Ірина Чебелюк

«Господарська рука повинна бути у всіх напрямках діяльності»

Вона звикла брати на себе усю відповідальність та вирішувати проблеми громади. Відверта, принципова, відповідальна та водночас життєрадісна, щира, чарівна жінка, яка нарівні з чоловіками не лише приймає важливі доленосні рішення, а й працює заради інтересів міста та лучан. Заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Ірина Чебелюк, маючи 10-річний політичний досвід, сьогодні наважилася прийняти ще одне важливе рішення – балотуватися на посаду Луцького міського голови. Про основні досягнення та стратегію розвитку міста читайте в ексклюзивному інтерв’ю для читачів «People UA»

Довідка:

Персона: Чебелюк Ірина Іванівна

Посада: заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради

Знак зодіаку: Овен (ДН: 24 березня)

Життєве кредо: «Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом» (Ліна Костенко)

Сімейний стан: заручена

В дитинстві мріяла стати юристом

Важлива подія в житті – народження сина

Бізнес для неї – це надійна економічна основа місцевого самоврядування

Влада для неї – це можливість брати участь в політичному житті міста

Вишукане дійство: «Осінній бал»

Історичне місце: замок Любарта

Класний фестиваль: етнофестиваль «Різдво у Луцьку»

Незабутній концерт: арт-променад «Так звучить Луцьк»

Вражаючий музей: Лувр в онлайн режимі

Феєричне шоу: «Ніч у Луцькому замку»

Отримана нагорода: титул мами

Улюблений фільм: «Три горішки для Попелюшки»

Музика: класика

Книга: Коллін Мак-Каллоу «Ті, що співають у терні»

Авто: немає автомобіля, подобається «Lexus», «Nissan Qashqai»

Справжній смак життя – це можливість реалізувати усі плани та задуми і втілити мрії

People UA: Пані Ірино, Ви працювали на посаді педагога-організатора у Луцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13, були секретарем-керівником у ТзОВ «Луцьк-Східний», керівником кур’єрського відділу та юристом у ТзОВ «Марк-Медіа», помічником адвоката Василюка І.М. З 29 серпня 2019 року працюєте на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради. Як потрапили в політику та стали заступником міського голови?

Ірина Чебелюк: З 2010 року я в політиці, а потрапила сюди випадково. Ключовим періодом у житті стала робота у «Марк-Медіа», де я працювала 10 років спершу керівником кур’єрської служби, а згодом – юристом. Я розвивалась, роботи не боялась і розуміла, що потрібно багато працювати, щоб в житті чогось досягти. Моя політична кар’єра почалась завдяки керівнику «Марк-Медіа» Плісецькому Олександру Петровичу, який став депутатом від партії «Фронт змін». Я здійснювала юридичний супровід його роботи, і він запропонував мені стати помічником депутата міської ради та вступити до лав цієї політичної сили. У 2012 році партії «Фронт змін» та «Батьківщина» об’єдналися, я автоматично увійшла в «Батьківщину». Тоді й відкрилася серйозна політична сторінка у моєму житті. Дуже цікавило виборче законодавство, і я зрозуміла, що це моя стихія.

Працюючи у «Марк-Медіа», я паралельно займалась виборами. Це було надзвичайно складно, але це був такий шалений досвід. У 2015 році мою кандидатуру партія «Батьківщина» запропонувала до складу виконавчого комітету Луцької міської ради. А в 2019 році депутати підтримали проект рішення щодо призначення мене на посаду заступника Луцького міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади. Доручили мені опікуватися надзвичайно важливими сферами життя громади: освітою, культурою, соціальною політикою та захистом дітей.

People UA: Більше року Ви працюєте на посаді заступниці міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради. Що за цей невеликий проміжок часу вдалося зробити для міста та громади? Поділіться здобутками.

