Інна Нідзельська

«Студія схожа на дім, в якому панує затишок»

Кожна людина у цьому світі має своє призначення. Хтось чудово вміє готувати, хтось – шити, хтось – стригти. Щодо героїні нашого інтерв’ю, то вона вже багато років є професіоналом своєї справи, має безліч постійних клієнтів, і любить свою роботу в якій вона досягла успіху. Сьогодні власниця авторської студії зачіски «Perfect» Інна Нідзельська ділиться найсокровеннішим з життя перукаря-колориста.

Досьє:

Персона: Нідзельська Інна Миколаївна.

Посада: власник і діючий перукар-колорист в авторській студії зачіски «Perfect» Інни Нідзельської.

Знак зодіаку: Риби (13 березня).

Життєве кредо: бути тут і зараз.

В дитинстві мріяла стати перукарем.

Важлива подія в житті: попереду.

Бізнес для неї – це краса та задоволення.

Історичне місце: Париж.

Незабутній концерт: Григорія Лепса.

Вражаючий музей: Лувр.

Отримані дипломи: Диплом навчального центру «Patrick Allée», Диплом «Dessange Paris», Диплом школи професійної майстерності перукарів Дюденко «Сучасні технології фарбування і стрижок», Диплом академії перукарського мистецтва Володимира Тарасюка «Сучасні салонні стрижки».

Улюблений фільм: «5 Елемент».

Музика: рок-н-рол.

Настільна книга: «Біблія».

Квіти: тюльпани.

Вид відпочинку: сонце, море, пляж, пісок…

Страва: вишневий штрудель.

Напій: кава.

Ідеальний дім – це повна чаша: сімя і родина. Любов і вірність.

Справжній смак життя – вміти радіти кожному дню.

Влада для вас – це випробування.

 

People UA: Інно, розкажіть, як починався Ваш професійний шлях?

Інна Нідзельська: Моя творча кар’єра перукаря розпочалась відразу після закінчення професійно-технічного училища. Мене на конкурсній основі було відібрано на стажування, згодом і на роботу в салон Тетяни Стадницької «Фрізур». Завдяки знанням та досвіду, які отримала, співпрацюючи з Тетяною, я працювала провідним топ-стилістом і просто успішним майстром.

Після зміни власників у «Фрізурі», співпрацюючи з новим керівництвом салону, я не бачила свого подальшого розвитку. На той момент, маючи пропозицію від Тетяни на посаду арт-директора нової студії «Віртуаль», я з радістю її прийняла.

People UA:  Які можливості для Вас відкрила студія «Віртуаль»?

Інна Нідзельська: Цей період для мене був дуже цікавим і насиченим яскравими подіями, навчальними семінарами, професійними поїздками, проведенням власних семінарів в якості асистента головного технолога і співпрацею з різними торговими марками.

People UA:  Окрім професійно-технічного училища, де ще черпали знання для саморозвитку?

Інна Нідзельська: Я мріяла навчатися в західних школах, і моя мрія здійснилася. Я навчалася у Парижі в школі «Патрік Алле» («Patrick Allée»). За період навчання провідні стилісти цієї професійної школи поділилися своїми знаннями й ідеями у прогресивних техніках стрижки і колористики, що надихнули мене на створення нових образів. Я щаслива, що отримала нагоду вдосконалювати образ жінки, створювати красу та стиль.

Також підвищувала свій рівень майстерності, а саме: основи і сучасні техніки стрижки, у всесвітньо відомій школі «Жак Дессанж» («Jacques Dessange») у Москві.

Проходила навчальні семінари від академії провідного стиліста Володимира Тарасюка. Навчалася у школі професійної майстерності перукарів Дюденко у Києві. Згодом мала нагоду співпрацювати з цим відомим у Європі й далеко за її межами українським стилістом. Я приймала участь у проведенні перукарського шоу-показу В’ячеслава Дюденко.

