ЛАРИСА КОНСЕВИЧ

«Сім’я – це найбільша цінність у житті»

Ральф Уолдо Емерсон казав: «Труднощі існують для того, щоб долати їх». Часом здається, що незгоди і перешкоди нас зупиняють на шляху до мети та змушують відмовитися від омріяного. Проте це не стосується героїні нашої сьогоднішньої розмови, яка є не лише успішним підприємцем, але й цілеспрямованою особистістю та милою пані водночас. Директор та власниця магазинів шпалер Лариса Консевич розкриває деякі таємниці успішності для читачів «People UA».    

 

ДОСЬЄ

Персона: Консевич Лариса Євгенівна

 

Посада: підприємець, власниця салону «Шпалери»

 

Знак зодіаку: Близнюки (18 червня)

 

Життєве кредо: Якщо поставив ціль – роби усе, щоб досягти, якщо дав слово – дотримай обіцянки. Все в твоїх руках! Кожен коваль своєї долі!

 

Сімейний стан: заміжня

 

В дитинстві мріяла стати модельєром одягу 

 

Важлива подія в житті: народження внука

 

Бізнес для вас – цесамовираження і самовдосконалення

 

Вишукане дійство: «Ніч у Луцькому замку»

 

Історичне місце: Замок Пелеш (Румунія)

 

Незабутній концерт: ансамбль танцю Грузії «Сухішвілі»

 

Вражаючий музей: Ермітаж

 

Улюблений фільм: «Король говорить»

 

Книга: «Століття Якова» В.Лиса

 

Авто: «FordKuga»

 

Музика: класична

 

Вид спорту: гірськолижний

 

Вид відпочинку: подорожі із друзями та сім’єю на авто до різних країн та міст

 

Страва: риба у будь-якому вигляді

 

Напій: кава

 

Ідеальний дім – це там, де є затишок і спокій; це гармонія між людьми, які там живуть

 

Справжній смак життя – це сміливість будувати його самотужки зі всіма  незгодами та перемогами; це смак успіху

 

Влада для вас – це одне із найскладніших випробувань для людини

 

 

People UA: Ларисо Євгенівно, як виникла ідея відкрити магазин «Шпалери»? Як усе починалося? Мабуть, ніщо не починається отак просто. Як довго і де Ви набували досвід, щоб розвиватись у будівельній галузі?

 

Лариса Консевич: Ще з дитинства мріяла жити в гарно облаштованому житлі, постійно щось змінювала, мабуть, це і спонукало до зацікавлення шпалерами. Довгий час продавала шпалери на ринку, поступово створювала нові магазинчики. Пізніше виникла потреба створити салон-магазин, в якому хотілося представити більше видів, дизайнерських програм, масу каталогів, аксесуарів до шпалер.

 

People UA: Ви фактично створюєте затишок в оселях. Розкажіть, як Вам це вдається?

 

Лариса Консевич: Це дуже цікаво, бо постійно переймаєшся проблемою чи бажанням кожного клієнта. Головне, що мені допомагає хороша команда – це моя гордість. Я дуже дорожу кожним, адже вони вміють знайти індивідуальний підхід, проявляють максимум уваги та самовіддачі.

 

People UA: Який спектр товарів представлений у магазині «Шпалери»? І в чому перевага Вашого магазину?

 

Лариса Консевич: У магазині представлені різні види шпалер: від найбільш звичайних до ексклюзивних, панно, фотошпалери, аксесуари до них. Великий вибір каталогів вітчизняного та імпортного виробництва. У нас працюють професійні дизайнери, які допомагають клієнтам у підборі та створенні цікавих інтер’єрів. З нами співпрацюють справжні майстри своєї справи, які спеціалізуються на поклейці шпалер. Надзвичайно великий асортимент представлений у каталогах та брошурах, за допомогою яких можна зробити і правильний, і бажаний вибір.

 

People UA: Ларисо Євгенівно,  а що Ви можете сказати з приводу партнера-виробника?

 

Лариса Консевич: Виробник не має значення, адже головне – якість та естетичний вигляд. Є багато гарних варіантів з-за кордону, але і наша українська продукція відповідає всім світовим стандартам.

 

People UA: Ви в бізнесі близько15-ти років. Чи виникала думка зайнятися чимось іншим? Чим Вам подобається Ваша робота?

 

Лариса Консевич: Займатися іншим? Мабуть, ні. Подобається створювати людям затишок і відповідно хороший настрій. Дуже приємно бачити щасливі очі твоїх клієнтів, це наша велика перемога.

 

People UA: Яким шпалерам надають перевагу Ваші клієнти?

 

Лариса Консевич: Тут справа смаку. Зараз дуже часто використовують фотошпалери, які є різних видів: із акриловим покриттям та флоком (ворсом).

 

People UA: Кажуть, колір стін у домі впливає на настрій господарів. Ви підтримуєте цю думку?

 

Лариса Консевич: Звичайно, колір дуже впливає на настрій господарів. Це перше, на що ми звертаємо увагу при виборі того чи іншого облаштування інтер’єру.

 

People UA: Скажіть, які шпалери Ви порадили б для офісу?

 

Лариса Консевич: Все залежить від того, чим займається колектив офісу. Універсальним варіантом є пастельні відтінки, переважно однотонні та спокійні.

 

People UA: Звісно, кожна сфера діяльності розвивається. От мені особисто подобаються водостійкі шпалери, котрі можна мити. А із якими новинками Ви ознайомите наших читачів?

 

Лариса Консевич: Зараз багато нових видів різного метражу, а також покриття – це акрилове, вінілове, крепове та флок. Все це надає вигляду об’ємності шпалерам.

 

People UA: Що модно у новому сезоні? Що ще такого цікавого зявилося у «світі шпалер»? Які тенденції майбутнього?

 

Лариса Консевич: Модним я вважаю те, що подобається клієнту, але зараз все менш актуальні однотонні шпалери, більше роблять поєднання малюнку та однотону на різних стінах. Дуже модні різні панно в поєднанні зі шпалерами-основами, також зі штукатурками та іншими декоративними матеріалами.

 

People UA: В чому Ваш секрет успіху?

 

Лариса Консевич: Впевненість у собі, тільки щоденна праця та самовдосконалення можуть принести успіх.

 

People UA: Кажуть, що за життя людина повинна виконати 3 речі: побудувати будинок, виростити дитину і посадити дерево. Чи вдалося Вам виконати ці зобовязання?

 

Лариса Консевич: Так. Намагаюся встигати все. Справи лишаються в офісі, а я поспішаю додому, аби там поруч із чоловіком та дітьми стати тією домашньою, якою мені так подобається бути: легкою на підйом мамою і демократичною дружиною. Чоловік Микола постійно підтримує в усіх починаннях. Діти: дочка Анна, син Олександр та зять Дмитро – це мої справжні друзі, ми постійно на одній хвилі. А зараз я найщасливіша бабуся, бо у мене є Артемко! Сім’я – це найбільша цінність у житті! 

 

Спілкувалася: Євгенія Ткаченко. Фотограф: Анастасія Хмарук. Локація: Козача Левада.

Візаж: Лілія Козюра (авторська школа краси «NewLady»). Зачіска: салон краси «Malena». 

 

Салон «Шпалери»м. Луцьк, вул. Соборності, 28

Бутік «Шпалери» поряд гіпермаркету «Нова Лінія»

Магазини: № 1591, 1572, 1250, 1267А на Звокзальному ринку

 

тел.: (0332) 239878

 

Опубліковано "People UA" № 2(24) квітень-травень 2013 р.