Імідж чоловіка

Відвідавши один бізнес-тренер на тему «Ефективне спілкування», я стала учасником цікавої дискусії бізнес-тренера та підприємця, який спростовував той факт, що зовнішній вигляд чоловіка впливає на результат ділових переговорів. Бізнес-тренер влучно навела приклад: «Уявімо, що до Вас на ділову зустріч приїхав бізнесмен, який вийшов з солідного авто. Він одягнутий в елегантний костюм, на руці дорогий годинник, привертають увагу й стильна стрижка, акуратний манікюр та престижний телефон. Підсвідомо Ви будете налаштовані на серйозні переговори, адже усі елементи стилю розкажуть вам про охайність як людини та небайдужість бізнесмена до усіх деталей. Погодьтеся, Вам буде приємно спілкуватися з доглянутим співбесідником!?» Я підтримала думку бізнес-тренера.   

Ніхто не буде заперечувати, що стиль чоловіка впливає на його успіх у ділових колах, а правильно вибраний чоловічий салон сприяє створенню його іміджу. Ділові кола не надто страждають від випадкових впливів, і тому волосся, нігті, борода, шкіра обличчя повинні бути доглянутими, а одяг та аксесуари бізнесмена досить консервативними. Невдалий стиль може зробити зовнішність людини невиразною чи зухвало крикливою. Перше, що потрібно тут врахувати, створюючи імідж чоловіка, це відповідність стилів різних елементів. Чоловік повинен бути солідним і впевненим у собі, діловим і перспективним, привабливим та порядним, він повинен викликати довіру.

 Чи може чоловік якось поліпшити свій зовнішній вигляд? Звичайно, не було ще такого випадку, щоб чоловіки використовували пудру, тіні і помаду. Але свою зовнішність вони можуть помітно змінити, зробивши собі іншу зачіску або відпустивши бороду. До регулярних косметичних турбот чоловіка належить гоління, проте акуратна борода стала модною в останні роки. Якщо ж у вас невиразна зовнішність спробуйте завести бороду чи вуса, які повинні бути завжди гарно підстрижені.

Нерідко сперечаються, яке волосся повинен носити чоловік: довге чи коротке? Це його справа. Набагато важливіше, як він за ним доглядає. З коротким волоссям чоловікові значно менше клопоту, тож його він і має носити, якщо не хоче приділяти зачісці багато часу та уваги. В іншому разі й довге волосся може бути таке ж гарне, як і коротке. Професійні майстри «MensStyleSalon» допоможуть Вам обрати ту чи іншу стрижку та підкажуть, як доглядати за бородою.

Актуальною лишається тема охайних рук, адже при діловому рукопотисканні звертаємо увагу на доглянуті руки. Сьогодні в чоловічому салоні роблять манікюр, парафінотерапію та спа-процедури для рук і ніг.

При деяких дерматологічних вадах зовнішності чоловікам сьогодні допомагають косметологи й варто відзначити, що косметологія – це одна з затребуваних послуг у сфері beauty.

На що повинен звертати увагу чоловік, дбаючи про свою зовнішність? Характерні риси ділового чоловіка це акуратно зачесане волосся та начищене взуття. Тому обов'язково стежте за тим, щоб ваше взуття та одяг було бездоганно чистими, а зачіска акуратною. Дотримуйтеся таких правил: перед тим, як іти на ділову зустріч, подивіться в дзеркало. Ви самі здивуєтесь, як багато маленьких недоглядів ви можете помітити в своїй зовнішності; стежте, щоб ваше волосся, нігті були чистими; слідкуйте за чистотою і порядком одягу; якщо не знаєте, що одягти в якій-небудь конкретній ситуації, краще одягніться консервативно; одягайтеся в тому самому стилі, що й люди, з якими ви повинні зустрітися; намагайтеся, щоб ваші вчинки, слова і одяг запам'ятовувалися; носіть дипломат та записник; завжди майте при собі дорогі ручку, годинник, телефон. Дотримуючись навіть спрощених рекомендацій, ви матимете респектабельний вигляд.

Вважається, що зовнішній вигляд для чоловіка не має такого значення, як для жінки. Жінки оцінюють чоловіка, беручи до уваги передусім його зовнішність. Та й пізніше будь-якій жінці приємно подивитися на гарного чоловіка. Якщо ваші підлеглі жінки? Вони люблять, коли їх керівник виглядає стильно та модно, зі смаком. І запевняють, що працювати для такого керівника хочеться ще старанніше. А дослідження показали: керівник повинен ретельно слідкувати за тим, щоб його вигляд був досить охайним; якщо керівник молодший за своїх підлеглих, він повинен обрати консервативний стиль; чоловік на роботі повинен одягатися так, щоб його поважали, а не любили.

 «MenStyle Salon» – це сучасна виключно чоловіча цирульня, у якій широко представлені послуги та косметична продукція для чоловіків, де знавці своєї справи допоможуть та обов’язково знайдуть особливий підхід до кожного чоловіка.

«Ми будемо раді робити все для того, щоб Ваш імідж був довершеним, краса вишуканою, а стиль неповторним»

Men's Style Salon

м. Луцьк

просп. Волі, 27

095 93 1111 9

097 97 1111 9

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018 р