Люди 2015 року. Хто вони?

«Люди року-2015. Волинь»

28 вересня відбулася головна патріотична подія року «Бути УКРАЇНЦЕМ» в рамках Премії «Люди року-2015. Волинь». Ціна любові до Батьківщини значно зросла у світлі нинішніх подій. Патріотизм продовжує об’єднувати українців, зміцнювати віру у краще майбутнє та допомагати ближнім. Наш народ гідно стверджує, що він український! «Бережи життя. Цінуй мир» – девіз цьогорічної події. Тому першими нагороди отримали справжні народні герої.

Подія розпочалася із благословення Митрополита Луцького і Волинського Української православної церкви Київського патріархату Михаїла, який, спільно з головою Волинської обласної державної адміністрації Володимиром Гунчиком, нагородив бійців, історії яких вражають.

Герой року – старший лейтенант Збройних сил України, командир механізованої роти механізованого батальйону 30-ї окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Володимир Гринюк. У лютому 2015 року під час зачистки населеного пункту Логвинове підпорядкований Гринюку підрозділ знищив велику кількість бронетехніки та живої сили незаконних збройних формувань. Під час операції, Володимира Гринюка поранили, але він продовжив керувати зведеним підрозділом. За виняткову мужність, героїзм і незламність духу, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, Володимир Гринюк отримав звання «Герой України» з врученням ордена «Золота Зірка» у березні цього року.

 Герой року – боєць 81-ї десантно-штурмової бригади Олег Твердохліб. Коли в Україну прийшла війна, чоловік пішов добровольцем у батальйон «Айдар». Солдат неодноразово отримував контузії, поранення ніг і має пожиттєвий «трофей»: уламок між сухожиллями у коліні. В той час, коли чоловіки беруть довідки, що є непридатними до військової служби за станом здоров’я, Олег Твердохліб, більше року маючи тяжкі діагнози, захищає наших дітей. Цьогоріч йому присвоєне почесне звання «Заслужений донор України»: за вагомий особистий внесок у порятунок людських життів, багаторазову безоплатну здачу крові. Саме цей герой розповів нам про один із поглядів на майбутнє України: «Дід мого товариша – мольфар – ще у 2008 році передбачив, що буде війна. Війна, в яку тоді ніхто не вірив, таки прийшла. Проте, він розповів і те, що ми будемо святкувати перемогу в Москві, йдучи з українським прапором на Червоній площі, і що наша держава стане однією з успішних країн Європи у 2020 році».

 Герой року– військовий священик другого батальйону національної гвардії України імені генерала Кульчицького – отець Макарій (Дядюсь).

Чернець Макарій, отримавши повістку, відразу ж звернувся у військкомат та пішов служити Батьківщині. Він підтримував бойовий дух військових, відроджував їхню віру в Бога. З його слів, хлопці на війні, які раніше вважали себе атеїстами, повірили у Всевишнього.

Герої року – троє танкістів – Андрій Мудрик, Микола Тишик, Олександр Пугач. У День незалежності України, о 4-й ранку, їх почали обстрілювати з «градів» і мінометів, але екіпаж танка Т-64М знешкодив три ворожих танки. Четвертий, на ходу стріляючи по українських бійцях, таки підбив старенький Т-64М. Але наші герої не розгубилися, під кулеметним обстрілом загасили вогонь, а згодом витягли із болота загрузлий російський танк та привезли його в свою бригаду.

Герої року – міліціонери патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» Управління МВС України у Волинській області Роман Семенюк, Ігор Форостян, Микола Мельник, Олег Булатов. У 2015 році працівників підрозділу залучили до охорони громадського порядку безпосередньо в зоні проведення АТО на Сході України. І дотепер волинські правоохоронці легендарного підрозділу продовжують нести там службу, бездоганно виконуючи бойові завдання у самому серці воєнних баталій, у гарячих точках Донеччини та Луганщини.

Цьогоріч вперше визначили володаря іменної Премії Бориса Клімчука -матір 18-річного героя Андрія Снітка, який ціною власного життя врятував побратимів від смерті, накривши собою гранату. 