Ірина Чебелюк: Я не дуже люблю публічність. Коли твою роботу не популяризують і  ніхто не говорить про неї, а лише озвучують кінцевий результат – це вже добре. Але розумію, що нині потрібно розповісти людям про мою роль у місцевій раді.

Головним моїм досягненням разом з управлінням освіти є організація дистанційної форми навчання. Карантин на початках став шоком для батьків, учнів і, звісно, вчителів, викладачів, вихователів. Коли ми зрозуміли, що звична форма навчання зупинилась, разом з директорами шкіл були опрацьовані варіанти освітнього процесу, управлінням освіти напрацьовано алгоритм дій, розроблені освітні платформи. Кожна школа обрала оптимальний і найбільш доступний для неї формат роботи. В таких реаліях кожен адаптовувався, як міг. Мною був перевірений кожен заклад освіти, і я знала, як відбуваються навчальні процеси. Впевнена, що все було організоване належним чином. За нашої ініціативи відбувся й запуск дошкільних навчальних закладів у час, коли був неадаптивний карантин. Знову ж таки, нашими спеціалістами було розроблено алгоритм дій, як відновити роботу дошкільних закладів. Від початку запуску й донині ми щодня моніторимо навчальні заклади, і варто сказати, що ситуація на сьогоднішній день цілком контрольована, немає епідеміологічних спалахів. Для мене було найбільшою радістю, коли прийняли рішення, що діти сядуть за шкільні парти 1 вересня.

Я хочу зауважити, що нереально в один момент задовольнити усі потреби міста, коли  переглядаю усі цифри, підсумовую, то розумію, що бюджет міста не є безмежний. На кшталт, неможливо економити на освіті, особливо в період карантину, коли величезні суми витрачаються на закупівлю антисептиків, масок, дезинфікуючих засобів та посиленого прибирання.

Моя робота дуже тісно пов’язана з дітьми, адже до моєї компетенції входить робота із управлінням соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді і службою у справах дітей. Доводилося вирішувати проблемні ситуації, до яких залучаємо спеціалістів структурних підрозділів, особливо поліцію. В період карантину Луцька міська рада зіштовхнулася з тим, що батьки надзвичайно складно переживали цей етап. Особливо проблемні сім’ї, які перебувають на обліку, і, на жаль, їх кількість почала зростати, з’явилось більше сімейних конфліктів. Були випадки, коли діти залишали домівки у зв’язку з тим, що люди тривалий час перебували у закритому просторі. Постійне тотальне «нависання» над дітьми давалося взнаки. Багато родин потребувало підтримки психологічної служби, і нам довелося посилити роботу цих спеціалістів.

Вважаю своїм досягненням організацію роботи тимчасового оперативного центру. На початку карантину виникло питання: як допомогти малозабезпеченим людям, особливо самотнім пенсіонерам, які не могли дістатися до потрібного місця. Тому виникла ідея створити спеціальний центр, закріпивши працівників розвантажених структурних підрозділів, які в телефонному режимі записували проблему людини та інформацію щодо потреб продуктових наборів, ліків, необхідних речей. Отримана інформація перевірялась завдяки налагодженому зв’язку з департаментом соцполітики. Якщо інформація підтверджувалась, була здійснена доставка продуктових наборів для малозабезпечених родин. Ми залучили соціально відповідальний бізнес, я зустрілася з керівниками магазинів та запропонувала співпрацю – надавати послугу доставки. Тимчасово оперативний центр діяв до того моменту, поки не почав знову працювати громадський транспорт.

Досить специфічною є робота з учасниками АТО/ООС. Я з повагою ставлюсь до сімей загиблих, до тих хлопців, які повернулись і дивилися смерті в очі. Я помітила, що не всі зберегли людяність й були випадки, коли в мене вимагали неможливе. Тому пояснюю всім, що у місті є багато проблемних сімей, пенсіонерів, хворих людей, які потребують фінансової підтримки. Я слідкую за ситуацією в Україні і знаю, що в жодному іншому місті не опікуються такими сім’ями та родинами так, як ми дбаємо. Я розділяю їхній біль та біду, але бюджет міста не такий великий, як усім нам хотілося б.

