КРАСА ДІВЧИНИ НЕ В ОДЯЗІ, ФІГУРІ ЧИ ЗАЧІСЦІ, А В БЛИСКУ ЇЇ ОЧЕЙ

Наймолодша модель Lutsk Fashion Weekend Діана Гаврилюк приємно радує своєю ніжністю та красою, впевненістю та вмінням працювати творчо і креативно. За 2 місяці в сфері моделінгу дівчина взяла участь в показі одягу трьох дизайнерів, вступила до школи «Grace Model House», завдяки Анні Тріль двічі відвідала Київ, успішно пройшла майстер-класи «Крокуємо до свідомої моди разом. Навіщо та як?» від Дар'ї Марусик, «Публічні виступи» від вищої школи Media&Production, а також записала публічний виступ на загальнонаціональному телеканалі «1+1», познайомилася з відомими тележурналістами та видатними особистостями у сфері краси та моди столиці, знялася у чотирьох фотосесіях, рекламувала одяг бренду KUMA.

Юна модель вражає своєю креативністю та нестандартними підходами в роботі, на фотосесії біля оглядового колеса Києва незнайома екскурсантка взяла в красуні автограф. 

28 листопада на загальнонаціональному телеканалі «1+1» проходив fashion day, в якому взяли участь моделі школи «GmH» та представники інших міст України. Канал «1+1» провів конкурс на найкреативніше фото біля оглядового колеса Києва. Перемогу і супер-приз отримала модель Гаврилюк Діана.

Після новорічних свят, в січні 2021, Діані виповниться 15 років. Щиро зичимо юній моделі, прекрасній, ніжній дівчині творчих успіхів, хороших перспектив та впевнено крокувати до здійснення найзаповітніших мрій!

Instagram моделі: @_diana_havryliuk_

Фото: Катерина Приступа, Тетяна Максимчук. Одяг: магазин KUMA

 

Опубліковано "People UA" № 5(51), грудень 2020