Єлизавета Радзивилюк

«Перемога на конкурсі краси – це початок нових можливостей в світі fashion»

 

Ще з дитинства вона мріяла взяти участь у конкурсі краси міжнародного значення, цьогоріч її мрія здійснилася головна корона і титул Grand Prix Winner «Queen of Eurasia 2020» тепер належать лучанці Єлизаветі Радзивилюк. Цілеспрямована, розумна, впевнена в собі та надзвичайно вродлива королева Євразії поділилася своїм шляхом у сфері моделінгу, розповіла про критерії відбору до конкурсу, щоденний догляд, майбутні плани та співпрацю з міжнародними брендами в ексклюзивному інтерв’ю для читачів журналу «PeopleUA».

 

Довідка

Персона: Радзивилюк ЄлизаветаПетрівна

Посада: переможниця міжнародних конкурсів «Королева Євразія 2020» Grand Prix Winner «Queen of Eurasia 2020», «Міс Україна 2020», «Королева Краси»

Знак зодіаку: Лев (ДН: 20 серпня )

Життєве кредо: у тобі цвіте те, що ти поливаєш

Сімейний стан: незаміжня

В дитинстві мріяла стати: принцесою;)

Бізнес для неї – це можливість реалізації своїх планів у тому, до чого лежить душа

Влада для неї – це вплив на думки та поведінку людей своїм прикладом

Вишукане дійство: «Ukrainian fashion week»

Історичне місце: «Sirmione del Garda Italy»

Класний фестиваль: електронної музики «Untold»

Отримана нагорода: Grand Prix Queen of Eurasia 2020

Улюблений фільм: «Таємний незнайомець»

Музика: dee phouse

Книга: Юваль Ной Харарі «Sapiens» «Нomodeus» «21 урок для XXI століття»

Авто: «Porsche Cayenne turbo s»

Вид спорту: Sky Yoga, trx

Вид відпочинку: активний/ екстремальний. Море та гори

Страва: Тартар з крабом і авокадо. Паелья з морепродуктами

Напій: вода

Ідеальний дім – це там, де живе душа

Справжній смак життя – це улюблена музика та напій в руці, знаходитись в улюбленому місці і жити, цінуючи кожен момент

 

People UA: Єлизавето, головна корона і титул Grand Prix Winner «Queen of Eurasia 2020» була вручена Вам 8 листопада 2020 року в Туреччині під час фінальної церемонії нагородження на конкурсі краси «Королева Євразія 2020». Яке значення для Вас має ця перемога?

Єлизавета Радзивилюк: Перемога на конкурсі краси – це початок нових можливостей в світі fashion. Вона допомагає дійти до поставлених переді мною цілей. Даний конкурс – це творчість, атмосфера краси, де зібралося багато талановитих людей, які надихають.

People UA: Як Ви потрапили на конкурс краси «Queen of Eurasia 2020»? Як познайомились зі своїм продюсером ? Чи у кожної моделі конкурсу був продюсер?

Єлизавета Радзивилюк: Звісно, не у кожної моделі є продюсер. Більшість дівчат працюють від модельних агентств. Я їхала на конкурс як незалежна модель, тому подавала заявку на конкурс через міжнародний комітет «World Beautiful Congress», проходила кастинги, чекала відповіді, давала інтерв’ю. World Beautiful Congress – це комітет міжнародних конкурсів та івентів, який проводить 30 подій в рік. Саме через цей комітет мені запропонували піти на конкурс. Так я й познайомилась із своїм продюсером.

Взяти участь в конкурсі краси завжди було моєю мрією. Я дізналась про конкурс в Інтернеті, написала їм на офіційну сторінку, і з того часу ми так і працюємо.

People UA: Чи були якісь критерії відбору конкурсанток (наприклад, шаблон: 90-60-90, 176 зросту)?

Єлизавета Радзивилюк: Головне – зовнішньо відповідати параметрам конкурсу. Я підходила по віку, зросту, зовнішнім даним та по талантах. Зараз я готуюсь до іншого конкурсу краси світового рівня, де буду брати участь вже не лише як модель та переможниця конкурсу «Королева Євразії 2020», але й як дизайнер одягу.

People UA: Ви представляли Україну на конкурсі краси «Королева Євразія 2020». З учасницями яких країн змагалися за титул королеви?

Єлизавета Радзивилюк: В конкурсі краси взяло участь 14 країн. З деяких країн було декілька учасниць.