Не можу оминути тему, яка близька моєму серцю. Ми відкрили інклюзивні студії в управлінні соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді. Коли це приміщення звільнилось, виникла думка створити простір для громадських організацій чи людей, які мають вади і потребують арт-терапії, спілкування з психологом. У місті створені і працюють громадські організації для дітей з різними нозологіями. Офіційно приблизно 1100 дітей мають певні вади, і лише 100 з них відвідують громадські організації. Тобто відсоток неохоплених діток досить невеликий. Законодавство схиляє нас до того, що потрібно надавати соціальні послуги. Хотілося б, щоб громадські організації збільшували охоплення діток, об’єднували батьків та допомагали соціалізуватися. Є ідея, це моя мрія, в майбутньому створити інклюзивні простори по усьому місту, аби стати доступнішими для батьків та дітей. Хочеться, аби усі люди мали можливість відчувати турботу та підтримку.

Я впевнена, що музика допомагає розвиватися інклюзивним діткам. Це питання неодноразово обговорювали, і хочу зауважити, що в Україні вже є пілотний проєкт «Інклюзивна музична освіта». Мало мати ідею і прагнути її втілити, дуже важливо знайти спеціалістів, які зможуть її реалізувати. Наразі мені не вистачило часу, аби здійснити задум. Я хочу започаткувати музичну освіту, яка стане важливим етапом для адаптації діток з інклюзією у суспільстві. Через музику особливі дітки виражають свої емоції, і я не бачу жодних перешкод, аби відкрити у кожній музичній школі особливі класи.

Культура – це наша спадщина, сьогодення і майбутнє. На жаль, культуру держава фінансує за залишковим принципом. Місто ж спрямовує кошти на підтримку сфери культури.

Культура – один з напрямків моєї діяльності, тому в цьому році я максимально долучилася до організації святкування Дня міста, від ідеї до реалізації. Хвилювалась, щоб усе вдалось. До цієї визначної події для нашого міста я вже знала, що буду балотуватись на посаду Луцького міського голови, тому ще з більшим трепетом віднеслась до заходу. Я вважаю, що завдяки спільним напрацюванням багатьох керівників та структурних підрозділів культурна подія просто неба, присвячена Дню міста, була вишуканою та незабутньою для лучан та гостей Луцька.

People UA: Ви відповідаєте за функціонування закладів освіти (їх у місті понад 80) і роботу закладів культури. Відповідальність несете й за соціальний напрямок. Ви очолюєте 15 комісій, де вирішуються важливі життєві питання. Які проблемні звернення лучан розглядають і вирішують ці комісії?

Ірина Чебелюк: Найбільше комісій, які стосуються соціальної сфери. Ряд комісій, які опікуються питаннями, пов’язаними з підтримкою учасників АТО/ОСС. Також працює комісія з підтримки й допомоги громадським організаціям. На комісію з надання матеріальної допомоги можуть звертатися мешканці Луцька, які потребують матеріальної підтримки для покращення здоров’я. Стараємось максимально допомагати через територіальний центр.

People UA: Ірино Іванівно, Ви приймаєте основні для нашого міста рішення, як Вам працювати поряд із сильними чоловіками-політиками?

Ірина Чебелюк: Жінку в політиці по-різному сприймають. Проте людину асоціюють з тією командою, з якою вона працює на місцях. Я дуже багато контактую та працюю з чоловіками, але все ж таки хочу сказати, що жінки можуть виконати роботу краще. Є багато випадків, коли жінки креативно виходять із ситуації.

