Ігор Мисковець

Мисковець Ігор Анатолійович – депутат Ківерцівської ОТГ, який, працюючи на благо громади Ківерцівщини, зумів усього за декілька років зрушити з місця проблемні питання рідного краю, що не вирішувалися десятиліттями.

Як депутат, чітко розуміє, що бізнес – це основа економіки, а влада – це можливість створити кращі умови проживання в соціумі. Ігор Мисковець переконаний, що кожен повинен починати із себе і живе за життєвим кредо: «Хочеш змін – будь зміною!» В роботі керується золотим правилом: «Роби свою справу чесно, з душею, і твоє до тебе прийде». Принцип пана Ігоря: «Краще шкодувати, що не вийшло, ніж, що не спробував».

ЮРИДИЧНИЙ ДОСВІД

За плечима Ігоря Мисковця 13-тирічний досвід роботи юристом. Після закінчення Київської академії працював у напрямку сімейного законодавства та кримінального права. Працюючи адвокатом, він паралельно був засновником юридичної компанії «MAK LAW GROUP», яка займалася наданням послуг юридичним особам. Юристи компанії проводили навчання по тендерних закупівлях та надавали послуги з написання проєктів. Проєкти готували для участі у конкурсах місцевих ініціатив Волинської обласної ради, ДФРР та ULEAD. Юридичні знання дали можливість бачити шляхи реалізації тих чи інших проєктів і поетапні кроки на шляху до їх втілення.

У 2015 році від «Народного руху України» пішов у депутати районної ради і переміг. Згодом був обраний на посаду першого заступника міського голови Ківерцівської ОТГ. Нині є депутатом Ківерцівської ОТГ.

ПОЛІТИЧНІ ДОСЯГНЕННЯ

Працюючи в районній раді, разом із командою однодумців вдалося реалізувати у життя велике будівництво школи в Башликах, яка зараз будується за державною програмою і знаходиться на фінішному етапі.

На початках роботи у Ківерцівській міській раді Ігор Мисковець зміг добитися заміни азбестоцементних труб водопостачання центральної вулиці міста, які через тиск і зношеність системи водопостачання часто рвалися. До слова, застарілі мережі перебувають на балансі та є власністю АТ «Укрзалізниця». І пану Ігорю вдалося отримати попередню згоду АТ «Укрзалізниця» на передачу системи централізованого водопостачання в м. Ківерці в комунальну власність Ківерцівської міської ради.

Важливим досягненням став вихід на фінішну пряму питання добудови та введення в експлуатацію полігону твердих побутових відходів для Ківерцівської ОТГ.

Будучи на посаді першого заступника міського голови Ківерцівської ОТГ, зініціював запровадження проєктної діяльності як один із напрямів роботи виконавчого апарату міської ради. Варто виокремити найвагоміший грантовий проєкт з капітального ремонту ЗОШ с.Суськ вартістю 480 тис. євро, який пройшов погодження в Північній Екологічній Фінансовій Корпорації (НЕФКО) та на цей час перебуває на стадії підготовки до оголошення закупівлі.

Поетапні кроки були зроблені у 2019 році для отримання державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. Було підготовано 9 проєктів, які пройшли погодження та отримали своє фінансування. Це дало можливість виготовити проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт Суської школи та Будинку культури села Муравище, встановлено освітлення чотирьох сіл Суського старостинського округу, де ніколи не було вуличного світла.

Наприкінці 2019 року він підготував програму «Власний дім», що передбачає пільгове кредитування на умовах співфінансування з обласного бюджету для ремонту та будівництва житлових будинків пільгових категорій населення, у тому числі й АТОвців.

Хороші справи не залишилися не поміченими. У минулому році за вагомий внесок в патріотичне, економічне та духовне життя краю Ігор Мисковець став переможцем престижної Премії «Люди року-2020.Волинь» у номінації «Виправдана надія».

Ігор Мисковець вважає, якщо не ставити короткострокові плани, не досягнеш довгострокових. Тому щодня працює на благо громади Ківерцівщини і прагне довести до завершення розпочаті проєкти, вивести громаду на незворотній шлях розвитку.

ЛЮБЛЯЧИЙ БАТЬКО ТА ЧОЛОВІК

Окрім того, що Ігор Мисковець результатами своєї роботи виправдовує довіру краян, він ще й люблячий чоловік та батько, який з дружиною виховує двох синів у патріотичному дусі. Обоє синочків відвідують школу козацького бойового мистецтва «Герць», де навчають не лише мужності, а й любові до України. Сім’я надихає Ігоря Мисковця на нові добрі справи та перемоги, а дім – його фортеця, в якій завжди чекають люблячі дружина та діти.

У вільний від роботи час Ігор Мисковець полюбляє рибалити. Цінує та слухає українські пісні, читає фахову літературу. Він переконаний, що потрібно розвивати й шанувати те, що ми, українці, маємо. Людина повинна бути щаслива, що проживає з сім’єю у своєму домі на рідній землі.

Адвокат Мисковець Ігор Анатолійович

+380994096606, +380977280057

Волинська обл., Луцький р-н,

м. Ківерці, вул. Степана Бандери, 1А

 

e-mail: miskovets_igor@ukr.net

Опубліковано "People UA" № 6(52), весна 2021