Lutsk Fashion Weekend літо 2018

8-10 червня відбулася модна подія, яка зібрала поціновувачів моди з усіх куточків України та близького зарубіжжя. Протягом трьох днів діяв Showroom, де були представлені дизайнерські вироби.

Перший модний вечір пройшов у «Pub Laphroaig». У програмі були покази дизайнерів з Києва, Полтави та Луцька та навіть конкурс червоної сукні серед дизайнерів, які змагалися за перше місце. Гості модної вечірки отримали приємні подарунки від партнерів, а не давала сумувати гостям ведуча Наталка Войтович.

 

Другий модний день був проведений у «Meat&Green restaurant» (готель «Noble»). Вишукану атмосферу створили червона доріжка, по якій дефілювали моделі. Гості насолодилися модними показами від Руслана Лазарева та Дмитра Харчука, бренду «KUMA Ukrainian Fashion House», Karol by Kateryna Karol, шоу-програму у стилі балету представила дизайнерка Z.T. (Zhanna Tril).

Гості мали можливість брати участь в дотепних конкурсах, учасники яких отримали цінні подарунки від партнерів. В рамках заходу пройшов майстер-клас від школи моделей «Grace Model House» на тему «Як зробити гарні фотографії: табу та поради». Приємним сюрпризом став виступ дітей, котрі майстерно танцювали брейк-данс. П’янкого настрою додав Showkitchen від ресторану «Meat&Green». Тематика вечора – «Краса у поєднанні легкості та брутальності» за участю байкерського клубу MC Western Bikers. Крутезні  байки прикрашали територію проведення події, поряд з якими гостям можна було сфотографуватися. Доповнив стиль теми вечірки виступ Анни Рекретюк (студія «Diamond») та гості з татуюванням мали можливість відчути себе моделями, дефілюючи по червоній доріжці. Ведучими вечора стали ведучі найбільших музичних фестивалів України Zaxidfest, «Файне Місто», «Бандерштат», Respublica Вікторія Жуковська та Dreadball. Феєричним продовженням fashion-вечора став концерт гурту «С.К.А.Й.»

 


Третій день відбувся у замку Любарта, де відбулися дитячі та молодіжні покази. Були представлені колекції Луцького Центру професійно-технічної освіти, Shulyk design, Бренд Хаус (iriscloth shop). Святковий настрій створили виступи талановитих виконавців: мелодійну пісню подарувала юна співачка Елізабет Королюк, а також потішила танцювальна школа «From The Inside». Ведучим події був Павло Луцака.

Фотограф: Мар’яна Прокопчук, Арсен Базярук

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018