People UA: Подейкують, що конкурс краси – це краса на сцені, а за кулісами вирують бурхливі пристрасті та інтриги. Розкажіть про бекстейдж і про неординарні випадки з конкурсу краси «Королева Євразія».

Єлизавета Радзивилюк: Я теж їхала на конкурс з такою думкою і дуже хвилювалася з цього приводу. Проте усі міфи розвіялись, коли я потрапила туди. Подія відбулася у форматі шоу-фестивалю, в дружній атмосфері та грайливому настрої. Звичайно, були моменти, коли я отримувала свою корону чи інші учасниці займали призові місця, решта дівчат засмучувались, але все-таки підтримували та вітали з перемогою.

People UA: Єлизавето, як Ви готувалися до конкурсу «Queen of Eurasia 2020»? На одному із виходів Ви були одягнені в сукню від рівнянки Анни Марчук. Хто створював та підбирав Вам образи?

Єлизавета Радзивилюк: Ми зійшлись на думці з моїм продюсером Олександром Юрчаком, що я хочу представляти Україну в національному вбранні, але щоб це було на сучасний лад. Я мала бачення власного стилю. Давно знала дизайнера Анну Марчук, оскільки вона з сусіднього міста, і тому вирішила до неї звернутись. Сукня мого останньому виходу на сцену з київського showroom, з яким я також співпрацюю. Під час підготовки до нас зверталося багато дизайнерів, які хотіли б, щоб я презентувала їхній одяг на міжнародному рівні. Але луки вже були підготовлені до виходу на сцену. Мені дуже допомагала мама, вона вела переговори, оскільки я займалась іншими підготовчими питаннями.

People UA: Конкурс краси – це не тільки вихід на сцену, інтерв’ю та дефіле. Які етапи конкурсу були найскладнішими та на які фактори здебільшого звертають увагу судді?

Єлизавета Радзивилюк: Конкурс краси відбувався у форматі фестивалю з 2-8 листопада в Анталії. В рамках події були покази різних дизайнерів одягу та дефіле. Журі оцінювали не лише на сцені, а також за межами самого дійства. За нами спостерігали під час репетицій і навіть тоді, коли ми харчуємось, поводимо себе й спілкуємось з іншими конкурсантками, персоналом. Ми навіть інколи не знали, коли за нами стежать. Це не був конкурс дефіле чи лише краси, сумувалося усе – поведінка, харизма, гуманність. Навіть цілий день був присвячений для інтелектуального конкурсу. Ми обговорювали важливі питання, розповідали про зроблені благодійні справи в минулому та ділилися планами на майбутнє. Варто відмітити, дівчина, яка йде на цей конкурс, вона вже талановита у чомусь: хтось співає, хтось танцює, а хтось – розробляє свій бренд. Головний фактором, на який звертали увагу журі, – це вміння спілкуватися на різні теми та подати себе. Я була налаштована на перемогу, тому поводила себе достойно. Чим себе наповнюєш – те і випромінюєш, тому що краса в світогляді. Я отримала від процесу участі дуже позитивні емоції, а найголовніше в житті – вміти насолоджуватися тим, що ти робиш.

People UA: Про які добрі справи Ви розповідали в рамках інтелектуального конкурсу і чи плануєте займатися благодійністю?

Єлизавета Радзивилюк: Я брала участь в благодійному міжнародному заході «Київ with Берлін» в ролі Ангела Світла і жила два місяці в Берліні. В рамках цієї благодійної акції усі зібрані кошти були передані діткам-сиротам на Схід України. Також ми часто з дівчатами збираємось і відвідуємо притулки в Києві, надаємо гуманітарну допомогу нужденним.

Я займаюсь благодійністю давно і планую продовжувати робити добрі справи вже з позиції переможниці конкурсу «Королева Євразії» та амбасадора «World Beautiful Congress», бо цього потребує моє серце. Відтепер маю змогу залучити до благодійності людей з високим матеріальним достатком.

People UA: Який головний приз, окрім стрічки та корони, Ви як переможниця отримали на конкурсі краси в Туреччині?

Єлизавета Радзивилюк: Стрічка і корона – це найголовніші подарунки. Проте окрім них були приємні подарунки: діадемка, хутряний виріб від одного із спонсорів конкурсу, розумний годинник та діамантова підвіска від «Lydion collection».

People UA: Титул «Grand Prix Queen of Eurasia 2020» дає можливість співпрацювати з різними компаніями та брендами. Чи отримали вже пропозиції до співпраці та які саме?

