Максим Клим’юк

«Ми – самодостатня нація, яка гідна стати економічно стабільною країною»

«Країна складається з людей, тому люди – це сила», – саме так вважає підприємець, громадський діяч та керівник численних проєктів, депутат двох скликань Володимир-Волинської міської ради Максим Клим’юк. До Дня Незалежності України журналу «People UA» вдалося зробити ексклюзивне VIP-інтерв’ю із Максимом Сергійовичем й почути безліч змістовних думок про громадську та благодійну роботу, амбіції стати міським головою, реалізацію ініціатив та проєктів, реформу децентралізації в Україні та чотири новоутворені райони, центром одного із яких став Володимир-Волинський.

Довідка

Персона: Клим’юк Максим Сергійович

Посада: підприємець, співзасновник комплексу відпочинку «Ostriv'Ok», громадський діяч та керівник численних проєктів, депутат двох скликань Володимир-Волинської міської ради

Знак зодіаку: Терези (ДН: 26 вересня)

Життєве кредо: ставитись з добром та позитивом до людей, які тебе оточують

Сімейний стан: одружений

В дитинстві мріяв стати: пілотом літака

Важливі події у житті: народження трьох донечок

Бізнес для нього – це можливість самореалізуватися, заробити кошти для себе та сім’ї, дати робочі місця 

Влада для нього – це інструмент, аби зробити кращим своє місто, село і країну

Вишукане дійство: конкурс краси у місті Володимир-Волинську

Історичне місце: фортеця в Кам’янець-Подільському

Класний фестиваль: «Ніч у Луцькому замку»

Незабутній концерт: «Руки вверх» (2019 р)

Вражаючий музей: «Музей історії мистецтв» (м.Відень)

Отримані нагороди: найцінніші ті, які отримують мої діти

Улюблений фільм: «Втеча із Шоушенка»

Музика: класика Вівальді

Книга: «Маска» Володимира Лиса

Авто: Volkswagen

Вид спорту: футбол

Вид відпочинку: лижі

Страва: яєчня

Напій: негазована вода

Ідеальний дім – це там, де тебе чекають

Справжній смак життя – це емоції і спогади

 

People UA: Максиме Сергійовичу, Ви успішно займаєтесь громадською роботою. Що спонукало стати громадським діячем?

Максим Клим’юк: Громадська діяльність була, є і буде в моєму житті. Коли я був депутатом міської ради, фактично виконував громадську роботу. Адже депутат – це людина, якій громада довіряє й доручає представляти інтереси. Якщо ти проводиш громадську роботу, це не означає, що ти не проводиш депутатську роботу. Ці речі взаємопов’язані. Я стараюсь робити справи, які приносять мені задоволення, відповідно вони тоді й виконуються легко.

People UA: Вас знають у місті як активного громадського діяча. На жаль, на сьогоднішній день існує ще досить високий рівень недовіри до влади міста. Що, на Вашу думку, необхідно змінити для покращення відносин між міською владою та громадою?

Максим Клим’юк: Для початку людям, які приходять сьогодні до влади, потрібно зрозуміти, хто їм дає владу, хто наймає їх на роботу, завдяки кому вони отримують такі посади і заради кого повинні працювати. Всі говорять про відкритість. Варто зрозуміти, в якій країні ми хочемо жити: в демократії чи в народовладді?! Демократія – це коли нам дають вибір і не завжди є із чого вибрати. Міський голова та влада, яка приходить на свої посади, – це якраз результат народовладдя, коли люди можуть висловити свою певну позицію. Слуги народу повинні пам’ятати про це від початку до кінця своєї каденції. Українці – мудра нація, потрібно прислухатись до людей, яких обдурити тяжко, вони усе відчувають. Місто і країна складається з людей, тому люди – це сила.

People UA: Максиме Сергійовичу, Ви були двічі обрані депутатом, отже, люди Вам довіряють. Що корисного вдалося зробити для міста за депутатської каденції?

