LUTSK FASHION WEEKEND осінь 2019

 

У Луцьку традиційно відбувся Lutsk Fashion Weekend. Відвідувачів модної вечірки чекала нова локація, подарунки та келих ігристого вина від незмінного партнера події ТМ «Novellina». Моделі дефілювали на території комплексу West Auto Hub, де гостям заходу презентували автомобіль Tesla Model X.

Ведучими вечора були організатор LFW Анна Тріль та Павло Луцака. Для гостей виступила студія сучасного танцю «Show box». Несподіванкою осіннього Lutsk Fashion Weekend став проект «Краса без меж» за участю жінок різного віку та статури. Адже сучасні стандарти жіночої краси – це не лише параметри 90-60-90 та високий зріст. Сьогодні еталоном краси є успішна самодостатня жінка, яка надихає та стає прикладом для оточуючих. Справжня жінка поєднує в собі успішну бізнес-леді, люблячу маму та дружину, звабливу німфу. Саме така жінка – красива без меж.

Лучанам представили образи від таких брендів: KAROL` by Kateryna Karol, OLZiUKiNa, PAPAYA, KRIZA, PARKAS, ZALESOVA, AJOUR. А також дизайнери Наталія Мосійчук, Олеся Берестюк, Shulykdesign (Ольга Шулик), Наталія Хомік,VIVA (Ірина Никитюк) продемонстрували один виріб у «Показі однієї сукні».

Фото: Павло Березюк