Лучанка привезла Гран-прі з США

Відома на Волині співачка Дар’я Остапук (OSTAPUK DARIA) під псевдонімом OSSA повернулася з США не з порожніми руками. Усі знають Дашу як юну талановиту співачку, котра у минулому році за високі досягнення отримала перемогу у номінації «Юна гордість Волині» у Премії «Люди року-2015. Волинь». OSSA продовжує підкорювати тепер не лише Україну, а й Світ і цьогоріч на зустріч OSSA відкрила обійми Америка.

Міжнародний фестиваль «Золота Мрія» (FESTIVALSOFFRENDSHIPGoldenDream) відбувся в грудні 2015 року в місті Лас Вегас (LASVEGAS, USA, 2016), де наша лучанка Дар’я Остапук отримала Гран-прі у номінації «Вокал» (GRANDPRIZEin«VOCAL» NOMINATION).

  

«Я неймовірно горджуся таким досягненням Даші як гран-прі престижного міжнародного фестивалю! Хто-хто, а вона заслужила цей «бонус» за свою надзвичайну працю! Інакше й бути не могло! Буду кривити душею, коли скажу, що здивувалася її перемозі. За півроку нашої співпраці Дар’я зробила нереальний крок вперед. Я впевнена, що незабаром її трофейна колекція поповниться новими нагородами. Спочивати на лаврах не маємо жодного наміру. Нові цілі поставлено! Важкою працею туруємо шлях до перемог!» - каже викладач з вокалу Галина Конах.

 «Пишаюся юною землячкою. Вона ще така юна, проте досягла чимало і для багатьох Дар’я Остапук - Людина з великої літери. Дар’я дуже наполегливо працювала над собою протягом року і ми бачимо позитивні результати. В її розкладі не було жодної вільної хвилинки. У 2015 вона зняла свій перший кліп, відвідувала уроки вокалу, англійської та хореографії. Для мене OSSА асоціюється з титанічною працею, креативністю, творчістю та щирістю. OSSА, ми всі вболівали за тебе! Don’tstop!!!» - говорить організатор Премії "Люди року" та редактор журналу "Лише Насолода" Олена Бекеша.  


"Щиро вітаємо Дар'ю з важливою перемогою в її житті! Уже давно талановита співачка OSSA стала гордістю для нас та нашого міста! З великим бажанням спостерігаємо за її розвитком, бажаємо нових злетів та перемог!" - директор продюсерського центру "Твій Шанс" Анастасія Тимощук

Опубліковано "Лише Насолода" № 2(36), весна 2016