Максим Клим’юк: Дві каденції були кардинально різні. В першій я став депутатом за списком політичної сили, не був закріпленим за жодним округом, тому старався зосередити свою діяльність на роботі із молоддю. Нам вдалося реалізувати різні суспільні, політичні, соціальні проєкти. В другій каденції я відповідав за окремий округ, в якому мені вдалось отримати перемогу. Є речі, якими я справді пишаюсь, й спільно із виборцями вдалось зробити чимало корисних справ. Найвагоміший – це підключення до водопостачання вулиць, які багато років жили без води.

People UA: Ви входили в комісію з питань містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин. Над якими завданнями працювали?

Максим Клим’юк: Комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, інфраструктури, комунальної власності, енергозбереження та земельних відносин – одна з найважливіших комісій в нашій міській раді. Розглядали важливі земельні та інфраструктурні питання, виділення коштів для комунальних закладів та підприємств. Тішуся, що коли я був депутатом, вдалось запобігти продажу деяких торгово-комунальних підприємств й зберегти їх в міській комунальній власності. На жаль, на даний момент, коли прийшла нова влада, їх відразу продали.

People UA: Які у Вас були стосунки з мешканцями Вашого округу? Чи проводили з ними зустрічі? З якими питаннями найчастіше зверталися люди? Чи могли виборці сподіватися на Вашу підтримку у вирішенні нагальних проблем?

Максим Клим’юк: З виборцями мого округу я був у дружніх стосунках. Проживав на тому ж окрузі, де мене й обрали,і бачився з людьми щодня. Спільними зусиллями ми змогли вирішити багато завдань. І хоча я відійшов від політики, але можу вільно дивитись людям у вічі, й мені не соромно перед ними.

Люди звертались переважно з питаннями благоустрою прибудинкових територій, ремонту доріг. Мешканці переживають за ту місцевість, де вони проживають. Наше місто знаходиться на кордоні, й більшість громадян були у Польщі й бачили, як живуть люди у Європі. В Україні є міста, які власним прикладом показують, як за декілька років можна стати успішним та комфортним містом. Тому, звичайно, люди ставили питання собі й мені як депутату й спільно ми намагалися впливати на розвиток Володимир-Волинського.

People UA: Максиме Сергійовичу, у раду завжди приходять депутати з різними політичними програмами та поглядами, навіть особистими цілями. Чи вдавалося їх згуртувати для вирішення актуальних для району питань?

Максим Клим’юк: Я переконаний, що не потрібно бути великим політиком із гучною політичною програмою, щоб зробити дорогу, фонтан, покращити медицину в місті. Неважливо, від якої політичної сили балотується депутат, потрібно зосередитись на покращенні рівня життя громади. На жаль, не всім вдається об’єднатися, в цьому і є головна проблема, політика бере верх. Для прикладу, одна політична сила пропонує хороші ініціативи, але інша політична сила їх не підтримає не тому, що ідеї погані, а тому що вона йде з уст опонентів. Ми здатні об’єднатися навколо спільного ворога, але не здатні об’єднатись навколо чогось хорошого. Ми були б сильнішими, якби працювали на спільний результат.

People UA: Які першочергові проблеми потрібно було вирішити у Вашому окрузі?

Максим Клим’юк: Проблему водопостачання. Це дивно, що у наш час на деяких вулицях не було води. Люди вимушені були бурлити свердловини, де була жахлива вода. Нашій команді вдалося провести найкращу воду у Володимир-Волинську.

У центрі міста й до сьогодні немає каналізації, це питання я не встиг вирішити, але сподіваюсь, що ще все буде у недалекому майбутньому. З одної сторони у місті кладеться бруківка, а з іншої – існує проблема із каналізацією, а на все разом не вистачає бюджетних коштів. Я вважаю, потрібно правильно розподіляти пріоритети.

People UA: У 2015 році Ви стали депутатом від Володимир-Волинської міської організації політичної партії «Наш Край». Чому від цієї політсили Ви йшли на вибори?

Максим Клим’юк: Політична система України ставить нас в певну залежність. Бо якщо ти вважаєш себе активним громадянином, готовим покращити добробут мешканців міста, прагнеш дієвих кроків, – легше бути депутатом міської ради. Для того, щоб стати депутатом, мусиш приєднатися до якоїсь політичної сили, бо неможливо балотуватись як самовисуванець.

