Інна Кривонюк

«Кожен клієнт для нас — це партнер»

Чистота помислів цієї жінки нагадує кришталеву воду, а от її характер можна порівняти зі штормом, що не лишить байдужою жодну персону, яка завітає до банку «Хрещатик». І це не дивно, адже в перекладі з грецької її ім’я означає «бурхлива ріка». Бізнесмени в захваті від її ерудиції, краси та працьовитості. В ній поєдналися жіночність і непохитність, тендітність і мужність, ніжність і впевненість. Директор Волинського регіонального відділення банку «Хрещатик» Інна Павлівна Кривонюк – це успішний дипломат, чарівна леді та любляча мама й дружина, в якої є чому повчитися. Сьогодні вона дозволила нам зазирнути в її внутрішній світ та професіональні прагнення в ексклюзивному інтерв’ю для читачів журналу позитиву.

Досьє:

Персона: Кривонюк Інна Павлівна.

 

Посада: директор Волинського регіонального відділення ПАТ КБ «Хрещатик».

 

Знак зодіаку: Рак (20 липня).

 

Життєве кредо: чесність, порядність, надійність.

 

Сімейний стан: заміжня.

 

В дитинстві мріяла стати ресторатором.

 

Важлива подія в житті: народження дітей. 

 

Вишукане дійство: «Баттерфляй» у Львівському театрі опери і балету.

 

Історичне місце: Карлові Вари (Чехія).

 

Незабутній концерт: Лара Фабіан.

 

Феєричне шоу: Ніч у Луцькому замку.

 

Улюблений фільм: «Їсти, молитися, кохати».

 

Книга: Біблія.

 

Вид спорту: кінний.

 

Авто: Аudi ТТ.

 

Вид відпочинку: Екскурсійний.

 

Напій: шампанське «Martini».

 

Ідеальний дім – це місце, куди поспішаєш після роботи, там, де тебе чекає сім’я.

 

Справжній смак життя – це можливість і бажання допомогти ближньому.

 

Влада — це незалежність, розширення можливостей зробити гарні справи.

 

People UA: Як відомо, керівниками відразу не стають. Цікаво дізнатися, який шлях Ви подолали до посади директора Волинського регіонального відділення банку «Хрещатик»?

 

Інна Кривонюк: Я працюю в «Хрещатику» вже чотири роки. Cпочатку займалася юридичними питаннями, а вже згодом очолила регіональне відділення. Тож банківництво для мене – це не лише нові обрії, а й самовдосконалення, зростання, прагнення розширити межі своїх знань, вмінь та управлінських навичок. Я дуже завдячую долі і людям, які перебувають поруч, за наданий шанс спробувати себе в цій сфері. Знаєте, завжди згадую вираз одного дипломата: «Життя дало мені лимон, і я роблю лимонад».

 

People UA: Розкажіть про роль грошей у Вашому житті? На що любите витрачати їх?

 

Інна Кривонюк: Гроші – це свобода. Подобається благодійність.

 

People UA: Розкажіть про свій банк «Хрещатик», що він собою являє і якими є основні пріоритети його діяльності?

 

Інна Кривонюк: Наш банк «Хрещатик» — це не просто універсальна системна фінансова установа, яка діє у всіх регіонах України і здійснює комплексне обслуговування клієнтів — резидентів і нерезидентів України.  Це — високий корпоративний дух і особлива клієнто- та соціальна орієнтованість, причому насамперед продуктів і послуг.

Наступного року «Хрещатик» відзначатиме 20-річний ювілей. Банк очолює Дмитро Миколайович Гриджук, непересічна особистість, знаний фінансист, який протягом багатьох років перебуває у десятці лідерів серед топ-менеджерів банківського сектору.

 

People UA: За підсумками 9 місяців банк «Хрещатик» знову у десятці лідерів за репутаційними характеристиками серед українських банків (на основі даних незалежної дослідницької компанії NOKs fishes). Завдяки чому банк «Хрещатик» досягає таких успіхів?