Головною стала нагорода в сфері музики: у номінації «Музичний гурт року» перемогу отримав гурт «Скрябін». Нагородження перетворилося на шоу для глядачів, бо художники дизайн-студії «TheRoom» на чотирьох окремих полотнах намалювали фрагменти обличчя Кузьми, з’єднали їх у єдиний портрет і закріпили його над сценою драмтеатру. Організатор заходу Олена Бекеша вручила нагороду у формі зірки батькові Андрія Кузьменка – Віктору Кузьмовичу, а музичному гурту «Скрябін» – подарунки. Актуальність слів пісень Кузьми й музики гурту «Скрябін» сьогодні пробуджують патріотизм у кожному з нас. Андрій Кузьменко – Людина та Митець. Висока Музика гурту «Скрябін» завжди буде жити в наших серцях. Зірки, воістину, запалюють на небі. І, віримо, що ця зірка ніколи не згасне!

Люди – це скарб нашого краю, тому, традиційно, Премії отримали люди, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя Волині та України вцілому. Волонтерський рух цього року сколихнув серця українців, тому експертам Премії було важко обрати тільки одного переможця у номінації «Волонтер року». Саме тому перемогу отримали Костянтин Зінкевич та Сергій Балицький.

Волонтер року – засновник громадської організації «Об'єднання «Активіст» Костянтин Зінкевич. Волинські волонтери з дорогоцінним вантажем: бронежилетами, біноклями, теплові зорами й… домашніми пиріжками постійно їздять на передову. За весь час роботи ця волонтерська група посприяла ввезенню близько сотні автомобілів у зону АТО для потреб нашої армії, організувала реабілітацію наших бійців на Кіпрі, у Франції. Вона допомагає сім’ям загиблих і безвісти зниклих військових, організовує роботу психологів із бійцями.

 

Волонтер року – засновник волинського волонтерського центру «Серце патріота» Сергій Балицький. Його активісти передають бійцям продукти харчування, засоби особистої гігієни, таблетки для очищення води, медикаменти, одяг, взуття, обмундирування, запчастини до спецтехніки, а також адресно доставляють солдатам посилки від рідних та близьких. За час роботи центру «Серце патріота», його волонтери здійснили понад сто відряджень у зону бойових дій на Сході України.

 

У номінації «Добрі справи року» кращою стала автор розробки методики вивчення англійської мови для дітей із синдромом Дауна, керівник «Jonnnik`s Academy Of Success»- Академія Успіху  – Євгенія Нашутинська. Цей центр англомовного та інтелектуального розвитку, розробивши проект «Rainbow kids», цьогоріч отримав патент на методику навчання дітей з особливими потребами. Процес вивчення англійської відбувається не за партами, а досить невимушено: сидячи на килимку, танцюючи, співаючи та граючись. Завдяки цій навчальній програмі, «веселкові діти» мають змогу отримати шанс на повноцінне майбутнє.

 

Міський голова року– багаторічний очільник Нововолинська Віктор Сапожніков. За 65-літню історію цього шахтарського міста, вже чотири каденції поспіль виборці висловлюють довіру саме йому, обираючи міським головою. Нововолинськ – лідер із внесення прямих іноземних інвестицій – 1530 доларів на одного мешканця, що в 6,7 раза більше за середньообласний показник. Порівняно з минулим роком, Нововолинськ більш як на 20 % наростив реалізацію виробленої промислової продукції. З ініціативи міського голови створено фонд «Рідний Нововолинськ», і допомогу від нього отримали майже 300 родин військовослужбовців. 

 

 

 Політик року – депутат Волинської обласної ради Володимир Бондар. У політиці він – ще зі студентських часів. Володимир Налькович був народним депутатом України, очолював опозиційний штаб Віктора Ющенка. Йому поталанило стати головою Волинської ОДА. Із  перших днів Євромайдану, Володимир Бондар, спільно з побратимами, на Театральному майдані Луцька організовував людей, а також – акції, пікети, транспорт. У квітні цього року мешканці Ратнівського району обрали його депутатом Волинської обласної ради. Нині ж, у час військових дій, Володимир Бондар всіма силами допомагає українцям в зоні АТО. 

 

 

 Господарник року– сільський голова Підгаєць Луцького району Юрій Семенюк. Він розпочав трудову діяльність у 1979 році. 2007-го був обраний головою Підгайцівської сільської ради. Велику увагу приділяє медичному обслуговуванню населення, соціально-економічному розвитку підпорядкованої йому територіальної громади, забезпеченню належного функціонування установ комунальної власності. Він надає особливого значення розвитку підприємств у галузі сільського господарства, малого бізнесу. За його сприяння, здійснено й благоустрій населених пунктів сільської ради. 

