Імпреза Любарта 2019

     Щороку у Луцьку проходить неймовірна подія. Цьогоріч свято вишуканості та грації відбулося у музеї сучасного українського мистецтва Корсаків. Благодійний бал «Impreza Lubarta» відвідати змогли усі бажаючі, як активна молодь, так і жителі та гості міста Луцька. Захід був спрямований не лише на культурно-мистецьке збагачення, але й проходить щороку в рамках благодійної акції «Серце до серця», аби допомогти діткам разом.

     Відкривав дійство парад дебютантів балу, а вишукану атмосферу балу створював супровід камерного оркестру «Кантабіле». Яскравих вражень додали такі мистецькі виступи: заслуженого артиста естрадного мистецтва Сергія Скулинця та його гурту «Шанс-music», гурту «Резус-блюз» та співачки Інни Кириченко, музиканта та композитора Геннадія Гусенцева.

     Найбільш чутливим моментом став танець «сонячних діток», які показали усім присутнім, що нічого неможливого не буває. Оплески глядачів лунали  голосно та довго, що й було свідченням визнання та щирої вдячності за прекрасний танець.

     У рамках події відбулися модні покази дизайнерських речей від модельного агентства «MZM», благодійний аукціон та благодійна галерея мистецтв. Варто відмітити, що кошти у сумі 27600 грн., зібрані під час балу, організатор Вадим Курилюк передав на придбання обладнання в кардіологічне відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

     Головний танцмейстер благодійної імпрези – хореограф Олександр Кашевський, який провів для присутніх майстер-клас з хореографії, до якого долучилися чимало охочих. Вечір завершився дискотекою, запальні хіти крутив резидент Mojo – DJ Slavniy.

     Гості події отримали чудові враження, можливість потанцювати та навчитись новим рухам, насолодитись красивим парадом дебютантів, почути корисну інформацію для саморозвитку, зробити незабутні фото та долучитись до благодійності.

Автор: Олена Бекеша. Опубліковано: People UA № 1(47), літо 2019