Квартира-студія

Вам хочеться чогось незвичайного? Почніть із оригінальних змін... у своєму помешканні! Сьогодні ми поговоримо про квартири-студії. Вони вже впевнено здобули популярність у європейців і американців.

Отже, в чому функціональність такої оселі? Цей незвичний доти вид планування житла з'явився в 20-х роках минулого століття у США. Квартира-студія - це вітальня, кухня, їдальня, спальня і кабінет. Як то кажуть, все в одному. У класичному ж розумінні - це дворівнева квартира, на першому поверсі якої вітальню об'єднано з їдальнею і кухнею, а на другому - лише спальня.

Сьогодні квартирою-студією також називають звичайне одноповерхове приміщення, в якому кімната для прийому їжі об'єднана з житловою. Головною відмінністю квартир-студій від звичайних є відсутність додаткових кімнат. Тобто, студією можна назвати квартиру із не більш ніж однією спальнею.

Такі помешкання, навіть із невеликою площею, візуально виглядають досить просторо. Завдяки сучасним дизайнерським прийомам, можна легко відокремити одну зону від іншої різними видами декоративних перегородок, ширмами або розсувними стінами. Окремі ділянки квартири також можна зонувати, грамотно розставивши меблі. Як правило, для таких типів приміщень вибирають компактні меблі, які завжди можна легко пересунути.

Вважають, що квартири-студії створені для творчих людей. Але сьогодні вони досить популярні серед різних соціальних верств. Є студії економ-класу з малою площею і є просторі елітні квартири. Найчастіше квартири-студії можна побачити в новобудовах. Щоправда, сучасні архітектори все більше позиціонують їх як елітне житло, роблячи його великим за площею. По суті, на студію можна перетворити практично будь-яке житлове приміщення. За умови правильного дизайнерського вирішення, грамотного використання архітектурних прийомів, Ви зможете візуально збільшити площу своєї оселі, зробити її світлішою і комфортнішою для життя.

Дизайн-студія «Dе Style» надала нам фото своїх проектів квартир, на яких є чітко виражена ідея перетворення їх на студії. Кваліфіковані фахівці із "De Style" допоможуть Вам не лише у створенні дизайн-проекту, виконанні  якісного ремонту, а й перетворять Ваш житловий простір на місце комфортного відпочинку.

www.destyle.biz
м. Луцьк, вул. Ковельська, 22. 3 пов., офіс 301
тел.: (050) 9262753 Сергій

 

Опубліковано "Лише Насолода" № 1(35), зима 2016