 

 

Будівельна компанія року–ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». Генеральний директор – Ігор Чорнуха. Упродовж багатьох років це підприємство є незмінним лідером будівельної галузі Волині. У 2015 році постали будинки-красені на вулиці Набережній, на стадії добудови – житловий комплекс «Оберіг» на вулиці Арцеулова. Цей театральний сезон Волинський обласний академічний театр ляльок відкриє в оновленому приміщенні, якісний капітальний ремонт якого здійснив колектив ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». Також проведено будівництво особливого об’єкту – міського зоопарку. Загалом, вищезгадане підприємство має беззаперечний авторитет сучасного надійного забудовника. 

 

 

Ріелтор року – керівник служби нерухомості «Фортеця» Ольга Дополюк. Сьогодні «Фортеця» – найбільший оператор на ринку нерухомості у Волинській області. У своїй роботі компанія постійно впроваджує новітні технології. Основний орієнтир служби нерухомості – професійні ріелторські послуги принципово нової якості – індивідуальний підхід до кожного клієнта: від студента до працюючого. У цьому році Ольга Олександрівна отримала «Ключ від міста» за досить вагому допомогу у вирішенні проблем жителів Луцька. 

 

 

Товаровиробник року – директор ТОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук. За дев’ять років діяльності підприємство впевнено посіло провідне місце серед виробників енергозберігаючої опалюва­льної техніки, що працює на біовідновлювальному та місцевому паливі. Сьогодні «Волинь-Кальвіс» випускає понад 50 видів твердопаливних котлів, будує новий корпус та веде підготовку виробництва потужних промислових котлів нового покоління (1,0-3,0 МВт). Цього року, через складну ситуацію із енергонезалежністю нашої держави, актуальність роботи, яку здійснює підприємство, значно зросла. Адже котли, які випускає його колектив, – саме та альтернатива російському газу, яку шукають українці. 

 

 

Професіонал року – Олександр Антипенков, керівник ремонтно-будівельного підприємства «ПІК», що працює на відповідному ринку 23 роки, а 2015-го стало лідером галузі. За час свого існування «ПІК» побудував та відремонтував понад 300 об’єктів господарського, соціального призначення та приватних будинків. Підприємство  містить потужну соціальну складову, адже воно забезпечує робочі місця для інвалідів, здійснення трудової, соціальної, правової, медичної та інших видів реабілітації людей із обмеженими можливостями. а також – сприяння найбільш повному задоволенню потреб населення і народного господарства в продукції, товарах та послугах. 

 

 

Нове ім’я року– керівник із розвитку компанії «NK Group» у Західному регіоні Наталія Паньків. «NK Group» володіє найбільшим в Україні портфоліо проектів і має різні бренди нерухомості: «Набережний квартал», «Рив’єра», «Фамілія». На сьогодні компанія зводить 55 будівель у 19 областях України. Цьогоріч житлові комплекси «Атлант» та «Форрест» стануть окрасою життя лучан. У наш складний економічний час, група компаній «NK Group» дала можливість волинянам отримати якісне житло класу «Еліт» за доступною ціною, практикуючи дисконтні програми. 

 

 

Відкриття року – Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, керівник – Олена Черьомуха. Відкриттям стала модернізована державна служба, європейська соціальна установа, наближена до людей. Цільові програми: «Захист бійців АТО», «Безкоштовна медицина», «Ні – рейдерству», «Кредитне рабство», «Субсидії. Справедливі тарифи», «Земля – національне багатство» – це щоденна копітка праця великої когорти людей, які згуртовані навколо Центру. 

 

 

 

Правоохоронець року– начальник управління Міністерства внутрішніх справ у Волинській області, генерал-майор міліції Петро Шпига. Цьогоріч він  відзначив 20-ліття служби в органах внутрішніх справ. Очолив обласне управління міліції Волині одразу після Революції Гідності, коли рівень довіри населення до правоохоронних органів фактично дорівнював нулю. Але він зумів знизити градус суспільної напруги, отримати кредит довіри від людей і сповна його повернути. Саме Петро Шпига сформував добровольчий спецпідрозділ «Світязь» – колектив патріотів, який пройшов бойове хрещення під Іловайськом та у Вуглегірську. 

 

 

 

 

Юрист року – координатор та організатор громадських приймалень для малозабезпечених та соціально вразливих верств населення Вікторія Доманська, юрист Любов Карпюк та адвокат Олена Сидун. Маючи за плечима чималий досвід, юристи громадських приймалень допомагають волинянам у вирішенні їх нагальних проблем. 

