Леодор Кравчук

«Секрет мого успіху – любов та наполеглива праця»

 

У світі чоловічої моди часто звучить ім’я Леодора Кравчука. Креативний дизайнер, епатажна модель, стильний чоловік відкрив для себе спосіб самовираження: створення чоловічого одягу. Костюм став для нього світлом душі, а творчість – способом життя. Креативу й таланту цьому імпозантному мужчині не займати. Нині він відкриє свій секрет успіху та натхнення в інтерв’ю від кутюр.

 

Досьє:

 

У творчому бізнесі головне — кохання, спокій в душі та наполеглива праця.

 

В дитинстві мріяв стати дорослим аби забезпечити свою родину.

 

Фах: дизайнер-модельєр.

 

Знак зодіаку: Водолій.

 

Колір: червоний.

 

Пора року: коли квітнуть тюльпани.

 

Квіти: тюльпани.

 

Страва: голубці.

 

Напій: чорний чай.

 

Авто: ретро-автомобіль ГАЗ 69-го року.

 

Фільми: усі кінострічки Ельдара Рязанова.

 

Актори: Юрій Нікулін, Світлана Світлична.

 

Книга: «Листя летить проти вітру» Василя Бондаря.

 

Країна: Німеччина.

 

Гумор: не саркастичний, оригінальний.

 

Позитив – цe робота та творчість.

 

People UA: Чи була у вас ще якась мрія для творчої реалізації?


Леодор Кравчук: Був період, коли я мешкав у Москві. Там я зустрівся випадково з Нікуліним. Як виявилось, ми були сусідами. Одного разу на вулиці прихильники актора запитали мене, де проживає Юрій Нікулін, я був здивований, бо на той час не знав, що він біля мене мешкає. Але в цю ж хвилину ми помітили Нікуліна, і він запросив нас до себе в будинок. В гостях у актора я не мав нічого для автографа, бо зустріч була незапланованою. Він сказав: «Приходь до мене завтра в театр». Коли я до нього завітав, Нікулін зустрів мене та подарував листівку з власним автографом (з посмішкою на обличчі показує листівку – авт.). Я був дуже вражений харизмою Нікуліна, його добротою та відкритістю до людей. Я згадав у той момент, що окрім того, щоб заробляти якомога більше грошей для добробуту родини, у мене була й така мрія – стати актором.

 

People UA: Що дає вам наснаги досягати позитивних результатів у творчій кар’єрі?

 

Леодор Кравчук: Щоб творити мені потрібні позитив та компліменти, визнання та прихильність до моїх робіт. Дуже приємно, коли мені жінки говорять про те, що в креативності потрібно брати приклад з мене.

 

People UA: Вас справді можна назвати креативним дизайнером. Хто надихає  на створення нових колекцій чоловічого одягу?

 

Леодор Кравчук: Мене надихають люди, котрі чекають створення нової моделі, нового образу!

 

People UA: Одяг від Леодора Кравчука – це стиль вибагливих сміливих персон. Хто з відомих людей одягається у вас?

 

Леодор Кравчук: Волинський шоу-мен В’ячеслав Добжанський. Багато відомих особистостей не з нашого міста. Мій одяг підходить не усім, тому були персони, яким я навіть був змушений відмовити.

 

People UA: Пам’ятаю, що колись на свято краси та моди ви принесли дуже неординарну колекцію чоловічого одягу, але моделей для демонстрації у вас не було. Ви як модель чудово справилися із завданням дефіле, але це ще не все - вашими моделями стали чоловіки, які проходили повз драматичний театр. Чому ваш вибір зупинився на пересічних громадянах?

 

Леодор Кравчук: Тоді було дуже мало часу на підготовку. Тому я прийшов до висновку: якщо взяти гарних людей з вулиці та імпровізувати, в цьому буде родзинка.

 

People UA: Ви дійсно вразили публіку цим рішенням. До речі, з яким модельним агентством ви співпрацюєте?

 

Леодор Кравчук: Я співпрацюю з Анною Русіновою та Мариною Занюк. Щоправда, як бачите, в мене неординарний одяг, тому для того, щоб його показати, треба серйозно ставитися до зовнішності моделей. Іноді просто моделі з модельного агентства мені не підходять. Поважаю прозорість у партнерських відносинах.

 

People UA: На акції «Людина Року Волинського краю - 2010» ви отримали нагороду «Крило натхнення» і титул «Модельєр року»?

 

Леодор Кравчук: Хочу сказати, що прихильність людей – ось найкраща нагорода!

 

People UA: Пане Леодоре, відкрийте свій секрет успіху?

 

Леодор Кравчук: Секрет мого успіху — любов! Але, крім того, важливою є наполеглива праця.

 

People UA: На акції «Людина року Волинського краю», наш журнал став свідком відкриття ще одного приємного сюрпризу від вашої родини. Ваша онука також наділена талантом…

 

Леодор Кравчук: Це є наша гордість та надія. Вона така тендітна, але водночас серйозна та цілеспрямована. Закінчила музичну школу і далі продовжує свій шлях цією творчою стежиною.

 

People UA: Чудово виглядаєте на свої роки. Можливо, ви створюєте не лише одяг, але й вигадали власний рецепт молодості…

 

Леодор Кравчук: Не вживайте алкоголь, не паліть, працюйте та кохайте (сміється – авт.)— і ви будете так виглядати у свої 60 років!

 

People UA: Хто підтримує ваш ентузіазм та допомагав у творчих починаннях?

 

Леодор Кравчук: Підтримує та допомагає моя родина. Мені дуже приємно, що на врученні «Крила натхнення» мої рідні були присутні.

 

People UA: Кому завдячуєте своїм успіхом?

 

Леодор Кравчук: Коханій жінці.

 

People UA/Леодор Кравчук: Ідеальний дім – це місце, де спокійно та затишно. Це місце, де лунає дитячий сміх. Зараз у мене є маленьке янголятко – моя правнучка (показує фото – авт.). Коли я її бачу, в мене настрій піднімається.

 

People UA/Леодор Кравчук: Справжній смак життя – це кохання та творчість. Я маю, зазвичай, дуже мало вільного часу. Тому певне задоволення я знаходжу також і в своїй праці.

 

Спілкувалася: Олександра Глазунова.

 Фото: Вадим Павлосюк

Дизайнер Леодор Кравчук. м. Луцьк, вул.: Боженка, 49. тел. моб.: (095) 6162252

 

Опубліковано "People UA" № 2(12) червень-липень 2011 р.