Переконана, що потрібно працювати для досягнення результатів, і найкращий вклад у професійний розвиток – це знання. Тому я люблю вчитися і вдосконалюватися.

People UA:  В шоу-показах Ви приймали участь. А чи була у Вас нагода спробувати себе в телешоу?

Інна Нідзельська: Якщо життя дає Вам шанс, скористайтеся ним. Я брала участь і була успішним учасником телешоу «Модна цирюльня», що виходило у Києві на телеканалі «Інтер».

People UA:  На чому конкретно спеціалізуєтеся?

Інна Нідзельська: Я – перукар-колорист з багаторічним досвідом роботи і базою знань. Можу з точністю діагностувати стан і колір вашого волосся і з точністю підібрати той колір і ту стрижку, які вам пасують.

People UA: Інно, Ви – самодостатня особистість, професіонал своєї справи, успішна бізнес-леді. Поділіться рецептом успіху від Інни Нідзельської.

Інна Нідзельська: Сьогодні я є власником і діючим перукарем-колористом у своїй новоутвореній авторській студії зачіски «Perfect» Інни Нідзельської. А мій рецепт успіху досить простий: любов. Я люблю свою роботу і для мене кожен відвідувач – єдиний, неповторний і важливий. А ще я живу за правилом: бути тут і зараз.

People UA: В чому перевага студії зачіски «Perfect» Інни Нідзельської?

Інна Нідзельська: Власне, студія зачіски «Perfect» не є великою, і тому її перевагами є індивідуальний підхід і комфортабельність. Завітавши в «Perfect», клієнт отримує максимум уваги від майстра. Подейкують, що моя маленька студія схожа на дім, в якому панує затишок.

People UA: Які хобі у такої креативної персони, як Інна Нідзельська? 

Інна Нідзельська: Ви не повірите, але я колекціоную мавпочок (посуд, м’які іграшки, побутові речі, hand мade-вироби). Як на мене, вони такі веселі та милі.

People UA: Пані Інно, Ви все-таки стиліст і щодня працюєте з людьми, цікаво, а який Ваш улюблений стиль?

Інна Нідзельська: Щодо одягу, то полюбляю комфортні, практичні, в стилі кежуал. Щодо побуту – в моєму помешканні панує мінімалізм та кантрі. В робочому приміщенні повинен бути конструктивізм. Як колорист я надаю перевагу теплим відтінкам, а у зачісці повинні відчуватися стиль, якісна форма, виражена тенденція фен-індустрії і мінімум часу на укладку. 

People UA: Які тренди в моді в цьому сезоні?

Інна Нідзельська: В моду вкотре увійшло поперечне і горизонтальне колорування, але не в контрасті, а в комерційних кольорах. Балаяж, омбре виглядають як вигорілі на сонці пасма (м’які переходи від темного до світліших відтінків). В стрижках для довгого волосся модним є градуювання, масивна чілка, накрутка, або хвиля нижче чілки. Двоярусні боб-каре, трапеції, трикутні і еліпсоподібні, ромбовидні форми в стилі 80-их років, тобто об’єми в 3-D-геометрії. Для більш стильної молоді – акценти над лобом, легкі рихлі хвилі, асиметрія і гофровані пасма. У вечірніх зачісках актуальними залишають вінтажні образи – голлівудські хвилі та начоси в стилі 60-70-их років.

People UA: Чи плануєте створення нового неординарного проекту?

Інна Нідзельська: Звісно, є, але я прихильник крилатого вислову: «Не словом, а ділом». От коли втілю свій задум у життя, то неодмінно розповім Вам про реалізацію свого проекту.

 

Спілкувалася: Сніжана Романюк

Фотограф: Володимир Стельмах

«Perfect» м. Луцьк, вул.. Степана Бандери, 13/24, тел.:0 (067) 9993380, (050) 3782311

Опубліковано "People UA" № 4(20) вересень-жовтень 2012р