Леся Рудь

«Люди хочуть, щоб їм подали руку допомоги»

У глибині душі кожна людина хоче зазирнути у майбутнє. Серед нас живуть люди, які мають дар яснобачення та надзвичайні паранормальні здібності. Леся Рудь допомагає кожній людині, яка до неї звертається, знайти відповіді на свої питання, діагностувати захворювання і навіть позбутися залежностей. Ця незвичайна гостя завітала у редакцію журналу People UA, аби розповісти, з якими проблемами найчастіше звертаються люди, як позбутися залежностей і коли закінчиться війна в Україні та за ким перемога?

Довідка

Персона: Рудь Леся Василівна

Посада: Президент ГО "Фундація Допомоги Захисникам України - Lesia Ua fundation", екстрасенс, ясновидиця, жінка з надзвичайними здібностями. Соціальний працівник у ТОВ «Клініка М. Долінського «Ренесанс Луцьк»

Знак зодіаку: Козеріг (ДН: 11.01)

Життєве кредо: Життя прекрасне, як не крути

Сімейний стан: заміжня, виховує двох дітей

В дитинстві мріяла стати: дизайнером одягу

Важлива подія в житті – наважилася працювати у сфері екстрасенсорики

Бізнес для неї – це я, це мій розвиток та вдосконалення

Влада – це вміти керувати собою

Історичне місце: місце, де я народилася

Отримані дипломи: фінансиста МГУ КСУ

Улюблений фільм: «Гаррі Поттер»

Музика: інструментальна

Жанри музики: dubstep, intro

Книга: «Найкоротші у світі розповіді»

Авто: подобається Audi

Види спорту: теніс

Вид відпочинку: вдома в тиші

Страва: деруни

Напій: узвар

Ідеальний дім – це місце, де вся сім’я разом

Справжній смак життя – робити те, від чого отримуєш задоволення

People UA: Пані Лесю, Ви – жінка з паранормальними здібностями. Ще змалку у Вас з’явився дар яснобачення. Подейкують, що в душі людини, яка отримала дар, ведеться боротьба між добром і злом. Обдарована людина повинна вирішити, на користь світла чи темряви вона буде працювати. Чи проходили Ви таке випробування?

Леся Рудь: Це справді так. Коли усвідомила, що маю дар, у мене була спокуса вибору між добром та злом. Негатив легко посилається, якщо людина отримала надзвичайні здібності. Це шкодило мені. Під впливом негативу я багато чого втратила, проте переглянула свій спосіб життя і спробувала попросити вибачення, навчилась відпускати образи, викидати негатив. Добра сторона дається важко. Спочатку потрібно пізнати себе, а вже потім людей. Якщо у вас є злість, то ви ці емоції проєктуєте на ставлення до людини і оцінюєте вже себе та її зі сторони, а не розглядаєте проблему, з якою прийшла людина до вас.

Випробування тривають ще й досі. Помітила, що коли я злюся, це шкодить іншим людям. Зазвичай, я злюсь, коли ображають моїх дітей, проте я швидко пробачаю і відновлююся. Чим більше я думаю про хороше, тим більше я викликаю добрі емоції в близьких людей.

People UA: Чи вірите Ви в Бога?

Леся Рудь: Я вірю, що є Вища сила, до якої я від щирого серця звертаюсь.

People UA: З якими питаннями та проблемами найчастіше до Вас звертаються люди?

Леся Рудь: Сімейні стосунки – найактуальніша тема. Також часто люди звертаються з фінансовими проблемами боргів, кредитів. Я стараюсь допомогти кожному.

People UA: Які методики-техніки застосовуєте в роботі?

Леся Рудь: Передусім я відчуваю енергетику людини. Бачу,які захворювання вона має. Я поглиблено вивчаю хіромантію і можу подивитися долоні людини, яку вони несуть інформацію. Отримую відповіді у вигляді кадрів перед очима, інколи, для підтвердження, дивлюся на картах. Також відчуваю енергетику по фотографії. З кожною людиною сеанс відбувається індивідуально. 

People UA: Здоров’я – актуальна тема в наш час. Ви, як рентген, скануєте і бачите місця захворювання в організмі людини. Після того, як вдалося встановити правильний діагноз пацієнту, хто призначає лікування: Ви чи лікар? І чи зцілюєте Ви людей?

Леся Рудь: Енергетика захворювання залишається в людини навіть якщо вона хворіла 10 років тому. Діагностуючи організм людини, у мене зявляються потоками відчуття: смаки в роті, біль в голові, нудота. Я описую людині проблему, вказуючи, на що звернути увагу, рекомендую, які аналізи варто здати. Більшість людей після мого візиту йдуть до вузькоспеціалізованих лікарів та обстежуються. Отримують підтвердження того чи іншого захворювання і лікуються. Краще попередити розвиток захворювання, ніж потім лікувати хронічне. Я не лікую, вдається лише зцілювати душевний біль. Віддаю багато своєї позитивної енергії, тому часто буваю виснаженою після сеансу. Багатьом людям я даю підказки, як розкрити свої таланти та реалізувати певні здібності.