 

Інна Кривонюк: Насамперед ми — відкритий банк! У нас немає клієнтів, у нас є партнери, котрі нам довіряють. Свідчення тому — не тільки збільшення клієнтської бази, а й виконання всіх взятих зобов'язань перед клієнтами.

 

People UA: Протягом дев’яти місяців цього року банк реалізував на українському ринку банківських металів понад 4000 кг золота, що втричі вище показників інших учасників рейтингу “ТОП-6 «золотих» банків”. Як вдалося банку «Хрещатик» стати лідером серед 6-ти найкращих «золотих» банків?

 

Інна Кривонюк: Банк «Хрещатик» є лідером на ринку банківських металів вже протягом багатьох років. Тому такі результати для нас не досягнення, а планомірна щоденна копітка робота.

Золото та інші банківські метали не змінюють за умов кризи своїх ключових характеристик як засіб збереження капіталу і джерело ліквідності.

Щодо вартості золота у перспективі, тут думки експертів мають достатню розбіжність — від 1600 до 2000 дол. США за унцію, проте в одному їхні погляди спільні: банківські метали не втрачатимуть своєї конкурентоспроможності на світовому фінансовому ринку.

 

People UA: Скільки часу Ваше відділення працює у м. Луцьку? Яким банківськими послугами можна скористатися, завітавши до відділення банку «Хрещатик»?

 

Інна Кривонюк: Незабаром буде п’ять років. Абсолютна всіма банківськими послугами можете скористатися. Ексклюзивно у нас представлено 18 світових валют, включаючи японську єну, китайський юань, ізраїльські шекелі, які можна обміняти готівкою у касах банку.

Наш асортимент банківських послуг максимально повний: від приймання комунальних платежів від населення до проектного фінансування розвитку виробничих потужностей, створення нових робочих місць, розширення виробництва високоякісної продукції та послуг, вигідного інвестування, консалтингових послуг і т. ін. Тому в банку «Хрещатик» можуть обслуговуватися не тільки великі концерни, холдинги та об’єднання, а й підприємства малого і середнього бізнесу, приватні особи.

 

People UA: Зараз всі відзначають, що обсяги кредитування в Україні суттєво знизилися. Чому так відбувається? Чи кредитує «Хрещатик»?

 

Інна Кривонюк: Наш банк за жодних обставин не припиняв кредитувати і бізнес, і населення. Банк надає такі види кредитів, як комерційний, кредитні лінії, програма фінансування експортно-імпортних контрактів, кредит у банківських металах, овердрафт, факторинг: споживчі кредити, карткові у формі овердрафту для приватних осіб, іпотечні. Наші вимоги до позичальників є стандартними і визначаються нормативами Національного банку, а от умови кредитування лояльні. Наприклад, в нашому банку ніколи не застосовувалася така норма, як штраф за завчасне погашення боргу. Ми співпрацюємо і з державними програмами. Так, у банку успішно діє програма кредитування житла під 15% річних.

 

People UA: Вже закінчилися перші два квартали поточного 2012 фінансового року. Як розвиватиметься ситуація, на Вашу думку, в банківському секторі до кінця року? Буде складніше чи простіше?

 

Інна Кривонюк: Радикальних змін банківський сектор економіки не зазнає, оскільки банки все ж таки консервативні інститути. Сподіваємось, що з’явиться ще більше гарних клієнтів, порядних позичальників, почне відновлюватися реальна економіка. Ми налаштовані на успіх і бажаємо достатку й процвітання всім, хто разом з «Хрещатиком» вибудовує нашу державу, нашу банківську систему, нашу національну славу. Це — філософія діяльності мого рідного банку, і це філософія й мого життя.

 

People UA: Ваш секрет успіху...

 

Інна Кривонюк: Нестандартно мислити, не боятися труднощів, вірити в себе і свою справу, нести відповідальність не тільки за дії, а й слова.

 

Спілкувалася: Сніжана Романюк, фотограф: Юрій Бочко 

Банк Хрещатик м. Луцьк. Вул Кафедральна, 11, тел.: (0332) 773450, 773451, www.xbank.com.ua

опубліковано "People UA" № 5(21) листопад-грудень 2012р