Лікування мистецтвом

11 жовтня об 15 годині з нагоди Дня художника у екокафе «Оазис» відбудеться Арт-терапія за сприяння студії «Оle-аrt». Арт-терапія — це терапія образотворчим мистецтвом з метою впливу на психоемоційний стан людини.

Така терапія надає можливість особистості виразити себе «іншими голосами»: рухами, кольором, формою, пластикою, глиною, ландшафтом. Основна мета арт-терапії полягає в гармонізації розвитку особистості через самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва в терапевтичних цілях полягає в можливості на символічному рівні висловити і досліджувати найрізноманітніші почуття: любов, ненависть, образу, злість, страх, радість і т. д .. Методика арт-терапії базується на переконанні, що внутрішнє «Я» людини відбивається в зорових образах щоразу, коли вона малює, пише картину або ліпить скульптуру.

«Арт-терапія – це чудовий спосіб відпочити, «перезагрузити» свої думки, краще пізнати себе…» - розповідає керівник студії «Оle-аrt» Ольга Грицюк.

Варто відмітити, що в рамках творчого заходу вперше в Луцьку буде проведено кулінарну арт-терапію. Лише з натуральних еко-продуктів учасники самостійно будуть створювати Арт-десерт власноруч, який гості зможуть скуштувати в дружній атмосфері за чашечкою чаю.  

 Запрошуємо представників мас-медіа на Арт-терапію за адресою: екокафе здорового харчування «Оазис» м. Луцьк, вул. Травнева, 2а (навпроти ТЦ «Глобус», поруч з Святомиколаївською церквою), тел.: (0332) 280077, (063) 4208888. Акредитація відбувається за тел.: (099) 2291260 Олена