People UA: Ви вчилися на медичному факультеті, але покинули навчання. Що спонукало вивчати медицину?

Леся Рудь: Моя мама – медик, і саме вона підштовхнула мене вивчати медицину. Я віднеслась не серйозно до навчання, проте навчатися дуже хотіла. Улюбленим предметом була фармакологія. Провчилася майже рік і покинула медичний факультет, бо у мене зявився страх здавати екзамени. Проте навчання дало мені хороші знання, які зараз знадобилися.

People UA: 5 років Ви працюєте в екстрасенсорній сфері і вже близько року – в клініці «Ренесанс», де людям допомагають боротися із залежностями. Яку місію Ви виконуєте в процесі лікування алко-, чи наркозалежних пацієнтів?

Леся Рудь: Вбачаю своє призначення в допомозі людям. Тому в реабілітаційному центрі «Ренесанс» близько року працюю соціальним співробітником. Я відвідую багато різних тренінгів та семінарів з психології. Наразі отримую знання у Київському інституті раціональної психотерапії. Підвищую кваліфікацію у Київському центрі позитивної психотерапії «Позитум».

Курс лікування триває від одного до дванадцяти місяців. Аби допомогти людині позбутися залежностей, кожен працівник клініки виконує свої обов’язки. Спочатку я знайомлюсь і спілкуюсь з пацієнтом, щоб більше дізнатися про його проблему. Ми починаємо з довіри, і я проживаю емоції реабілітанта. Знаходжу спосіб, як відштовхнути думки про вживання шкідливих речовин. Люди із залежностями, немов діти, вміють щиро радіти, співпереживати і підтримувати. Я присвячую себе таким людям, допомагаю їм, і тим самим допомагаю собі реалізовуватися. Коли бачу позитивну динаміку одужання хоча б одного реабілітанта в день, розумію, що недарма прийшла на роботу. Час лікує, і люди це розуміють, але хочуть, щоб їм подали руку допомоги.

People UA: На Вашу думку, людина за своєю природою добра чи погана?

Леся Рудь: Ми всі народжуємось добрими. Все залежить від того, як ми все сприймаємо навколо. Чим більше людина робить добра, тим кращою вона стає.

People UA: Багато людей приходить із негативом, проблемами, які Ви допомагаєте вирішити. Як Ви відновлюєте сили та енергію?

Леся Рудь: З негативом борюся позитивом. Відновлюю сили поряд з рідними. П’ю багато води, очищаюся сіллю, відпочиваю на природі.

People UA: Як сприймають Вас люди, коли вперше прийшли на прийом і побачили замість бабусі молоду красиву жінку?

Леся Рудь: Вони перепитують: чи туди вони потрапили і чи справді я можу їм допомогти?

People UA: По чому складаєте перше враження про людину?

Леся Рудь: Я відчуваю енергетику людей і ніколи не оцінюю їх по зовнішньому вигляду. Коли людина заходить до мене на прийом, відбуваються коливання. Відразу відчуваю, коли людина нещира чи говорить неправду.

People UA: Дайте рекомендації читачам, як захиститися від зла? І чи маєте Ви оберіг, який завжди із собою носите?

Леся Рудь: Якогось предмета-оберега не маю. Мене захищає моя віра. Я щодня звертаюся від щирого серця до Вищих сил, прошу підтримки та витривалості виконувати свою місію.

Щодо рекомендацій, то для кожного існують різні варіанти захисту. Можу лише сказати, що все залежить від самопрограмування. Життя чудове і прекрасне! Ми самі відмовляємо собі жити добре. Люди, на жаль, самі собі створюють проблеми. Часто приходять і просять зняти порчу, бо не вдається отримати бажаного в житті. Для них слово «порча» виправдовує нереалізовані мрії. Деяким людям легше сказати, що їм пороблено, ніж працювати над досягненням своїх цілей.

People UA: Ви бачите майбутнє. Чи усе Ви розповідаєте людям, які звернулися до Вас?

Леся Рудь: Якщо людині цікаво, то я розповідаю, які найближчі події очікувати протягом року. Дуже далеко у майбутнє не дивлюся.

People UA: Чи знали Ви, що буде світова пандемія?

Леся Рудь: Так. Ще шість років тому я мала видіння, що буде винайдена вакцина і людей масово прививатимуть. Коли на той час розповідала людям, які мене оточували, всім було дуже смішно. Я вважаю, що коронавірус – це хвороба, яка навчила нас розуміти, що потрібно об’єднуватись і цінувати кожну мить життя.

People UA: Питання, яке хвилює кожного українця: коли завершиться війна і за ким перемога?