 

 

 

«Меценат року» – директор мережі магазинів побутової техніки «Софт Лайн» Раїса Клименко. Протягом року жінка бере активну участь у пошуку зниклих безвісти солдат, у визволенні полонених, фінансово підтримує  сім’ї загиблих героїв. Також організовувала передачу гуманітарної допомоги для полонених у Донецьку. 

 

 

«Шоумен року» – Сергій Скулинець. Уже 33 роки його життя пов’язане з музикою. Він – співак, автор музичних творів, диск-жокей, арт-менеджер, художній керівник, продюсер, ведучий культурних заходів. Крім того, керівник вокальної студії «Шанс-Music» у Центрі культури та дозвілля СНУ імені Лесі Українки та засновник гурту «Шанс-Music», шоумен, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Цього року гурт «Шанс-Music» відзначає першу творчу «п’ятірку». Музика Сергія Скулинця пролунала на всю Україну в пісні  «Слава Тобі, Боже»  (у виконанні Олександри Шепелюк) в ефірі телеканалу «Надія» (м. Київ). 

 

 

«Юна гордість року» – Дар’я Остапук. Вона є переможницею багатьох всеукраїнських і міжнародних вокальних конкурсів. У цьому році з її участю було відзнято перший кліп на пісню «Моя Земля», в якій відображено останні події в Україні. Незабаром дівчина спробує підкорити Америку, представляючи Україну на конкурсі «Золота мрія» у Лас-Вегасі, та в шоу «Голос Америки». 

 

 

«Бізнесмен року» ­­– голова наглядової ради ТзОВ «Торговий дім «Аванта», власник компанії «Єврохолдинг» Сергій Голіков. Цей бізнесмен створив понад дві тисячі робочих місць, відкрив більше п’ятдесяти супермаркетів і гуртівень у Західному регіоні. У 2000 році саме його супермаркети були одними з перших у нашій державі, що запропонували покупцям нову систему самообслуговування. 2015-го «Торговий дім «Аванта» відзначає 21-шу річницю з дня заснування, а у «серці» волинської столиці стартувало будівництво житлового комплексу «Яровиця». Сергій Голіков – один із меценатів благодійного фонду «Волинь-2014», який активно допомагає бійцям АТО та їх родинам. 

 

 

 

«Підприємець року» – фізична особа-підприємець  Гупало Людмила Василівна. Засновники одного з найбільших підприємств зі здійснення міжнародних вантажних перевезень за кількістю транспортних засобів – Людмила та Юрій Гупало, які тут працюють 15 років. Бізнес-подружжя не стоїть осторонь війни в Україні, придбавши для потреб української армії мобільне медичне обладнання, військову амуніцію. Також – активно надає підтримку волинським волонтерам. 

«Ресторатор року» – керівники мережі ресторанів «Базилік» Ігор Дудінський та ВасильКиричук. Ресторанний проект міста під назвою «ShowBasilic»в самому «серці» Луцька отримав статус народного. Ще у 2012 році «Базилік» отримав рекомендацію Ольги Фреймут у програмі «Ревізор». За останні роки «ShowBasilic» прийняв у своїх стінах із виступами «Мандри», «Антитіла», Олеся Подерв’янського, Арсена Мірзояна, Галину Конах, Андре Тана, Сергія Притулу з гумор-шоу «Вар’яти», камеді-шоу «Вечерние мотильки» тощо. Ресторатори організовували й благодійні аукціони зі збору коштів для АТО, важко хворих дітей та безпритульних людей. 

 

«Аграрій року»– ­ заступник голови Ради сільгосппідприємств області, член Ради Аграрного союзу України, директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Лище» Луцького району Святослав Карбовський. У цьому році лідер аграрної справи зібрав найбільший урожай за все існування господарства: більше 90 центнерів з гектара на круг, а на окремих площах – більше 100 центнерів. Велика гордість СГТзоВ «Лище» – розвинуте тваринництво. Кожного року тут будують нові приміщення для утримання худоби, майже вся роботу на фермі механізовано. Святослав Карбовський постійно надає благодійну допомогу дитячому садку, школі, будинку культури, храму. 

