Ірина Дубчук

Щодня ми в онлайні спілкуємося з друзями, діловими партнерами, коханими та рідними людьми, дізнаючись цікаві факти про багатогранну особистість по той бік смартфону. Сьогодні у проєкті «Кава онлайн» відкриваються нові сильні сторони Ірини Дубчук комерційного директора, співвласника корпорації «Тигрес», яка чверть століття є лідером не лише на ринку України, а й поза її межами, адже іграшки власного виробництва експортуються у 50 країн світу. Пані Ірина – приклад успішної бізнес-леді, люблячої мами та дружини, авторитетні думки якої не залишать вас байдужими та вмотивують рухатися лише вперед.

PeopleUA: Ірино, яку каву Ви любите? Скільки чашок кави Ви п’єте в день?

Ірина Дубчук: Я люблю американо без молока, дозволяю собі випити максимум 2 чашки в день.

PeopleUA: З чого починається Ваш ранок?

Ірина Дубчук: З походу до спортзалу. Усім рекомендую відвідувати спортзал, аби бути здоровими та стрункими. Спорт підвищує самооцінку, дає можливість почуватися впевненою та щасливою людиною.

PeopleUA: Який незабутній подарунокВи отримували у житті?

Ірина Дубчук: Звістка про мою третю вагітність на моє 35-те день народження це справді безцінний подарунок долі.

PeopleUA: Ви – любляча мама трьох прекрасних діток. Під час вагітності донькою Ви почали активно вести блог для мам. Чому виникла така ідея? Яка тема була найцікавішою для жінок?

Ірина Дубчук: Ця ідея виникла, коли я захотіла поділитися з усім світом своєючудовою новиною. У мене з’явилося більше часу, і я вирішила розповідати важливу інформацію з власного досвіду людям. Найбільше жінок цікавило те, як можна успішно поєднувати роль мами та бізнес-вумен. Жінка у XXIстолітті повинна реалізуватися як дружина, мама та професіонал,і це актуальне питання сьогоднішніх реалій.

PeopleUA: Ірино Сергіївно, які іграшки виробництва компанії «Тигрес» стали улюбленими у Ваших дітей?

Ірина Дубчук: Компанія «Тигрес» – виробник дитячих іграшок (м'яконабивних та пластмасових), постільної білизни, дитячого одягу. Наша компанія випускає сотні іграшок власного виробництва, але підкорили серця моїх малюківнаші підголовники!

PeopleUA: Ви завжди розкішно виглядаєте. Після кожних пологів швидко повертаєтесь в форму. В чому секрет стрункої фігури?

Ірина Дубчук: Повернення до бажаної форми після кожних пологів – це моя особиста мотивація, яка проявляється у важкій праці кожного дня. Секрет стрункої фігури це самодисципліна, систематичні фізичні навантаження та здорове харчування. Для мене таке поєднання це стиль життя. Це не періодична дієта чи похід в спортзал один раз на місяць. Це щоденний ритм на усе життя. Звичайно, я можу собі інколи дозволити і солоденьке, але тоді більше працюю в залі. Постійно рахую калорії і завжди витрачаю більше калорій, ніж споживаю.

PeopleUA: Перше враження про людину. На що звертаєте увагу?

Ірина Дубчук: Можливо, зазвучить банально, але на зовнішній вигляд.

PeopleUA: Яке було перше враження про Вашого чоловіка?

Ірина Дубчук: Вперше я побачила його на змаганнях з плавання у школі. Це була перемога! Пригадую, як я, дивлячись на нього, не могла відвести очей!

PeopleUA: Яка Ваша найцікавіша подорож?

Ірина Дубчук: Це, напевно, наша перша подорож вп’ятьох до батьків на Тенеріфе. Оськоли я зрозуміла та відчула, як це подорожувати з трьома дітьми. Було весело та незабутньо!

PeopleUA: Яку навичку хотіли б набути, якби не були обмеженими в часі?

Ірина Дубчук: Я хотіла б вільно розмовляти іспанською та ще китайською чи арабською.

PeopleUA: Ірино Сергіївно, хто з полiтикiв викликає у Вас довіру та є авторитетом?

Ірина Дубчук: Чесно кажучи, на даному етапі ніхто.

PeopleUA: Що Ви зробили б для свого міста, якби у Вас була необмежена кількість грошей?

Ірина Дубчук: Я хотіла б збільшити територію Луцького зоопарку. Було б чудово, якби завезти нових тварин та додати інтерактивності для дітей.

PeopleUA: Яку реформу Ви започаткували б першою?

Ірина Дубчук: Підтримка вітчизняних виробників. Це так актуально сьогодні, адже українські виробники дають велику кількість робочих місць та є потужними платниками податків.

PeopleUA: Яке місце в Україні Вас найбільше вразило?

Ірина Дубчук: Мені дуже сподобалися лимани з лікувальними грязями в Криму.

PeopleUA: Ірино Сергіївно, чи хотіли б жити в іншій країні?

Ірина Дубчук: Ні, не хотіла б. Я люблю Україну і щаслива на своїй рідній землі.

PeopleUA: Люди, які найбільше вплинули на Вас у житті?

Ірина Дубчук: Мої батьки! Саме вони проклали стежку вдоросле життя і навчили всьому, що я вмію.

Спілкувалася: Олена Бекеша

Опубліковано лютий 2022. Друк в журналі "People UA" №4(56), весна 2022