Леся Рудь: Росія вже давно вторглася на територію нашої держави і такої війни, як світова, не буде. Війна триватиме близько 9 років. Завершиться вона перемогою України. Дата завершення російсько-української війни буде на якесь державне свято, але це будуть цифри, які люди не люблять, пов’язані з певними роками історії. Бачу багато вспишок на Сході нашої країни, неформальний лідер ЛНР та ДНР не зможе виконати обіцянки Путіну і йому лишиться або самогубство, або чекати розправи. Бачу військові дії у столиці, заколот, можливо, вибух. Епіцентром хвороби стане Київ, хоча всі чекатимуть максимального нападу з кордонів. На Волині не відчуваю небезпеки і вірю, що все буде добре! 23 лютого бачу боязнь, страх, обман. У вівторок (напевно 1 березня) буде гарна звістка для українців. Найважче з 24-го лютого витримати 4-9 днів. Два тижні взагалі будуть неспокійні. Все піде на спад після 13 березня. Ймовірно все продовжиться до середини квітня. Бачу протистояння народу, який вплине на хід подій. Наразі Путіну вигідніше забрати Білорусію. Він хоче отримати користь від інших країн. Але натомість може отримати напад зі сторони Китаю. Для України у майбутньому зіграє позитивну роль Франція, ця країна ще подасть руку допомоги.

People UA: Чи довго залишилося жити Путіну на цій землі? 

Леся Рудь: Він помре в періоді 2023-2025 роках. І тоді настане розвал РФ. 

People UA: Яку позицію прийняла Білорусія?

Леся Рудь: В білорусів вже з’явилося відчуття на майбутні події. Вони чомусь вірять в ті дії, що відбуваються, але не всі бо ж їх обманюють. Вони не хочуть іти на нас, але приказ буде, у них немає вибору. Бачу совість, як вони жалкують, оцінюють ситуацію, яка буде далі. Коли запитую у Вищих сил: "Чи буде напад?", бачу невпевненість дій. 

People UA: Подейкують, що восени будуть вибори. Чи правда це?

Леся Рудь: Вибори провокує жінка, проте ця людина не готова до дій. У вересні-жовтні 2022 року будуть спровоковані події, які, ймовірно,зумовлюватимуть проведення виборів.

People UA: Чи стане Україна економічно сильною та справді незалежною країною?

Леся Рудь: Стане, коли у нас буде президент як батько. Він справді любитиме і піклуватиметься про свій народ.

People UA: Чи хотіли б Ви спробувати свої сили в телепроєкті «Битва екстрасенсів»?

Леся Рудь: Я була гостем у телешоу «Битва екстрасенсів», але не задумувалася стати учасником.

People UA: Якби можна було отримати ще якусь супернадзвичайну здібність – яку Ви обрали б?

Леся Рудь: Талант малювати в деталях.

People UA: Як Ви потрапили в beauty-сферу?

Леся Рудь: Сфера краси мене привабила можливістю знайомитися із людьми, чути нові погляди та бачити різні смаки. Я завжди любила малювати і вирішила спробувати себе в nail-дизайні. І ось уже понад 10 років я працюю майстром манікюру. Робити манікюр – це для мене як антистрес, можливість переключитись та відпочити. Також я розуміюся на точковому масажі, практикуючи на собі лікування методом натискання точок, які відповідають за певні органи. Чим більше я пізнаю себе, тим більше можу допомогти іншим.

People UA: Чи підтримують Вас рідні у Вашій діяльності?

Леся Рудь: Їм довелося прийняти моє призначення. Хоча колись були проти. Особливо мама не дозволяла мені читати літературу, яка мене цікавила. Але сьогодні моя сім’я мене підтримує та розуміє.

People UA: Чула, що Ви багато років не можете спати. Чим займаєтеся, коли у Вашій добі в розпорядженні усі 24 години?

Леся Рудь: В 22 годині я лягаю в ліжко і просто відпочиваю. До першої години ночі я можу слухати різні звуки, які раніше мене дратували, а зараз я насолоджуюся ними. Колись я навіть виснажувалася від того, що не сплю. Вночі я здебільшого пишу поезію, вишиваю або лежу із закритими очима і не думаю ні про що.

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: в чому Ваш секрет успіху?

Леся Рудь: Я ще досі не знайшла відповідь, чому саме я маю надзвичайні здібності. Життя – прекрасне, як не крути! Просто ми не вміємо подивитися на себе зі сторони. Ми боїмось бути самими собою. Пізнавайте себе! Це і є ваш успіх.

Cпілкувалася: Олена Бекеша. Фотограф: Катерина Приступа

 

тел.: +380990369690 - Леся Рудь

https://www.instagram.com/lesia_rud_official/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012998775221

https://www.instagram.com/lesia_ua_foundation/

https://www.facebook.com/FundatsiiaDopomohyZakhysnykamUkrainy

Опубліковано лютий 2022. Друк в журналі "People UA" №4(56), весна 2022