Постійно доводиться своїми діями аргументувати, що ти щось можеш, особливо це було складно на початках моєї політичної кар’єри. Неодноразово переконувала, що жінка може думати і приймати важливі рішення. Я не хочу сказати, що чоловіки чимось гірші за жінок, вони просто інші. Ми, жінки, по-іншому думаємо, хоча інколи й емоційно. Я навчилась керувати своїми емоціями, однак в душі присутні хвилювання. Рівноправно подаю інформацію та розглядаю ситуацію. Часом досить важко переконати, що саме так буде правильно, а не інакше. По-різному буває, в чомусь прислухаються, десь не чують сьогодні, а завтра схожа думка з’являється в якоїсь іншої людини. Я це спокійно сприймаю, адже головне, щоб моя думка була почута і позитивне рішення було прийняте для міста та лучан.

Я переконана на 100%, що для жінок непідкорених сфер немає, ми можемо все, головне бажання. Якщо жінка хоче і активно займається певною справою, то вона обов’язково досягне успіху.

People UA: Ви закінчили Київський національний університет імені Т. Шевченка за спеціальністю «Правознавство» (магістр). Чи допомагають Вам отримані юридичні знання у професійній діяльності?

Ірина Чебелюк: Юридичні знання відіграють важливу роль в моїй діяльності. Робота ґрунтується на використанні багатьох нормативних актів. Маючи юридичну освіту, певний досвід роботи, я відкриваю документацію, переглядаю її і вже розумію, що і як робити.

People UA: Пані Ірино, Ви родом з Луцька і тут проживаєте. За що любите наше місто та що хотіли б покращити в Луцьку?

Ірина Чебелюк: Люблю Луцьк за компактність. Деякий час я жила в Києві, тому в мене є з чим порівняти. Я обожнюю своє місто за те, що з одного кінця міста в інший можна дістатись за 30 хвилин. Жити в Луцьку – комфортно. Це місто, де, здається, ти знаєш півсвіту, бо кожна вуличка та цеглинка знайомі. З Луцьком у мене асоціюється дуже багато теплих спогадів.

People UA: Ірино Іванівно, що Ви хотіли б змінити у Луцьку?

Ірина Чебелюк: Я хотіла б збільшити кількість паркомісць, яких не вистачає в Луцьку. Можна зробити зелені осередки, які водночас будуть красивими і призначені для парковок. Однозначно, також ми маємо більше розвивати культуру, яка об’єднує та здружує людей.

People UA: Що спонукало подати свою кандидатуру на посаду Луцького міського голови?

Ірина Чебелюк: Це рішення було зважене. Коли я пропрацювала рік на посаді заступника Луцького міського голови, побачила зсередини багато речей, яких не бачить політик-керівник структурного підрозділу партії чи людина, дотична до органів місцевого самоврядування. Важливі рішення приймалися в тій чи іншій сфері, якою я опікуюся. Звісно, виникла думка, що можна багато потрібного робити для лучан й я теж хотіла б працювати на благо міста. Підтримувати його, розвивати та вносити свої корективи, маючи інше бачення. Я розумію усю відповідальність. Міський голова – це не чарівник, а в першу чергу менеджер, який повинен дбати та думати про те, як спонукати той чи інший бізнес працювати, як залучити інвестиції, як створити сприятливий мікроклімат для бізнесу. Бізнес – це основа місцевого самоврядування. Якщо не буде бізнесу, який буде сплачувати податки, то місцеве самоврядування не зможе працювати та функціонувати належним чином.

People UA: Яке Ваше бачення залучення інвестицій для нашого міста?

Ірина Чебелюк: До розподілу коштів обласного і державного бюджету у мене є питання. Чому місто, яке складає четверту частину області, отримує значно менше підтримки, ніж ОТГ? Я не применшую значення інших міст чи селищ. Так само є питання до розподілу бюджетних коштів для мікрорайонів нашого міста. Я не розумію, чому така велика увага приділяється окремим територіям? Люди всі однаково – мешканці міста.

