа не наділила Вас ідеальною посмішкою, зверніться  до професійного лікаря, який зробить зуби рівними та красивими. Якщо Вам потрібна сучасна стоматологія, в якій працює кваліфікований медичний персонал, сучасне обладнання, делікатний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта і помірні ціни, тоді раді вітати Вас у студії стоматології Тетяни Мушит. Наша мета — зробити Вашу посмішку чарівною, а лікування комфортним та безболісним. Ви залишитеся задоволеними кінцевим результатом і своєю новою, красивою і здоровою посмішкою. У нас затишна та привітна атмосфера.Без вагань обирайте саме нашу студію, якість роботи — ГАРАНТУЄМО!

Ортодонтія / Дитяча стоматологія/ Ортопедична і терапевтична стоматологія

Студія стоматології Тані Мушит

м. Луцьк, вул. Чехова, 2

тел.: (099) 434-24-23

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018 р