Курси підготовки «ЗНО200»

Курси підготовки «ЗНО200» – освітній центр, який допомагає отримати ґрунтовні знання, правильне психологічне налаштування на іспит, щоб здобути високий результат на ЗНО та ДПА.

Заняття проходять в сучасно обладнаних приміщеннях у теплій психологічній атмосфері. Зважаючи на введення карантину, з метою піклування про здоров’я абітурієнтів та викладачів, школа послуговується очно-заочною формами навчання (Skype, Zoom). До кожної дитини, з урахуванням здібностей та зайнятості, застосовується індивідуальний підхід. На першому занятті проводиться тестування, яке дає можливість сформувати групи учнів з приблизно однаковим рівнем знань. Таким чином, навчання відбувається у міні-групах (до 6 осіб), у парі (2 учні) та індивідуально.

З учнями працює професійна, досвідчена, креативна команда. Колектив налічує 17 викладачів: 

7 учителів англійської мови (4 з яких здійснюють підготовку до ЗНО та забезпечують рівень підготовки В1-В2; 2 – за шкільною програмою та заняття з дорослими слухачами з нуля А1-А2;1 вчитель – молодша школа (1 зміна) та рівень мови А1);

5 учителів математики (підготовка до ЗНО та ДПА);

2 учителі польської мови;

1 учитель української мови та літератури;

1 учитель історії України;

1 учитель німецької мови.

Напрями підготовки:

•Англійська мова;

•Математика;

•Українська мова та література;

•Історія України;

•на постійній основі діють курси з 

-польської та 

-німецької мов.

«ЗНО200» пропонує послуги:

•вивчення іноземної мови з нуля;

•молодша школа;

•вивчення англійської мови професійного спрямування (ІТ-технології, автомобільний транспорт, будівельна сфера, медична англійська, юриспруденція);

• бізнес-англійська;

•підготовка до міжнародних екзаменів на рівень мови А2, В1, В2 та IELTS preparation.

•Speaking Club для рівня А2-В1.

Школа працює за підручниками видавництва Oxford University Press, Express Publishing, Longman and Pearson.

Курси підготовки «ЗНО200» є офіційним партнером київської освітньої компанії «STUDY.UA». Укладений договір про співпрацю дозволяє організовувати групові поїздки за кордон до Великобританії, Мальти, Кіпру, ОАЕ. У 2021 році відбулася чергова поїздка на навчання в Оксфорд для учнів 12-17 років (супровід та керівництво забезпечувала методист Cambridge University – Ярослава Семенюк). 

Директор школи – Ярослава Семенюк. Автор 10 методичних статей та 2 фахових, рівень володіння англійською мовою С1+. Впродовж 2011-2021 рр. працювала викладачем англійської мови професійного спрямування у технічному фаховому коледжі Луцького НТУ. У 2019 році навчалася у педагогічному коледжі у Лондоні( результат 82 бали); склала три модулі ТКТ (Teaching Knowledge Test) – тест для вчителів англійської мови з методики. У 2021 році закінчила Oxford Business course at Oxford University.

У школі «ЗНО200» є можливість вивчати одразу декілька предметів. Відповідно на кожен наступний предмет діє знижка – 5%.

 

Курси підготовки «ЗНО200» – це додаткова можливість здобути знання, систематизувати їх, аби за 9 місяців навчання отримати високий результат!

 

 

М. ЛУЦЬК, ВУЛ. КАРБИШЕВА, 2

(050) 71-88-496

www.zno200.lutsk.ua

Instagram @zno200.lutsk.ua

fb   zno200lutsk

INFO@ZNO200.LUTSK.UA

 

Опубліковано "People UA", серпень 2021