Кирило Каплуновський

 «Чим більше ти дізнаєшся, тим більше ти розумієш, як багато чого ти ще не знаєш»

Суперфіналіст шоу «Х-фактор», переможець міжнародних та національних конкурсів, харизматичний володар заворожуючого голосу Кирило Каплуновський феєрично увірвався в український шоу-бізнес. У рамках телепроекту «Х-фактор» йому поталанило виступати із відомим співаком Гару (Garou), а його наставником була неймовірна Ніно Катамадзе. Прихильника жанру мюзикл все частіше глядачі вітають оплесками на світських подіях. Яскраві, динамічні та ліричні виступи закарбувалися в пам’яті на Премії «Людина року України», «StellaInternationalBeautyAward», а у минулому році його виступ оцінили на Премії «Люди року. Волинь». Ексклюзивно для журналу «PeopleUA» Кирило Каплуновський розповідає про творчий шлях до зіркового успіху та про те, як змінюється життя до та після участі у відомому телепроекті «Х-фактор».

Довідка

Персона: Кирило Каплуновський

Посада: співак

Знак Зодіаку: Стрілець (7 грудня)

Життєве кредо: немає нічого неможливого

Сімейний стан: неодружений

В дитинстві мріяв стати хірургом

Влада для нього – це відповідальність

Історичне місце: Каменець-Подільський

Улюблені фільми: «Легенда про піаніста», «Адвокат диявола»

Музика:jazz, soul, pop, musical

Книга: Л.Толстой «Восресение»

Авто:Peugeotcabriolet

Вид спорту: верхова їзда

Вид відпочинку: активний, в компаніі

Страва: стейк

Напій: морс

Ідеальний дім – дім, де є місце для мрії

Справжній смак життя – це отримувати задоволення від усього, що ти робиш.

 

PeopleUA: З чого почалась Ваша любов до музики? Вже після 9-го класу Ви вступили до інституту музики імені Глієра. Часом ще й 11-класники не знають, з якою діяльністю пов’язати своє життя. Ви були певні, що робите правильний вибір? 

Кирило Каплуновський: Зізнаюся, в 15 років важко робити вибір, який буде впливати на хід всього твого життя. Швидше, я просто зробив те, чого мені тоді дуже хотілося. Батьки хвилювалися за мою подальшу долю, але підтримали мене в моєму рішенні. І я завжди буду їм за це вдячний. Кажуть, коли йдеш правильним шляхом, то весь світ тобі допомагає. Моя історія показала, що це правда.

PeopleUA: Ви стали суперфіналістом відомого шоу «Х-фактор». Що дав «Вам Х-фактор»? Який музичний досвід отримали в рамках проекту?

Кирило Каплуновський: Досвід «Х-фактора» дає такий величезний крок для особистісного та професійного зростання, що спочатку ти навіть не розумієш, що з усім цим робити. Кожен професіонал, який працює у проекті, був готовий щедро ділитися своїм досвідом і своїми знаннями. Учасники отримали основи роботи у відеозйомці, хореографії та драматургії. З нами працювали чудові педагоги. Завдяки тому, що пісні для ефіру не завжди збігалися із звичними і улюбленими напрямками, доводилося в найкоротші терміни навчатися новим музичним прийомам і навіть мовам. Досвід розвивався у геометричній прогресії.

PeopleUA: Вашим наставником, вчителем, тренером була неймовірна Ніно Катамадзе. Які важливі уроки та настанови дала Вам Ніно? Розкажіть більше про свого тренера.

Кирило Каплуновський: Ніно – це спонтанність)) Найважливіший урок, який я отримав з наших зустрічей, – це завжди бути готовим до несподіваного. Ніно, як справжня джазова співачка, ніколи не повторює кілька разів одне і те ж. І уявляєте, як весело проходили наші репетиції? Вони були сповнені творчих пошуків і змін, що приводило в шок наших постановників. Номер міг змінитися за 10 хвилин до виходу або навіть в момент виконання. Це було дуже круто!

PeopleUA: Чия була ідея заспівати українську народну пісню «Чорнобривці», адже для Ніно Катамадзе це було перше виконання в дуеті пісні не рідною грузинською мовою? 

Кирило Каплуновський: Ніно завжди мріяла заспівати цю пісню. Для неї це був складний момент, так як вона ніколи до цього не співала в дуеті з чоловіками і не грузинською мовою. Але, незважаючи на короткий термін часу, для реалізації цієї ідеї ми зробили все можливе, щоб висловити свою любов до України і повагу до нашого народу.

PeopleUA: Порівняйте життя до «Х-фактора» та після шоу. Як змінилося життя після участі у відомому телепроекті?

Кирило Каплуновський: Проект змінює людей, даючи можливість зрозуміти, чого вони хочуть насправді. Адже коли ти дивишся шоу як глядач, то думаєш, що все влаштовано легко і дуже просто. І це може зробити кожен... Варто лише стати учасником шоу, після котрого тебе відразу буде оточувати величезна кількість людей, які пропонують співпрацю, контракти і всіляке сприяння. Але насправді ти зіштовхуєшся з тим, що, у першу чергу, це пекельна цілодобова праця, і все те, що ти вмів, лише перший крок до майстерності та професіоналізму. Питання лише в тому, чи готовий ти йти далі і чим готовий жертвувати.

Амбіції завжди повинні підтверджуватися знаннями. Чогось я можу навчитися в Україні, а щось мені довелося вивчати за кордоном. Мені дуже допомогли майстри італійської школи сучасного вокалу.

PeopleUA: При тому, що Ви навчаєтесь, маєте активні гастрольні графіки, поміж тим берете участь у багатьох конкурсах. Чого навчило Вас зіркове життя?

Кирило Каплуновський: Мені довелося навчитися вставати так рано, що навіть мої собаки з подивом дивляться на мене і продовжують спати далі. Я ніколи не думав, що коли-небудь в моїй сумці з'явиться діловий щоденник з розкладом справ на тиждень. І окремо дякую тим магазинам, які працюють цілодобово))) Але те, що залишається моїм правом, – це в якийсь момент сісти в автомобіль і поїхати далеко до моря і улюблених скель.

PeopleUA: Традиційне питання від нашого журналу: в чому Ваш секрет успіху?

Кирило Каплуновський: Чим більше ти дізнаєшся, тим більше ти розумієш, як багато чого ти ще не знаєш.

Спілкувалася: Анастасія Подзізей

Опубліковано: "People UA" # 5(45), осінь 2018 р