 

 

«Продукт року» – ТМ «Дмитрук», ТМ «Дмитрук. Гриль», ТМ «Всеволодівка», засновник та генеральний директор – Олег Дмитрук. У 2015 році згадана торгівельна марка бере активну участь у житті Волині, а з самого початку бойових дій на Сході регулярно надає фінансову та продуктову підтримку українським військовим. Бренд «Дмитрук» – неодноразовий переможець національного конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України». Це –сучасне підприємство з високотехнологічним європейським обладнанням, на якому виготовляють не тільки смачну, а й якісну продукцію. 

 

 

 «Лідер галузі сільського господарства» – директор СГ ТзОВ «Родючість-агро» Володимир Шегедин. Це єдине сільськогосподарське підприємство на теренах Волині, яке має закінчений цикл виробництва насіннєвої картоплі (від рослин у пробірках до вирощування цього овоча на полі). У господарстві вирощують більше 50 сортів картоплі української, польської, німецької та голландської селекцій. Щороку Володимир Шегедин проводить Дні поля, під час яких трудовий колектив «Родючості-Агро» ділиться досвідом вирощування картоплі з колегами. 

 

«Лідер продажів року» – ТМ «Забіяка», директор – Олександр Хвещук. Це потужний український виробник, який у 2015 році запустив новий проект «Забіяка на виїзді», отримав перемогу в конкурсах «100 кращих товарів Волині» та «100 кращих товарів України», брав участь у всеукраїнських виставках «Агро-2015», «Сорочинський Ярмарок-2015» та у міжнародних виставках. Найголовніше – ТМ «Забіяка» встановила всеукраїнський рекорд із приготування найважчої вареної ковбаси, вагою 463, 2 кг. У 2015 році підприємство підтримало спортивні заходи, а також систематично допомагає коштами українській армії,  переселенцям зі Сходу та сім’ям військових, людям з обмеженими можливостями. 

 

 

«Бізнес-леді року»–власниця ресторації «Маєток «Золота Легенда» Людмила Бойко. Цей заклад – повне відображення її самої. Неймовірна жінка, котра підняла його до високого рівня, ніжна й тендітна ззовні і, водночас, сильна духом та характером. В цьому закладі не буває сумно, адже сюди навідуються найвідоміші люди області. «Маєток «Золота Легенда» – це перлина Волинського краю, яка розташована у величному місті Володимир-Волинський. У закладі поєднано все, що необхідно для якісного відпочинку. 

 

 

«Ювелір року» – власник магазину-майстерні «ВАШ Ювелір» Віктор Шеремета. Талановитий ювелір, який присвятив цій справі більшу половину свого життя. Майстерня «ВАШ Ювелір» – скарб нашого міста, де можна отримати унікальні ювелірні послуги: від виготовлення, ремонту, реставрації прикрас до заточування ріжучих інструментів. А у цьому році відбулося впровадження в роботу 3D-моделювання та 3D-гравіювання. Цьогоріч Віктор Шеремета не лише ювелір, а й ювіляр, бо йому виповнилося 50. 

 

 

«Стиліст року»– Олена Бенько. Дипломований майстер-перукар за час роботи цій сфері послуг відкрила не лише власну студію стилю «Rolland», але й створила імідж провідного стиліста-перукаря. На її життєвому шляху, пов’язаному з індустрією краси, – навчання і практика у престижних школах та у відомих стилістів. У її компетенції – стильні вечірні, весільні коктейльні зачіски, професійні чоловічі та жіночі стрижки, колористика та Fashion-стилістика. Саме у цьому році стиліст-перукар Олена Бенько відзначає ювілей – 10 років професійної діяльності – і готує потужний проект в індустрії краси на Волині. 

 

 

«Перевізник року» – керівник транспортної компанії «Транс-Атлас» Анатолій Прилуцький. Вже понад 10 років його компанія успішно працює на ринку транспортних послуг України, Європи та СНД, нараховує понад сотню автотранспортних засобів провідних європейських брендів класу євро-5 і займає провідні позиції у сфері міжнародних вантажних перевезень. Зокрема, в рейтингу транспортних компаній Західної України. У 2014-2015 роках «Транс-Атлас»організував роботу власного автомобільного сервісу, який пропонує широкий спектр послуг із ремонту тягачів, напівпричепів, рефрижераторів, електрообладнання. Анатолій Прилуцький постійно підтримує військовослужбовців Збройних сил України. 