У Луцьку хотілося б створити інвестиційну план-карту. Повинна бути розроблена мапа міста, на якій ми будемо бачити, де є вільні ще ділянки та об’єкти комунальної власності, куди можна залучити інвестиції. Важливо, аби інформація була інтерактивною, щоб інвестори в будь-якому куточку світу бачили приміщення, в якому хочеться зробити культурний центр міста, але потрібні капіталовкладення, тому що місто не спроможне це зробити. Інвестиційна карта дасть можливість людям реалізувати свої задуми. Таким чином, місто отримає новий об’єкт, а інвестор – свій дохід.

People UA: Для того, щоб залучити інвестиції, потрібно зробити місто привабливим. На сьогоднішній день є певні проблеми. Як Ви будете вирішувати питання з дорогами, каналізацією і т.д?

Ірина Чебелюк: Я розумію існуючі проблеми міста. Є багато речей, які маленькими кроками, але реально зробити. В мене є своє бачення щодо оновлення, змін, реконструкції каналізаційних систем. Що стосується доріг, то ряд робіт виконується, проте не завжди належної якості. Вважаю, що так трапляється через недостатній контроль, відтак є ланка, яку потрібно замінювати. Існує величезна проблема з кадрами, які надають ці послуги. Я занурююся у кожну сферу діяльності, розбираю проблему по частинках в деталях. Вважаю, що господарська рука повинна бути у всіх напрямках діяльності й, звісно, усе залежить від команди, яка працює з міським головою.

People UA: Якщо люди довірять Вам очолити місто і Ви отримаєте перемогу на місцевих виборах, якими будуть перші кроки для покращення життя мешканців міста Луцька? Які амбітні плани ставите перед собою на найближчі 5 років?

Ірина Чебелюк: Найперше повинна бути правильно підібрана команда. Мені хочеться, щоб поруч були люди, які горять ідеєю та живуть думкою про місто, турбуються про лучан. Найголовніше – це відповідальність, адже мало працювати, потрібно працювати на 100 % результат.

На сьогоднішній день важливим етапом стане зміна територіального устрою та приєднання нових громад. Я знаю практично кожне село, яке приєднується. Коли приєдналися населені пункти Прилуцької сільської ради, я відразу відчула різницю між сільським та міським самоврядуванням. Тому ми повинні ґрунтовно підійти до тих проблем населених пунктів, які приєднаються. Потрібно правильно побудувати роботу, щоб зберігся принцип рівності надання будь-яких послуг: починаючи від медичних, освітніх, закінчуючи інфраструктурою. Позиція партії «Батьківщина» та моя – приватна власність є непорушною, люди мають чітко розуміти, що їхня земля залишиться їхньою. Ми можемо використовувати лише ті земельні ділянки, які є вільними або в складі земель запасу.

Важливим у роботі міського голови є залучення інвестицій, усі ідеї не можу озвучити публічно. У мене є своє бачення, проте потрібна думка й експертів, чи можливо реалізувати мої задуми. Елементарно, переробка сміття – це майбутнє і це гроші, які йтимуть в громаду.

У моїх планах – відкрити культурний центр та інклюзивні центри по місту. Створити заклад, який допомагатиме людям, які опинилися без житла. До 2022 року повинні бути закриті притулки для дітей, сиріт, бажаючих бути прийомною сім’єю не так і багато, а питання лишається відкритим, – що робити із знедоленими дітками? І я вже переймаюся їхніми долями.

Потребують змін та добудови 13 та 28 школи, 15 садочок … і над цим потрібно працювати.

People UA: Сьогодні важливе місце посідає освіта та реформування освітніх закладів, яке Ваше бачення розвитку освіти?

