Кожен ваш дзвінок важливий

Якщо ви стали жертвою чи свідком злочину, правопорушення або маєте цінну інформацію, телефонуйте на скорочений номер екстреного виклику поліції – 102 (телефонувати можуть і діти, наголосіть їм на цьому). Це можна робити з будь-якого куточка міста, області, країни. Отже, як працює служба 102?

Оператор зі служби 102 зберігає картку вашого повідомлення і передає в район/ місцевість, звідки телефонують. Одночасно повідомлення переадресовується диспетчеру, який відразу направляє вільний наряд поліції, оскільки бачить на карті розташування нарядів в області. Оператор тим часом продовжує спілкуватись з заявником і встановлювати деталі/ обставини події, аби потім передати це наряду поліції, який їде на виклик. Також оператор запитує, чи потрібні на виклик медики, газова служба, рятувальники, психолог і, в разі потреби, спрямовує їх туди.

 

Усе відбувається одночасно, швидко, ефективно. В області середній час прибуття наряду поліції на місце події від моменту отримання завдання – 7 хвилин. Може бути на кілька хвилин менше або більше – залежно від завантаженості, кількості викликів та кілометражу.

 

Кожен ваш дзвінок важливий: він може містити цінну інформацію для оперативників, патрульних та інших людей. Ваші дзвінки на 102 – це рівень довіри до поліції. До слова, у нашій області він високий! Читайте новини та запитуйте в коментарях: https://www.facebook.com/policevolyn/

Автор: Ольга Базулук. На фото оператори та диспетчери

 

Опубліковано "People UA" № 5(51), грудень 2020