 

«Дипломат року» – керівник міжнародного проекту культурно-професійних обмінів Володимир Павлік. Завдяки «проекту дипломатії», протягом 11 років понад 3000 тисячі українських фахівців відвідали 18 країн світу, де зустрічалися та обмінювалися досвідом з іноземними колегами. Володимир Павлік – видатний дипломат, автор двох книг, член Спілки журналістів України, народний засідатель. У 80-х роках минулого століття він першим запропонував лучанам «походи вихідного дня». Новим етапом у житті для нього стала спільна робота з Європейським центром правової співпраці у Стразбурзі. 

«Науковець року» – Христина Хворост. Доцент кафедри практичної психології та безпеки життєдіяльності, керівник центру «ChristinaKhvorost Health Academy», кандидат психологічних наук, бізнес-тренер, член-добротворець міжнародних наукових організацій, дворазовий переможець наукових програм і стипендіальної програми фонду імені В.Пінчука, переможець рейтингу топ-20 кращих викладачів року-2014 СНУ ім. Лесі Українки. Кращий молодий науковець-2015 Христина Хворост розробила комплекс практичних заходів у сфері формування здорової та успішної особистості та її інформаційної безпеки, що дозволяє зменшити нищівний вплив подій сьогодення на психіку людини.

  

Патріотичну подію прикрасили столичні та волинські артисти: легендарна група «Скрябін», колектив «Резус-блюз» та Інна Кириченко, гурти «Пластилін», «KOLO», «Васко Да Гама», співачка Наталка Карпа, фіналіст шоу «Голос країни» Влад Ситнік, переможниця «Х-фактор Онлайн» Юлія Іванова, заслужений артист України Адам Горбатюк, юна співачка Дар’я Остапук, шоу-балет «Diamondstars». Пряму трансляцію було організовано за сприяння Волинської обласної державної телерадіокомпанії. Цьогоріч захід у кулуарах називали «Євробаченням», бо він тривав… шість годин. Вечір визнання завершився світським прийомом у кращому ресторані-2015 «ShowBasilic».

У рамках заходу відбулася благодійна акція «Бог у серцях». Гості отримали срібні прикраси у формі тризуба від співорганізатора благодійної акції – магазину-майстерні «ВАШ Ювелір». Кошти, виручені від продажу квитків та благодійні пожертви зі скриньок у розмірі 8,425 тисячі гривень оргкомітет Премії передав на лікування бійцю Миколі Денисюку.

Варто подякувати партнерам, адже без них подію навряд чи вдалося б провести. Спонсор номінації «Волонтер року» – ЖК «Яровиця». Співорганізатор благодійної акції – магазин-майстерня «ВАШ Ювелір». Ексклюзивні партнери: магазин чоловічого одягу «Daniel Rizotto», магазин жіночого одягу «АTan by Andre Tan». Подарункові партнери: дім модної білизни «Ajour», салон краси «Територія», «МС Finty by Наталка Слюсаревська». Дизайн-студія «The Room». Туристичний партнер – «Море турів». Декорпартнер – «Любімка». Модельні партнери – модельне агентство «Marina Zaniuk», дитяче модельне агентство «BabyFashion». Офіційні фотографи: Вадим Павлосюк, Ірина Дяченко, Анна Андріюк. Відеопартнер: «Bell video». Поліграфічні партнери: «Волинська обласна друкарня» та «West druk». Рекламні агенції: «LED studio», «ЯniX», «Глорія Імпекс», «Захiдсофтсервiс». Інформаційні партнери: Волинська обласна державна телерадіокомпанія. Радіостанції: «Luxe FM», «Ретро FM», «Авторадіо», «Перець FM», «FM Галичина», «Наше радіо», «Радіо «24». Інформаційне агентство «Волинські Новини», регіональне інтернет-видання «ВолиньPost», волинський інтернет-портал «VIP», інформаційне інтернет-видання «Таблоїд Волині», інтернет-видання «Волинське агентство розслідувань», волинське незалежне інтернет-видання «Волинська правда», всеукраїнський інтернет-портал «Моє Весілля», сайт про зіркове життя «StarLife». Журнал: «Лише Насолода». Газети: «Віче-інформ», «Слава праці», «Відомості», «Слово Волині», «Волинська газета», «Навчання та робота», «Волинський ринок», «Ваша рекламна газета».

 

Автор: Інна Меліхова, Олена Бекеша. Фото: Вадим Павлосюк, Ірина Дяченко, Анна Андріюк.