Ірина Чебелюк: Нас очікує реформування закладів освіти, тому що в країні вступив в дію закон, який ми не можемо змінити. Якщо ми можемо сконцентрувати свою увагу на підготовці професійних кадрів саме старшої школи, то чому не зробити б це? У місті будуть школи, де навчатиметься початкова і середня ланка, а вищі повинні бути виокремлені в окремі заклади освіти. Таким чином, в кожному мікрорайоні міста створюватимуться вищі школи, де навчатимуться учні 10-11 класів. Можна використати навіть професійно-технічні училища. Вони знаходяться на фінансуванні органів місцевого самоврядування, але підпорядковані Міністерству освіти. Найцікавіше, що на процес навчання та кадрову політику ми не впливаємо, але фінансуємо.

People UA: Ви, як ніхто, вболівали за те, аби 1-го вересня діти таки пішли навчатися до освітніх закладів. Як міська влада дбає про безпеку у закладах освіти? 

Ірина Чебелюк: Кожна школа організувала свою форму відвідування: учні навчаються в одну і в дві зміни. В усіх школах встановлені установки з антисептиками, якими ми забезпечили заклади освіти в достатній кількості. На уроках діти навчаються без масок, а для вчителів закупили щитки. Діти перебувають в безпечному середовищі, вчителі в свою чергу контролюють, щоб не було масових скупчень. Звісно, величезну увагу педагоги приділяють дітям та нагадують мити руки і дотримуватися правил. Робота їдалень також побудована таким чином, щоб не було скупчень дітей та налагоджений процес дистанційної розсадки один від одного. Вологе прибирання в класах проводиться значно частіше, приміщення постійно провітрюються. В школах чистіше, в заходах безпеки поки не дозволено переступати поріг школи батькам. Тобто усі заходи, які були встановлені санітарним лікарем, у закладах освіти дотримані. У випадку, якщо хтось захворіє, клас йде на карантин. І ми за цим дуже стежимо.

People UA: Чи буде 2-га хвиля карантину, про який поки чуємо на вустах громади та чи витримає бізнес ще одну зупинку? Ваш прогноз…

Ірина Чебелюк: Моя думка – максимально стримувати цей процес. Дистанційне навчання не дає ефекту, а ми хочемо, щоб у нас було успішне місто та країна в цілому.

Я вбачаю, що проблеми повинні вирішуватись локально. Люди хворіють, і це неминуче. Головне – правильний підхід керівника і свідоме ставлення людей. Потрібно дбати про оточуючих та відповідально ставитись до інших.

Значних втрат зазнав бюджет міста у час пандемії. Однак втрати бізнесу є дуже величезними. Сподіваюсь, що посилений режим карантину в майбутньому омине наше місто.

People UA: Ірино Іванівно, чому йдете на вибори від партії «Батьківщина», в чому вбачаєте її переваги?

Ірина Чебелюк: Я люблю стабільність. Партій багато, а «Батьківщина» – це одна з найстабільніших політичних сил, якій уже 20 років. Можливо, вона має «совкові» принципи, але насправді це дисциплінує, тому що людина розуміє зону відповідальності. Чим більше працюю, то зрозумілішим стає для мене, що жінці-політику (Юлії Тимошенко) важко доводити свою значимість і реалізовувати свої задуми. Починаєш розуміти, наскільки їй складно боротися і вести за собою таку величезну кількість людей. Зараз в кожному населеному пункті є первинна партійна організація та структурний підрозділ. Є прихильники, які підтримують і стоять в тилу. Юлія Володимирівна постійно бореться за президентське крісло, і буквально трохи не вистачає до перемоги. Як жінка-політик, вона мене надихає. В мені сформувався характер витривалості, адже потрібно досягати мети, не зупиняючись.

People UA: Як поєднуєте роботу та сім’ю і як проводите свій вільний час?

