Lutsk Fashion Weekend весна 2018

Навесні традиційно у Луцьку відбулася довгоочікувана модна подія, яка закарбувалася в пам’яті. Подію було розпочато з привітання від школи моделей «Grace Model House».

Для гостей виступали гурт «Пластилін», Сергій Скулинець з прем’єрою пісні, співала Елізабет Королюк, Анжеліка Дончева надала рекомендації по етикету у школі, танцювали «Iron city», виступав «Театр мод», відбулося бармен-шоу від клубу «Опера», знаннями про догляд за собою ділилася косметолог Оксана Коротка. Усі мали можливість повчитися мистецтву танцювати сальсу, адже в рамках події відбувся Salsa майстер-клас та Salsa afterparty.

Із секретами краси успішних жінок до нашого міста завітала гостя з столиці, фіналістка проекту «Model XL Пишна і розкішна», «Міс Україна плюс сайз», «Краща фігура світу 2017» Вікторія Щелко.

«Краса жінки милує око, а спілкування з нею приносить задоволення, надихає», - автором цієї цитати є організатор «Lutsk Fashion Weekend», власниця модельної агенції «Grace Model House» Анна Тріль, яка була ведучою вечора. А компанію у проведенні події їй зіставив фотограф, блогер, модель, графічний дизайнер Павло Луцака.

Свої колекції представили такі дизайнери та бренди: Baby Shark, Shulyk design, Shato Homewear, креативна студія Omlet, Сurly Joy (Валяння), бренд DIYA (Львів). Дизайнер Жанна Тріль розповіла про тренди весни 2018.

SHULYK design

Брендовий одяг та аксесуари від Ольги Шулик вирізняється універсальністю та практичністю. Колекція під назвою «Фатиновий настрій» дозволяє завжди мати ніжний вигляд - саме те, що треба!

Baby Shark

На Lutsk FW було представлено дебютну колекцію, до створення якої дизайнера Ольгу надихнув чотирьохрічний синочок, намалювавши рибку-акулку Baby Shark, яка і стала своєрідним логотипом. Колекція одягу та аксесуарів Baby Shark - це виключно товари для хлопчиків, створені для сну, спорту та вільного проведення часу. В колекції застосовуються ексклюзивні ѓудзики з дерева, ескізи яких розроблялися на основі дитячого малюнка спеціально для одягу Baby Shark, щоб зробити дотик дитини приємним та процес застібання цікавішим.

Shato Homewear

Нескінченний потік сексуальності, розкіш, комфорт та краса - це дивовижна вишукана білизна та домашній одяг «Shato». Прокидаючись з першими променями сонця, кожна жінка хоче відчути себе бажаною. Саме красива спідня білизна та домашній одяг надає нам такої впевненості в собі! Бренд «Shato» виготовлений виключно з високоякісних матеріалів, а саме: віскози, французького мережива, шовку-сатину, а усі моделі продумані до найдрібніших деталей креативними дизайнерами, які піклуються про те, як ви виглядатимете.

Дизайн-студія Omlet

Своє бачення дизайну людини презентувала креативна студія Омлет, представивши колекцію Аrt fashion collection «7 sins». 7 гріхів, 7 задумів, 7 ескізів, 7 особистостей, які показують унікальну структуру кожного образу. Краса і гріховність переплітаються завжди. Ці два поняття загострюють наші етичні та естетичні відчуття. В сукнях це відобразилось фривольністю форм, контрастом кольору та ручною вишивкою. Інструментами креативу студія Омлет вирішує будь-які завдання: чи то дизайн одягу, чи дизайну інтер’єру, чи створення сайту. Реалізовує ідеї, які дивують, шокують та впливають на поведінку людей.

Сurly Joy (Валяння)

Колекція, яка вражає своєю креативністю. Арт-директор Тетяна Павлосюк озвучила три словосполучення, які характеризують показ Сurly Joy (Валяння): шви на вітер; дозволь собі індивідуальність та  свободу в русі; вдягнись у природу - і вона віддячить.

 

Фото: Олег Черненко та Володимир Пивовар

Опубліковано "People UA" # 4(44), літо 2018