Lutsk Fashion Weekend весна 2020

Навесні у Луцьку традиційно відбувся Lutsk Fashion Weekend. Відвідувачів гостинно приймав комплекс West Auto Hub. Гості модної подїі змогли побачити покази колекцій таких дизайнерів: ZALESOVA, Руслана Хвастова, Laktionova DRESSES, Karol` accessories, Оксани Оксютюк, Addiction, бренду СВАРГА.

Варто відзначити, що моделями показу українського одягу дизайнерки Оксани Оксютюк виступили учасниці проєкту «Краса без меж» за участю жінок різного віку та статури. Даний проєкт спрямований довести, що сучасні стандарти жіночої краси – це не лише молодість, параметри 90-60-90 та високий зріст. Сьогодні еталоном краси є успішна самодостатня жінка, яка надихає та стає прикладом для оточуючих. Її краса і чарівність в індивідуальності, яка постійно змінюється, збагачується досвідом, мудрістю та витонченістю. Красива українська жінка ламає стереотипи. Справжня жінка поєднує в собі успішну бізнес-леді, люблячу маму та дружину, звабливу німфу. Саме така жінка – красива без меж.

 

Вражаючим був перформанс від мисткині Марічки Островської «Перевтілення в себе». «Буває смерть в живому тілі… Важка, болюча, нестримно вбивча, впиваючись в тіло кривавими ланцюгами. Та це норма для того, щоб ми переросли, перевтілилися в сильніші, цінніші, яскравіші форми нашого земного життя. Ми всі, вмираючи, воскресаємо для нового. Тоді життя стає більш кольоровим і гарнішим в усіх його проявах. Ми стаємо чистим продуктом – готовим до нових солодких експериментів на шляху до нової смерті. Природний цикл безсмертя до відчуття цінності моментів і розвитку себе», – пояснила суть свого перформансу Марічка.

 

Серед модниць та модників, які завітали на Lutsk Fashion Weekend, відбувся й розіграш подарунків та чекав келих ігристого вина від незмінного партнера події ТМ «Novellina».

Ведучими вечора були організатор LFW Анна Тріль та Павло Луцака. А драйву та ритму модній події додали запальні танці від учнів школи сучасного танцю Showbox та надзвичайно романтичний, чуттєвий, один з найбільш популярних танців сьогодення - бачата у виконанні Сергія Мазурика та Ірини Бондаренко, Social Dance Club SI BAILAR.

Фото: Павло Березюк

Опубліковано: весна 2020 р. People UA 4(50)