Ірина Чебелюк: Сину було 3 місяці, коли я вимушена була піти на роботу, залишаючи його на маму. Батьки допомагали та підтримували мене. Саме завдяки батькам я мала можливість самореалізуватися. Він швидко став дорослим та самостійним. Ми з ним друзі. Звісно, він мало мене бачить, але ми часто разом на вихідних виходимо на прогулянку в парк, кудись їздимо. Усвідомлюю, багато чого втрачено в дитинстві, адже коли він був маленький, я була змушена працювати. Однак він виріс відповідальною та хорошою людиною. В нього вже вималювалось бачення, ким хоче стати та чого він хоче досягнути. Сподіваюсь, що його мрії здійсняться.

People UA: Ірино, у Вас багато прихильників. Багато років Ви розлучена та самостійно виховуєте сина. Чи зайняте Ваше серце?

Ірина Чебелюк: Мені зробили пропозицію руки та серця, і я погодилася вийти заміж за чоловіка, який по-справжньому мене кохає. В нашому віці я розумію, що високі стосунки будувати потрібно лише з людиною, яка тебе на всі 100 % розуміє та підтримує.

People UA: Про що мріє Ірина Чебелюк?

Ірина Чебелюк: Я мрію, щоб усі люди були здорові та живі – найдорожчі та найближчі. Коли в житті втрачаєш найдорожче, то починаєш цінувати та жити, максимально віддаючи і беручи, адже завтра може не бути того, що є сьогодні.

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: в чому Ваш секрет успіху?

Ірина Чебелюк: Висока працездатність, щирість та відвертість. Я завжди з позитивом іду до людей та добре ставлюсь до них. Практично ніколи не втрачаю надії на краще і не звикла скаржитися. Зберігаю спокій, якщо щось не вдалося, думаю: «Сьогодні ні, значить ідемо далі, й завтра буде нова спроба. Це нова сходинка, яка стане для мене значно кращою». Я не люблю програвати, але в житті буває. Всередині це загартовує і дає зрозуміти, що далі варто дивитися з іншої сторони і вчитися на помилках. Я вважаю, що випадковостей в житті не буває, усе від Бога, і такий промисел Творця. Якщо ми чогось не досягаємо, значить це не втрата, це просто такий період. Очі горять, голова думає, руки роблять. Черпаю енергію від того, що бачу результат. Впевнена, що надійні люди поруч та постійна підтримка дає наснагу до життя. Спілкування з батьками чи близькою людиною достатньо для припливу сили. Досить непросто було в період виборів. Мої батьки завжди з обережністю ставилися до бажання працювати в політиці, адже бачили, як я виснажливо та багато працюю, але водночас вони ніколи не перечили. Я – жінка, хотілося б, щоб поважали та цінували мою роботу! Адже зроблено досить багато, і ще більше прагну зробити для рідного міста та лучан.

People UA: Наближається святковий період, що побажаєте людям у 2021 році?

Ірина Чебелюк: З вірою, надією і навіть нетерпінням очікуємо чарівних свят – Нового року і Різдва Христового, аби залишити у минулому повен хвилювань 2020 рік. Для кожного з нас він став серйозним випробуванням на стійкість і витривалість, вмілість та працьовитість. Цей рік змусив нас стати мудрішими, навчив бути поміркованими, впевненими та рішучими. Тепер ми готові з новим досвідом перегорнути цю сторінку життя, аби новий 2021 рік став для нас роком нових перемог і звершень. Вірю, що Різдвяна зірка, яка знову зійде над землею, сповіщаючи нам про народження Божого Сина, принесе у кожен дім радість і добро, додасть кожному життєвих сил, запалить вогоньвіри і любові, окрилить душу. Здоров’я вашим близьким, тепла вашим серцям! Хай рік прийдешній принесе багато світлих миттєвостей, позитивних емоцій, яскравих вражень, щирих посмішок, приємних сюрпризів! З Новим роком і Різдвом Христовим!

 

Спілкувалася: Олена Бекеша. Макіяж та укладка: Аліна Голас. Фотограф: Катерина Сива. Локація: Корона Вітовта

Опубліковано "People UA" №5(51), осінь 2020р.