Макаруни

Макаруни

Інгредієнти:
мигдальне борошно- 2/3 склянки;
цукрова пудра -1,5 склянки;
білки (сирі) -3 шт.;
цукор -5 ст.л.;
ванільний екстракт -1 ст.л.

Приготування:
1) Розігрійте духовку до 120 градусів. Застеліть деко папером для випічки. Намалюйте на папері кола діаметром 2,5 см кожне, залишаючи між ними відстань 2-4 см.
2) Змішайте пудру і мигдальне борошно. Декілька разів просійте їх через сито.
3) Збийте білки на середній швидкості міксера в чистій, сухій посудині до отримання повітряних бульбашок на поверхні. Поступово додайте тонким струменем цукор, ванільний екстракт і збільште швидкість міксера. Цукор повинен повністю розчинитися.
4) Акуратно змішайте за допомогою силіконової лопатки білкову суміш з борошняною. Суміш повинна бути однорідною, але не зовсім рідкою. Замішуйте масу лопаткою в одну сторону, а миску повертайте в іншу. В ідеалі повинно вийти тісто, яке стрічкою стікає з лопатки.
5) Перекладіть тісто в кондитерський мішок і видавіть його на деко в заготовлені кружки. Видавлювати тісто потрібно плавно, але останнім різким рухом необхідно «зрізати» його в сторону і залишити невеликий хвостик.
6) Коли всі кружки будуть заповнені тістом, підійміть деко і постукайте ним декілька разів по столу, щоб тісто прийняло рівномірну форму. Залиште деко з тістом при кімнатній температурі на 15-20 хвилин. Торкніться поверхні майбутнього печива: якщо тісто прилипає до пальця, то залиште його ще на 10 хвилин.
7) Випікайте тісто при температурі 150 градусів протягом 14 хвилин. В залежності від духовки, час приготування може бути трохи більшим, або - меншим.
8) Дайте охолонути готовим макарунам, а потім зніміть їх з деко.

Найпростіша начинка для макарунів
Інгредієнти:
розм’яклого, несолоного вершкового масла -7 ст.л.;
жовток (сирий) -2 шт.;
цукор або цукрова пудра -1/4 склянки;
молоко - 3,5 ст.л.;
ванільний екстракт - 1 ч.л.

 

Приготування:
1) Розріжте на шматки вершкове масло і розімніть його до однорідної маси.
2) Збийте жовтки з цукром до повного розчинення. Додайте молоко і знову збивайте цю суміш.
3) Поставте суміш на вогонь і готуйте її до тих пір, поки вона не загусне і не збільшиться в об'ємі, як пудинг. Регулюйте вогонь, щоб суміш не згорнулася і не підгоріла.
4) Вилийте суміш назад в посудину і помішуйте, поки вона не охолоне до кімнатної температури. Додайте масло і розмішайте всю цю сум іш до консистенції крему.
5) Намажте начинку на макаруни.
6) З'єднайте дві половинки печива. Насолоджуйтесь отриманим результатом - щойно ви приготували макаруни у себе вдома! 

  

 

  

 

Опубліковано "People UA" by "НАСОЛОDА" № 3(37), літо 2016