У 2015 році я йшов на вибори від політичної партії «Наш край», яка не має явно вираженого лідера. Я мав усвідомлення, що ця політсила не буде впливати на процеси в місті й даватиме можливість бути незалежним у прийнятті рішень.

People UA: Нещодавно відбулась децентралізація в Україні. На Волині залишилось чотири новоутворених райони. Володимир-Волинський став центром одного з них. На вашу думку, чи ці зміни позитивні?

Максим Клим’юк: Я думаю, що децентралізація – це одна з найкращих реформ, яка була проведена в Україні за всі часи незалежності країни. Пам’ятаю, що першим ініціатором цієї реформи був Сергій Тігіпко. Однозначно, ця реформа впливає позитивно на економіку. Завдяки реформі децентралізації вдасться згрупувати фінанси в одному місці й домогтися ефективного використання бюджетних коштів. Як житель Володимир-Волинська, я радий, що наше місто стало центром району. Деякі міста нашого району не безпідставно претендували стати територіальним центром. Для жителів Володимир-Волинського основним аргументом була історичність міста, хоча й інші міста наводили показники свого економічного стану, залучення інвестицій, створення робочих місць, госпітальні округи і т.д. Я думаю, що реформа децентралізації стане ще міцнішою, потрібно один одного підтримувати.

People UA: Ви мали амбіції стати міським головою. Це стало зрозуміло, коли подали свою кандидатуру на місцевих виборах, посівши друге місце та показавши високий результат. Мер міста – це людина, яка живе своїм містом. А чи готові Ви були своє життя присвятити розвитку міста та його громаді й що зробили б найперше, якби Вас обрали люди на цю посаду?

Максим Клим’юк: Я не можу бути осторонь процесів, які відбуваються в нашому місті тому, що тут живуть наші батьки, живемо ми й дуже сподіваюся, що наші діти житимуть у Володимир-Волинському. Я не хочу, щоб вони кудись їхали в пошуках кращого життя. Всім серцем прагну, аби усе найкраще вони бачили у своєму рідному місті, щоб мали можливість себе реалізувати, а в майбутньому хочу бачити своїх внуків, які будуть жити біля мене. Саме таке бажання я мав, балотувавшись на посаду міського голови. Я відчув велику підтримку людей і вдячний їм за той результат, який отримав, адже з 5 кандидатів я посів 2 місце. В мене був чіткий план дій, й наша команда знала, що ми будемо робити після того, як виграємо вибори. 

Першочергово планували покращити медичний напрямок, який у Володимир-Волинську занедбаний. Лікарня – це місце, в яке ми рано чи пізно потрапляємо, бо це життя. Ми готові були оголосити 2022 рік – роком медицини і максимально вкладати кошти в лікарні. У місті є прекрасні лікарі, яким потрібно дати можливість розвиватись, працювати, заробляти.

Ми відчували настрій людей, спілкувались багато з ким, люди підтримували нас в цьому та допомогли виставити пріоритети програми. Програми повинні створювати люди, а реалізовувати в життя професіонали. 

People UA: Яким Ви хотіли б бачити Володимир-Волинський через десять років? Над чим, на Вашу думку, потрібно попрацювати найбільше?

Максим Клим’юк: Я хочу бачити Володимир-Волинський сучасним і комфортним для усіх його жителів. Наше місто має за плечима багату історію, яку варто зберегти. Історичність, сучасність і комфортність – це ті речі, які можуть співіснувати разом. Звичайно, якщо ми хочемо, щоб наша молодь жила в цьому місті, повинні зробити так, щоб їм було комфортно в ньому. Звичайно, ми не повинні забувати й про старше покоління, яким за все вдячні.

People UA: Прокоментуйте, будь ласка, цьогорічну програму соціально-економічного та культурного розвитку міста. Які проєкти туди увійшли? Чи є надія, що у цьому році програму буде реалізовано в повному обсязі?