Єлизавета Радзивилюк: Під час підготовки до конкурсу моєму продюсеру, який керує всіма процесами, надійшли пропозиції від деяких брендів та кампейнів. Під час самого конкурсу і коли я вже отримала титул «Королева Євразії 2020», то, звичайно, їх стало значно більше. Наразі ведуться ділові переговори, тому поки що назви брендів не можу озвучувати. Хочу лише додати, що розглядаються найбільш вигідні пропозиції для мене і для досягнення поставлених цілей.

People UA: Як в цілому змінилося життя після перемоги в конкурсі краси?

Єлизавета Радзивилюк: Я не скажу, що життя змінилось на усі 100%, але, звичайно, зараз зовсім інший ритм. Кожен день нові ідеї, які хочеться реалізувати в життя. Я розумію, яка відповідальність перед директором, перед організацією, і перед собою. Тепер набагато легше розглядати пропозиції та вивчати контракти, бо я знаю, в якому напрямку я рухаюся і чого прагну досягти.

People UA: Перший почесний титул Ви отримали ще в юному віці – в дитинстві стали в 4 роки Міні-Міс Волині. Що можете пригадати з цього конкурсу? Ви з дитинства мріяли пов’язати життя з моделінгом? Єлизавето, а як взагалі потрапили у сферу краси та моди?

Єлизавета Радзивилюк: В 4 роки я ще не розуміла, що таке моделінг, просто хотіла бути принцесою. Памятаю, як мене забирали із садочка, була фотосесія, на виступі я співала, навіть була підтанцьовка та своя група підтримки. В 9 років я пішла в модельну школу Марини Занюк у місті Луцьку. В юному віці, фактично у 15 років, закінчила навчання в модельному агентстві, бо починала серйозно готуватись до вступних іспитів, але мрія взяти участь в масштабному конкурсі краси залишалася завжди в моїх думках. Після навчання в університеті з’явилося більш професійне бачення реалізації себе як особистості. Я почала працювати фріланс-моделлю і хотіла взяти участь у міжнародному конкурсі, і так склалось, що я подала заявку і здійснила свою мрію.

People UA: У 2018 році Ви отримали диплом зі спеціальності «Бізнес-адміністрування» в одному з польських університетів. А також закінчили факультет «Міжнародні відносини» у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки. Чи плануєте пов’язати життя з цими сферами? Що спонукало переїхати жити в столицю і які можливості відкрив для Вас Київ?

Єлизавета Радзивилюк: У Київ я приїхала на роботу. Після отримання спеціальності «Міжнародні відносини. Політологія» я проходила стажування у Верховній Раді України. Проте я відчувала, що мій внутрішній голос кличе мене в іншу сферу. Маю пристрасть як до міжнародних відносин, так і до моделінгу. Хочу максимум використати свої резерви. В столиці, звісно, більше можливостей та відкритих дверей. В Києві я відвідую різні fashion та медіа-івенти, покази мод, отримую запрошення на цікаві фотосесії.

Після завершення навчання в двох університетах я планувала реалізувати свої професійні навички. Проте зрозуміла, що мене більше приваблює fashion-індустрія, адже це творчість, в якій збираються креативні люди.

Запорука перемоги – це віра та візуалізація мрії. Я перебуваю в гармонії з собою, і мене оточують найкращі люди. Вірила, що достойна корони «Королева Євразії 2020». Харизма, чесність, доброта у ставленні до інших людей – саме ці якості я культивую в собі.

People UA: Єлизавето, як Вам вдалося отримати титул «Міс Україна 2020», адже в цьому році цей конкурс краси не відбувся.

Єлизавета Радзивилюк: Коли я проходила відбір від Міжнародного конгресу, мені присвоїли титул «Міс Україна 2020», тому я представляла нашу країну на міжнародній арені вже з цим титулом.

People UA: В Україні – модельний бізнес вважають неприбутковим. Чи маєте Ви вже контракти співпраці з іноземними агентствами та роботу за кордоном?

Єлизавета Радзивилюк: Оскільки ще не так багато часу минуло після закінчення конкурсу «Королева Євразії 2020», після перемоги якого отримали багато пропозицій, то наразі розглядаємо співпрацюю з іноземними брендами.

People UA: Ви є амбасадором «World Beautiful Congress». В чому полягає Ваша місія та ця співпраця?

