Interior Casa

На ринку

Салон «Interior Casa» працює3 роки. У сфері будівництва компанія працює 17 років.

Асортимент

ТМ «Interior Casa» пропонує широкий асортимент якісних товарів: керамічна плитка, плитка для облицювання басейнів, керамічна мозаїка, ванни, душові кабіни, системи інсталяції, змішувачі, кухонні мийки, аксесуари, сантехнічні вироби, предмети інтер’єру, освітлення, системи утеплення та звукоізоляції, а також меблі й стільниці для ванних кімнат.

Торгові марки

«Interior Casa» — офіційний представник відомих торгових марок: «Villeroy & Boch», «Steinberg», «Geberit», «Ravak», «Tece», «Polimat», «Kludi», «Laminam»«Vicostone»«Gorgona»та багатьох інших.

Ексклюзивно салон «Interior Casa» надає послуги в сфері інтер’єру та екстер’єру будинку. А також налагоджене виробництво ексклюзивних меблів з кам’яними фасадами та індивідуальних розетонів з керамічної плитки. «Interior Casa» втілює в життя будь-які ідеї та дизайнерські креативні рішення.

Серед переваг cалону-магазину керамічної плитки та сантехніки «Interior Casa» варто відмітитиіндивідуальний підхід, застосування найновітніших технологій та матеріалів, постійне вдосконалення та дослідження інновацій.

Товари іноземного та вітчизняного виробника

Підприємство «Сібобб-Україна» пропонує сантехніку і керамічну плитку відомих європейських та вітчизняних брендів. В cалоні-магазині керамічної плитки та сантехніки «Interior Casa» Ви знайдете керамічну плитку виробництва Іспанії, Італії, Польщі, Туреччини та України для облицювання приміщень, фасадів, басейнів, а також керамограніт, плитку й спеціальні елементи для сходів, скляну і керамічну мозаїку.

Унікальність

Підприємство співпрацює з архітекторами, дизайнерами, займається комплектацією готелів, ресторанів, житлових і комерційних приміщень.

Салон-магазин керамічної плитки та сантехніки «Interior Casa»

Сібобб-Україна, ТОВ

м. Луцьк, вул. Дубнівська, 15

(050) 687-43-72

(093) 629-99-99

(0332) 77-97-62

interiorcasa.lutsk@gmail.com

https://www.facebook.com/Interior-Casa-992904610784531/

 

 

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018