Ірина Терлецька

«Подяка задоволених власників житла, їх щасливі миті у нових оселях – це найвища нагорода»

«Нове ім’я  року» – «NK Group» – відкриває таємниці успіху та розвитку. На сторінках журналу позитиву «Лише Насолода» – VIP-інтерв'ю з рішучою, упевненою в собі, цілеспрямованою та відповідальною жінкою – Іриною Терлецькою, заступником центру показів «NK Group» у місті Луцьк. Наша розмова – про сильні та слабкі сторони, про роботу та досягнення, про мрію – подарувати усім доступне та якісне  житло.

Досьє

Персона: Терлецька Ірина Миколаївна

Посада: Заступник центру показів компанії NK Group у місті Луцьк

Знак зодіаку: Лев (19 серпня)

Життєве кредо: Йти вперед – ніколи не здаватися

Сімейний стан: заміжня

В дитинстві мріяла стати міліціонером

Бізнес для неї – це побудова стосунків з колективом, командою.

Незабутній концерт: виступ групи «Океан Ельзи» на стадіоні у Львові 2014 року

Отримана нагорода: Премія «Люди року-2015. Волинь» у номінації «Нове ім’я року»

Музика: обожнює різну музику, що надає сил та енергію

Книга: «Біблія», яку намагається читати кожного дня. Для самоосвіти – книги Дональда Трампа та Роберта Кійосакі, а також – ОГ Мандино «Величайший в мире торговец».

Авто: Daewoo Nexia, Renault Kangoo

Вид спорту: плавання

Вид відпочинку: море, рибалка, дача, караоке

Страва: шашлик

Напій: вода

 

People UA: Як ви описали б себе одним реченням?

Ірина Терлецька: Я – з тієї категорії людей, які швидко приймають рішення, реально сприймають ситуацію, швидко опрацьовують  інформацію і не бояться братись за нові проекти.

People UA: Коли розпочалась ваша кар’єра у «NK Group»?

Ірина Терлецька: На українському ринку нерухомості ця компанія працює з 2012 року, і відтоді встигла зарекомендувати себе як надійний та чесний забудовник. Робота в ній привабила мене тим, що вона швидко розвивається та стрімко покриває ринок нашої країни. На сьогодні практично в кожній області є збудовані об’єкти чи ведеться наше будівництво. Мати стосунок до розвитку в регіонах для мене – дуже важливо. Працюю у цій компанії з другої половини цього року. На початку ж 2015-го у Луцьку вона почала зводити сучасні житлові комплекси європейського рівня: досконалий дім «Атлант» та «forRest».

Досконалий дім «Атлант» – ідеальне поєднання комфорту та розкоші. До складу житлового комплексу входять 16 секцій комфортних 12-поверхових будинків. Також пропонуємо майбутнім власникам досконалої оселі закриту територію комплексу, безпечний дитячий та спортивний майданчики, панорамні вікна, облагороджену територію двору, підземний і багаторівневий наземний паркінги.

Якщо у власній оселі Ви шукаєте справжню гармонію, то житловий комплекс «forRest» – саме для Вас. До його складу входять три секції комфортних 11-поверхових будинків, де перший (цокольний) поверх буде відведений під гаражі, решта десять – житлові. Закрита територія комплексу, безпечний дитячий майданчик, панорамні французькі вікна з виглядом на річку, облагороджена територія двору (доріжки, газони, дерева) – і це не всі переваги житлового комплексу. Його мешканці проживатимуть поблизу лісу, будинок розташований на березі річки, де буде облаштовано пляжну територію, протяжністю 100 метрів.

Компанія «NK» будує з турботою про людей. У кожному житловому комплексі встановлюють індивідуальне опалення та усі лічильники. Оздоблюють і нежитлові приміщення: плиткою та хромованими поручнями, датчиками світла тощо. У будинках встановлюють безшумні ліфти «Отіс», роботу яких не чути навіть у квартирах, що до них прилягають.

People UA: Якими об’єктами можете пишатись?

Ірина Терлецька: Кожен новий проект – виклик для нас. Ми об’єднані єдиною метою – постійна динаміка та зростання. Пишаюся житловими комплексами «Атлант» та «forRest», над проектами яких працює команда креативних і кмітливих людей, мета яких – вивести будівництво житла на якісно новий рівень. Цьогоріч компанія «NK Group» зробила вагомий внесок у розвиток Волині. Незабаром наші житлові комплекси стануть окрасою життя лучан і всього міста.

People UA: Яку роль відіграє ситуація в країні на розвиток будівельної галузі?

Ірина Терлецька: Ми живемо в непрості часи. Проте, думаю, що сьогодні в нашій країні стрімко розвивається будівельна галузь. Я часто відвідую багато міст, і мені приємно спостерігати,  коли всюди постають нові будівлі, окремі комплекси. Вважаю, що такими темпами ми точно формуємо державу європейського рівня.

People UA: Будівництво – справа непроста. Як вам вдається «тримати марку»?

Ірина ТерлецькаУ складний для країни економічний час, група компаній «NK Group» дала можливість волинянам отримати якісне житло класу «Еліт», практикуючи дисконтні програми. 