Максим Клим’юк: Соціально-економічні програми є у кожного міста, села і т.д., але вони регулюються згідно загальнодержавної концепції. Говорячи про економіку, потрібно визначити пріоритети. Для мене економіка – це залучення інвестицій, створення робочих місць. Сьогодні міська влада говорить відкрито, що запланувала багато що зробити і не вистачає коштів на реалізацію задумів, тому вони піднімуть податки. Кожен бачить розвиток інвестицій по-своєму, хтось, щоб збільшити бюджет, кладе додатковий тягар на жителів міста, а хтось – залучає інвесторів. Проте, якщо інвестор зайде в кабінет до міського голови і йому не будуть створені сприятливі умови, то він піде. Нещодавно у Володимир-Волинському хотіли будувати новий медичний центр, міська влада заблокувала проєкт, бо вважає його конкуренцією державній лікарні. На мою думку, це і є блокування інвестицій. Звичайно, потрібно покращувати інвестиційний клімат у місті, аби інвестори хотіли вкладати кошти у розвиток Володимир-Волинська, але й умови для цього повинна зробити влада.

People UA: Розкажіть про свою діяльність в організації «Молоді регіони».

Максим Клим’юк: Організація «Молоді регіони» – це мій перший політичний досвід. Будучи молодим, я вбачав там свою діяльність як шанс реалізовувати власні проєкти. На той час ми спільно із молоддю зробили дуже багато хороших і правильних справ на рівні міста Володимир-Волинська. 10 років тому ми були дієві, й про нас говорили наші справи. Найменше, чим займались, це політика. Ми зробили чимало культурних, розважальних та спортивних заходів й багато успішних проєктів, про які знають всі жителі Володимир-Волинського. 

Люди з інших політичних організацій звинувачували нас, що ми були в «Молодих регіонах». Так, можна звинувачувати у членстві у піонерії та комсомолі. Всі, хто звинувачували, перебували у цих організаціях. А сьогодні заборонено комунізм. Але ті, які щось робили або роблять для міста, орієнтуються, де правда. Країна для українця – це своя сім’я, і якщо вдома все буде добре, тоді ми будемо усі більше любити нашу Україну. Це безповоротний процес!

People UA: З 2015 року Ви є куратором соціального проєкту «Турбота взамін на любов», спрямованого на підтримку дітей з особливими потребами та їх сімей. Яким чином реалізовується цей проєкт?

Максим Клим’юк: Благодійність стала частинкою мого життя. Вже 6 років проєкт «Турбота взамін на любов» спрямований покращити життя сім’ям, які виховують діток з особливими потребами. Ми переконались у влучній назві проєкту, бо, справді, навіть за невеличку турботу отримуємо океан любові. Ми стали одним цілим з сонячними дітками та їх сім’ями. Я схиляю голову перед батьками, які виховують таких дітей, бо тільки вони знають, через що їм доводиться щодня проходити. Цим дітям пощастило народитись у турботливих сім’ях, де батьки все своє життя присвячують їм. Це не просто в теперішній час, бо, на жаль, підтримки від держави не відчувають, а якщо й відчувають, то не в тих об’ємах, в яких потрібно.

Хочу сказати, що таких сімей сотні у нашому місті, але на вулиці їх ніхто не бачить, бо велику частину свого часу вони проводять у квартирах, адже є проблеми з пересуванням, існують бар’єри в соціумі, через які особливим дітям не зовсім комфортно почуватися. Учасники проєкту «Турбота взамін на любов» щосуботи проводять час на вулиці із сонячними дітками, і нам це приносить позитив.

Пам’ятаю, як завершували першу стадію благодійного проєкту концертом, на який прийшло багато людей. Ми вивели усіх сонячних діток на сцену, показали про них матеріал, і завдяки меценатам втілили їхні мрії у життя. В них дуже прості бажання, які роблять їх щасливими. На сцені комусь подарували планшет, комусь – альтанку в двір, найбільш емоційними були сльози радості дівчинки, якій ми подарували квиток на концерт Тіни Кароль. 

People UA: Наскільки активно долучаються добродії до реалізації проєкту «Турбота взамін на любов»?

Максим Клим’юк: У Володимир-Волинському проживає багато хороших людей, завдяки яким реалізовувати гарні ініціативи дуже легко. Часто чуємо, що робимо багато добрих справ і багато про це пишемо у медіа. Я вважаю, говорити про благодійність потрібно, бо це мотивує інших робити добро. Завдяки тому, що ми проводили інформаційну компанію, ніхто з меценатів нам ніколи не відмовляв. В той момент, коли нам допомагали, ми дякували усім. Звичайно, самі цей проєкт ми не реалізували б. 