Єлизавета Радзивилюк: «World Beautiful Congress» разом з Нобелівським лауреатом проводить визначні івенти. У квітні в 2021 році в Тімішоарі (Румунія) відбудеться нагородження кращих світових бізнесів. Тімішоара місто, яке ЮНЕСКО визнало культурною столицею Європи, тому саме сюди будуть відправлені найкращі бізнеси з 20-ти країн світу. В Україні я є членом журі з відбору номінантів на вручення премії і також буду присутня на цій церемонії.

Оскільки я є послом цієї організації в Україні, надалі можу брати участь як суддя та бути в журі у всіх міжнародних конкурсах краси, чемпіонатах світу серед найкращих моделей, представників beauty-індуcтрії тощо. 

На даному етапі розглядається співпраця з різними компаніями, в яких я зможу представляти «World Beautiful Congress», бути рекламним обличчям.

 

People UA: Які плани на майбутнє?

Єлизавета Радзивилюк: Планую самореалізуватись в усіх сенсах цього слова, на рівні фешн-індустрії, в професійній сфері. Мене завжди цікавив дизайн, а участь в конкурсі мене надихнула на початок створення своєї лінії одягу. Прагну ділитися своїм досвідом, навчати дівчат розкриватися і показувати всі свої внутрішні якості, бути собою.

People UA: Немає межі досконалості. Щось хотіли б змінити в собі?

Єлизавета Радзивилюк: Я вірю в те, що ти – це те, що тебе наповнює. В людині важлива не лише зовнішня краса, а й духовне здоров’я, тому потрібно доглядати як за тілом, так і за душею. Саме тому я працюю над собою постійно як фізично, так і духовно. В мене є ранкові ритуали: я медитую кожного ранку або вмикаю музику-ритми, які підвищують вібрації, меніфестую свої бажання. Я уявляю і бачу свої цілі вже досягнутими і, звичайно, потрібно позитивно мислити.

People UA: Колись, спілкуючись з Ольгою Сумською, обговорювали актуальну тему краси та молодості. Живучи у столиці, в такому великому місті як Київ, де знаходите час на відвідування салонів краси, спортзалу та встигаєте на beauty-процедури? Як Ви доглядаєте за собою, які косметичні засоби використовуєте та як харчуєтесь?

Єлизавета Радзивилюк: У мене є планер на 5 днів, який повністю розписаний. Я живу повноцінним життям: відвідую косметолога, масаж, SPA. Регулярно ходжу на йогу, в спортзал, де у мене є тренер. Оскільки я дуже ціную свій час, якщо кудись поспішаю, то роблю зарядку, мейкап та їсти вдома.

Вдома маю багато масок, різних баночок з кремами, інколи роблю свої скраби. Для щоденного догляду використовую декілька улюблених брендів «IS CLINICAL», «Dermalogica», «Elemis», «Babor» і «Valmont». Дуже слідкую за своїм волоссям і часто роблю реконструкції. З Туреччини я приводжу мастхеви, які дарую своїм рідним. Це щіточки для сухого масажу, скраби, мило макадамія, яке робить чудовий пілінг шкіри.

У мене немає дієти, я харчуюсь нормально: 3-4 рази на день. Їм багато зелені, риби і обожнюю пасту, байдуже ставлюсь до солодкого. Сезонно приймаю комплексні вітаміни. Зранку завжди п’ю теплу воду з лимоном. Оточую себе тільки людьми, які мене мотивують та від яких я можу чогось навчитись.

 

People UA: Кому завдячуєте своїм успіхом?

Єлизавета Радзивилюк: В першу чергу хочу подякувати рідним за підтримку і віру в мене. Під час конкурсу мене підтримувала велика кількість людей з різних куточків світу і ця віра, напевно, й зробила мене королевою. Я зрозуміла, наскільки важлива підтримка. Звичайно, завдячую своєму продюсеру, який мене правильно мотивував, направляв і я, дослухаючись правильних порад, здобула цю перемогу.

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: в чому Ваш секрет успіху?

Єлизавета Радзивилюк: Я думаю, це моя віра в те, що усе складається так, як повинно бути. Навіть якщо це мрія і вона здійснюється, значить вона мала бути у моєму житті, й це обовязкова складова долі. Успіх – це відчуття щастя і подяки за все, що трапляється в моєму житті.

Спілкувалася: Олена Бекеша. Фотограф: Катерина Сива

 

Опубліковано "People UA" № 5(51), грудень 2020