Літній табір у редакції

Якщо ми не ходимо в дитячий табір - це ще не означає, що табір не ходить до нас. Cьогодні діти з літнього табору англомовної академії успіху «Джонік» завітали в редакцію журналу «PeopleUA» byНАСОЛОDА» на курс журналістики. Виявляється діти в таборі вивчають не лише англійську, польську, малюють, а й цікавляться різними професіями.

Редколектив журналу розповів дітям про професію журналіста, жанри та ознайомив з речами необхідними для створення фоторепортажу.

Олена Бекеша навчала дітей як користуватися сучасними планшетом, акредитовуватися на події аби зробити фоторепортаж.  

 

 

Анастасія Оліщук провела майстер-клас по виготовленню фото, навчила як користуватися дзеркальним фотоапаратом, налаштовувати камеру та звісно робити фото.

 

 

Олеся Омельчук навчила діток користуватися диктофоном, на який записали міні-інтервю

 

«PeopleUA: Чим ти займаєшся в англійському таборі?

Роксолана. Відвідую табір декілька днів. Ми вивчаємо англійську і польську. Ми граємось, ми малюємо, пишемо, розвиваємось, читаємо, допомагаємо Євгенії, Юлі і з малявками гратися)))
Орест: Вчу англійську та граюся. Я в таборі вже 3 дні. Мені тут дуже подобається. Вчора було свято фарб. Ми гралися та кидалися кольоровими фарбами.
Дівчинка доповнює: «Це насправді борошно фарбоване було))) А до нас через тиждень має приїхати дядько Біл він американець=)»                                                                                   

Інтернет – це майбутнє, тому Ольга Левак показала та навчила дітей викладати фоторепортаж на персональний сайт журналу.  

 

По закінченню курсу журналістики, діти отримали посвідчення юного журналіста на англійській мові. 

 

 

 

«Діти дуже позитивні, бажаю їм гарного навчання та відпочинку в літньому таборі. Один хлопчик сьогодні був головним редактором))) Він робив усе, і навіть моє посвідчення журналіста пред’являв! Ще й хотів його забрати додому)

На щастя вони сьогодні пройшли курс молодого журналіста і мають тепер свої посвідчення) Одна дівчинка спитала: чи тепер вона зможе ходити на афтепаті з цим посвідченням?! Ось такі вони діти з академії Джонік!!!» - говорить головний редактор «PeopleUA» byНАСОЛОDА» Олена Бекеша