People UA: Ви – засновник відкритого творчого конкурсу «Битва талантів». Чи усі категорії жителів району можуть взяти участь у цьому конкурсі й які критерії відбору?

Максим Клим’юк: Абсолютно всі, хочу зауважити, найстаршій учасниці було 84 роки, а найменшій – 3. Цей конкурс розпочинали з моїм колегою, радіємо, що дали шанс людям реалізувати свої таланти в цьому конкурсі.

People UA: Ваша участь у команді КВК «Реверс» – це ще один бік Вашого активного життя. Розкажіть про це більше. 

Максим Клим’юк: Так, ми грали в КВК, бо тоді це було модно, й досягли статусу чемпіонів України. Наша потужна команда грала на рівні України, ми були срібними призерами. КВК багато чого навчив, особливо комунікації з людьми. Нас також запрошували в Сочі, але ми не поїхали через нестачу фінансів. Виступи команди КВК «Реверс» закінчились, але ми організували у Володимир-Волинську лігу КВК, і знову вона стала однією з найкращих в Україні, адже у ній виступали найкращі команди. 

People UA: У вас чудова сім’я, Ви – батько трьох дівчат та люблячий чоловік. Де знаходите час для сім’ї і як проводите дозвілля разом? 

Максим Клим’юк: Для мене це найбільш болюче питання, бо я болісно переживаю моменти, коли мало часу приділяю сім’ї, але максимально стараюсь це робити. Три донечки – це найбільша цінність у моєму житті, це моя надія, найтрепетніші емоції. Я мріяв про народження донечок, і чекаю, що потім прийде час вже для хлопчиків-внуків. Ми любимо разом із дітьми їздити на відпочинок, особливо подобається кататися на лижах. Цінуємо вечори, коли нам вдається побути сім’єю.

People UA: Ви працювали багато років начальником відділу одного із напрямків у компанії «БРВ Україна», паралельно пішли в політику, а нині, окрім громадської діяльності, активно займаєтесь й підприємницькою. Один із Ваших проєктів – «Ostriv'Ok». Розкажіть детальніше про цю унікальну територію відпочинку.

Максим Клим’юк: «Ostriv'Ok» – це місце приємного відпочинку для дорослих і дітей з двохзонними стандартними та додатковим басейнами, шезлонгами, альтанками, баром та розвагами. До слова, одиниці закладів відпочинку мають басейн з підігрівом, це фактично ексклюзив на нашій території. Ми завжди підтримуємо водичку комфортної температури і навіть в холодну пору року можна поплавати у басейні під відкритим небом. Варто відмітити, що дорослий басейн має 105 м кв. здається, не дуже й багато, але, на хвилинку, об’єм 160 000л – приблизно стільки води середньостатистична сім’я використовує за рік! Постійно розширюємо цікаві локації на території «Острівка».

People UA: Звідки виникла ідея створити простір відпочинку «Ostriv'Ok»?

Максим Клим’юк: Задум побудувати комплекс відпочинку з’явився, коли ми з колегою побували в комфортабельних закладах. У Володимир-Волинському нічого подібного не було, тому вирішили у своєму рідному місті реалізувати невеличку мрію у життя. У нас була ідея, яка в результаті змінила все. Ми почали вкладати свою працю і душу в цей проєкт, нам казали: «Басейн – маленький, заклад за містом, хто туди прийде! У вас нічого не вийде...» Але ми вірили й не злякалися труднощів, які можуть виникнути в ході створення простору відпочинку.

Сьогодні ми з радістю працюємо у сфері відпочинку. Я вважаю, що завжди потрібно займатися справою, яка подобається. Переконані, що жителі України та наші гості з інших країн повинні отримувати якісний сервіс, бо коли люди оцінюють надані послуги на високому рівні, то і їхня культура поведінки змінюється. Нам приємно, коли часто гості із Польщі відвідують «Ostriv'Ok» і дають схвальні відгуки. Це говорить про те, що ми рухаємося у правильному напрямку. Головне, що ми не зупиняємося, розвиваємося й завжди прислуховуємося до думки відвідувачів, аби вдосконалити сервіс.

