Lutsk Fashion Weekend осінь 2017

Журнал "PeopleUA" вкотре став інформаційним партнером неймовірного шоу краси та магії на Lutsk Fashion Weekend, який вперше відбувся у кінотеатрі MULTIPLEX (РЦ «Промінь»). Lutsk Fashion Weekend  це справжнє шоу краси! Покази дизайнерських колекцій, виступи музикантів, танцюристів, fashion-презентації наших партнерів. На захід щороку запрошуються блогери, представники найрейтинговіших інтернет-порталів, журналісти газет, глянців та телебачення. Варто зазначити, що Lutsk Fashion Weekend був заснований 10 червня 2016 року для популяризації української моди. Ідейним натхненником є Анна Тріль - власниця агентства моделей Grace Model House. Протягом року було організовано чотири Lutsk Fashion Weekend, які відвідало понад 2 500 людей.

В програмі заходу LutskFashionWeekend приймали участь такі дизайнери: KUMA Ukrainian fashion house, Karol by Kateryna Karol, ПараSolo та інші дизайнери зі Львова, Одеси та Києва. Офіційний партнер заходу – Fragolino Novellina.

Родзинкою шоу-програми стане виступ ілюзіоніста Михайла Мітіна з Києва. Досвід роботи: 7 років (2000 Шоу), у 2015-му році він працював особисто для принцеси Монако – Стефанії та дочки Чарлі Чапліна Джеральдін Чаплін. Михайло Мітін – член міжнародної асоціації ілюзіоністів IMS. Він – учасник телешоу «Україна має талант», лауреат міжнародного фестивалю ілюзіоністів 2013, у 2012-му році отримав приз глядацьких симпатій на міжнародному фестивалі ілюзіоністів.

Фото: Олег Черненко, Любомир Безручко, Ольга Шевчук

 

Опубліковано: People UA № 3(43), весна 2018