Lutsk Fashion Weekend осінь 2020

Восени 2020 відбувся Lutsk Fashion Weekend у заміському ресторані «Gosti». Місія цьогорічної події – цінуйте кожну мить, адже вона неповторна! Вечір моди прикрасили виступи співаків, презентації партнерів та розіграші подарунків. Ведучими вечора були модель, фотограф Павло Луцака та організатор «Lutsk Fashion Weekend», власниця агентства моделей «Grace Model House» Анна Тріль.

LFW

Вперше на події була презентована власна колекція LFW, аби гості мали можливість придбати брендову річ на згадку.

SAMKA

Одним із найяскравіших показів був дебют «Samkabrand». Творці образів: Олександра Забіяка та Катерина Михайлюк при створенні стильних образів використовували найкращий італійський текстиль та натуральну шкіру. Одяг від «Samka brand» однозначно буде вирізняти ділову жінку в повсякденному житті, додаючи впевненості та відвертості. Девіз колекції: вполюй свій ідеальний лук!

LESIA

Традиційно відбувся проект «Краса без меж», де свої мрії змогли реалізувати красиві леді не модельних статур. Цей проєкт спрямований довести, що сучасні стандарти жіночої краси – це не лише молодість, параметри «90-60-90» та високий зріст. Красива українська жінка ламає стереотипи, вона поєднує в собі успішну леді, професіоналку своєї справи, люблячу маму та дружину, звабливу німфу. Саме така жінка – красива без меж.

Моделі-учасниці проекту «Краса без меж» впевнено дефілювали в одязі від бренду «Lesia». В магазині «Lesia» можуть одягнутися жінки з різними типами фігури, тут представлена розмірна сітка від 42 до 56. Бренд «Lesia» – це не масмаркет, а індивідуальний підхід, це свобода, спосіб самовираження.

ZALESOVA

Нову колекцію бренду «Zalesova» цієї осені журнал «People UA» вперше побачив на «Lviv Fashion Week». Тому, споглядаючи дефіле моделей, одягнених в бренд «Zalesova» вдруге на «Lutsk Fashion Weekend», кореспонденти нашого видання отримали неймовірне задоволення. Колекція вразила своєю креативністю та неординарністю. Дизайнер Надія Ковальчук пропагує індивідуалізм, адже це позиція, що підкреслює цінність особистості. В образі від Zalesova довіряєш натхненню, експериментуєш із тонкими фібрами душі, які своїм сплетінням формують творчу матерію. Але форма є неможливою без змісту, який ми вкладаємо у неї.

YANA PROKHOR

«Yana Prokhor» – український бренд жіночого одягу, що вже встиг здобути поціновувачів і не лише серед українських модниць. На сьогодні компанія здобула постійних клієнтів як у Європі, так і в США. Висока якість виробів –секрет у співпраці лише з перевіреними текстильними фабриками, кожен елемент колекції створюється на базі власного швейного виробництва, де відбувається ретельний контроль якості пошиття. Жінка в образі від «YanaProkhor» – незалежна і цілеспрямована, чуттєва й романтична, елегантна та стильна. Бренд «YanaProkhor» – одяг для тих, хто хоче підкорювати і дивувати, для тих, хто хоче виглядати вишукано і бездоганно.

MISTO & MODA

Молода і амбітна мережа магазинів жіночого одягу «Misto & Moda» стрімко розвинулася за останні 6 років і сьогодні налічує 7 магазинів. Кожен продавець магазину жіночого одягу «Misto & Moda» – крутий стиліст, який любить свою роботу, а власниця Марія руйнує стереотипи, імпортуючи колекції одягу із Франції, Італії, Туреччини та Китаю, поєднує гарний одяг з красою і колоритом справжньої української жінки. Гасло «Misto & Moda»: з любов’ю і повагою до жіночого тіла.

NATA CHUL

Nata Chul у своїй колекції прагне донести бачення про new fashion: моду нового часу з новими пріоритетами. Послідовувач сталої моди, нішевих колекцій, нових дизайнерських форм та кольорових рішень. Дизанер бренду «Nata Chul» поєднує маскулінність та жіночність в образах, лімітовані рішення, ручну роботу, сталу актуальність луків та функціональність, використовує екофрендлі матеріали. Правило, за яким свторюються колекції одягу Nata Chul, – кожен образ зроблено в серці.

ANABEL ARTO

Завершальний показ на «Lutsk Fashion Weekend» був найгарячішим. Адже білизна бренду «Anabel Arto» покликана дарувати тисячі емоцій щодня. Anabel Arto – український бренд, що символізує жіночу красу та особливість сприйняття себе, любові до себе кожною клітинкою. В білизні бренду «Anabel Arto» жінка здатна відчувати себе унікальною та неповторною. Без сумніву, в образі Anabel Artoв жінку закохається все, що її оточує. Потрібно вірити в свою чарівність – і в це повірить увесь світ.

Автор: Олена Бекеша. Фотографи: Ольга Шевчук, Олег Черненко, Володимир Пивовар

На Lutsk Fashion Weekend гостей не лише підловлювали спалахи фотокамер, а й малював fashion-ілюстрацію івент-ілюстратор Наталка Слюсаревська. Модники та модниці отримали в подарунок гарний персональний скетч у стилі «fashion». Варто відмітити, що еvent-ілюстрація, або живе малювання на подіях, – це новий тренд, який завойовує все більше прихильників у всьому світі. Авторська еvent-ілюстрація – це цікава альтернатива репортажним фотографіям, стильна креативна розвага для гостей.

 Опубліковано "People UA" № 5(51), грудень 2020