People UA: Як щодо соціальної відповідальності вашої компанії?

Ірина Терлецька: Вона підтримує громадські ініціативи, бере участь у благодійних акціях, надає допомогу дітям-сиротам, дітям із малозабезпечених сімей, а також тим, хто втратив своїх годувальників у зоні проведення так званої АТО на сході України. Представники компанії також відвідують і надають спонсорську допомогу центру для дітей з обмеженими можливостями. Крім цього, компанія доєдналася до громадської ініціативи «Твій вибір».

People UA: Які переваги групи компаній «NK Group» над іншими забудовниками?

Ірина Терлецька: NK володіє найбільшим в Україні портфоліо проектів – наприкінці 2014 року здано в експлуатацію об’єкти, загальною площею 145 000 м2. У 2015 році здано об’єкти, загальною площею 578 000 м2. У компанії – різні бренди нерухомості: «Набережний квартал», «Рив’єра», «Фамілія» тощо.

Особливістю компанії є те, що NK має відділ додаткових послуг, який, за бажанням клієнта, може здійснити перепланування чи провести дизайнерський ремонт. Він також приймає замовлення та виконує ремонти «під ключ», надає послуги з утеплення підлоги та інші ремонтно-будівельні послуги.

People UA: Ваша компанія здобула перемогу в номінації «Нове ім’я року» в рамках Премії «Люди року-2015. Волинь». Яке значення має для Вас ця нагорода?

Ірина Терлецька: Однозначно, кожна нагорода – це  визнання певних досягнень, це –  наступна сходинка до успіху. Але хочу зазначити, що важливіше виправдати  відзнаку, і це – моя мета. Подяка задоволених власників житла, їх щасливі миті у нових оселях – це найвища нагорода.

People UA: На Волині «NK Group» – нове ім’я, хоча на сьогодні компанія зводить 55 будівель у 19 областях України. Чим привабив вас наш край, чому вирішили саме тут будувати?

Ірина Терлецька: Волинь – регіон, який швидко розбудовується. Тому на даний час будуємо два об’єкти на різні смаки: «Атлант» – елітний комплекс у центрі міста – та «forRest» – комплекс сімейного типу, розташований біля річки.

People UA: У нашій області є багато авторитетних будівельних компаній. Чи не боїтеся конкуренції?

Ірина Терлецька: Ні, бо вона є і повинна бути завжди. Є ринок – є конкуренція. Вона  стимулює рухатися вперед.

People UA: А Ви – особистість амбітна? Якщо так, то ця риса допомагає Вам рухатися вперед чи навпаки?

Ірина Терлецька: Амбітність – це невід’ємна риса мого характеру. Вважаю, що у житті розвиватися й рости як особистість, не будучи амбітним, нереально.

People UA: Які обов’язки покладені на Вас як заступника центру показів компанії «NK Group» у Луцьку?

Ірина Терлецька: Контроль за усієї роботою, розвиток нашої компанії,  робота з менеджерами, організаційні питання.

People UA: Чи виникають певні труднощі у вашій роботі?

Ірина Терлецька: Так, бо вони, напевно, є у кожній сфері діяльності, але на те вони й проблеми, щоб уміти з ними впоратися. Тому кожні труднощі – це новий досвід та зроблені вперед кроки.

People UA: Які Ваші сильні та слабкі сторони?

Ірина Терлецька: Сильні – це витривалість, впертість, порядність, а серед слабких – доброта, вона мені інколи заважає бути строгою.

People UA: Що, на Вашу думку потрібно мати, щоб досягти успіху?

Ірина Терлецька: Бажання. Усе – в нашій голові, бо немає нічого неможливого. Є гарна приказка: «Коня можна привести до водопою, але примусити його напитися – неможливо». Так і в житті, є бажання – буде успіх.

People UA: Чим займаєтесь у вільний час? Чи вистачає його на сім’ю, рідних, друзів?

Ірина ТерлецькаЗараз у мене його майже немає, інколи просто хочеться відпочити і побути вдома з сім’єю. Але, загалом, люблю активний відпочинок.

Час завжди дорогий, тому намагаюся спланувати усе так, щоб встигнути приділити увагу всім.

People UA: Що дає Вам силу і наснагу стільки працювати?

Ірина Терлецька: У цьому сенсі – парадокс: чим більше працюю, тим більше у мене сил.

People UA: Які завдання ваша компанія планує виконати в майбутньому?

Ірина Терлецька: Останні десятки років дуже багато громадян нашої країни їдуть на заробітки за кордон. Ці люди дуже важко працюють і не бачать своїх рідних, аби хоча б мати змогу колись придбати нове житло. Хочеться, щоб ця ситуація змінилася і багато родин були разом, мали можливість придбати доступне та якісне житло, не витрачаючи на це половину прекрасного життя.

Опубліковано "People UA" № 1(35), зима 2016

Центр Продажу ЖК «Атлант» (м. Луцьк, вул. Рівненська, 25)

Центр Продажу ЖК «forRest» (вул. Володимирська (через дорогу від будинку №105)

+38(098) 660-63-03, + 38 (066) 660-63-03, +38 (095) 889-91-91

www.nkvartal.com

www.atlant-dim.com.ua