People UA: У цьому році на «Ostriv'Ok» почала працювати кухня. Чим дивуєте своїх відвідувачів?

Максим Клим’юк: Робимо акцент на гриль-меню, яке відповідає відпочинку на природі й формату нашого закладу. Готуємо багато страв на вогні. На прохання відвідувачів ми збільшуємо кількість страв. Наші партнери – кафе «Вулик» та магазин «SPAR» – роблять швидку доставку піци та інших страв, а також на барі відпочинкового комплексу можна замовити суші та інші смачні десерти.

Велика територія «Острівку» дозволяє проводити важливі події. Тут відбуваються вінчання, дні народження, корпоративи. Лише барна територія розрахована більше, ніж на 100 осіб. Дуже часто бронюють весь заклад відпочинку, що дає можливість відвідувачам користуватися усіма послугами.

People UA: На території «Острівка» Ви побудували сцену. Які культурні заходи організовуєте для гостей?

Максим Клим’юк: У минулому році ми збудували сцену, на якій тепер виступають різні артисти, ді-джеї, гумористи, дитячі аніматори. Круті вечірки біля басейну відбуваються в «Острівку» практично щотижня. У вечори п’ятниці та суботи проходять драйвові дискотеки. Настрій створюють найкращі D’Js, гості відпочивають під сучасну клубну музику. В п’ятницю для дівчат 18+ після 18:00 год. вхід – безкоштовний. Ми постійно проводимо тематичні вечірки. Запрошуємо й Вас. На День медика вхід був безкоштовний. Цього року на території комплексу влаштовуємо перегляд фільму під відкритим небом.

People UA: Минулий рік негативно позначився на сфері HoReCa. Як Ви оцінюєте цей рік роботи Вашого закладу відпочинку в порівнянні із минулим?

Максим Клим’юк: У порівнянні із 2020 роком – це небо і земля. Люди минулоріч майже не відпочивали, тому в цьому році хочуть компенсувати прогалину. Окрім карантинних обмежень, робота «Острівка» залежить й від погодних умов. На щастя, цього року – чудове літо й погода сприяє пляжному відпочинку.

People UA: «Ostriv'Ok» часто відпочивають із дітками. Які послуги відпочинку є у Вашому закладі для малечі? Яка глибина бассейну? Чи можуть діти безпечно плавати в ньому?

Максим Клим’юк: Для маленьких гостей нашого закладу є басейни 30 м кв. Глибина 30-40 см. Дітки безпечно можуть плавати та розважатись, звичайно, під наглядом дорослих. Вода підігрівається до 28 градусів. В адміністратора можна взятии надувні жилети для малечі. Справжня територія щастя для діток – це наш дитячий майданчик з батутами та гойдалками.

У відпочинковому комплексі «Ostriv'Ok», поки батьки відпочивають, – діти розважаються. Щосуботи аніматори організовують рухливі ігри, драйвові танці, гучні пісні – усе, щоб дітвора не сумувала. А батьки в цей час можуть розслабитись на шезлонгах, поплавати в басейні чи посмакувати освіжаючими коктейлями.

People UA: Яка вартість на послуги відпочинку в «Ostriv'Ok»? Наскільки лояльний Ваш прайс?

Максим Клим’юк: Дорослий квиток на весь день у будні коштує 150 грн, у вихідні та святкові – 200 грн. У вартість входять такі послуги: користування басейнами, шезлонгами, каріматами, батутом, гойдалками і тд. Альтанки замовляються окремо, вигідніше завчасне бронювання. У вартість броні альтанки входить користування мангалом та дровами, користування басейном, шезлонгом, дитячим майданчиком, батутом. При замовленні альтанки дозволяється приносити свої страви та напої.

Діти до 3-ох років відпочивають безкоштовно, дитячий денний абонемент у будні коштує 70 грн, у вихідні та святкові – 100 грн. Щодня після 18.00 вхід 100 грн для всіх. Пн і Вт: халявні дні – вхід на весь день для усіх 100 грн. Бувають й акційні пропозиції. Наприклад, нещодавно діяла спецпропозиція – вхідний квиток за 40 грн на день при купівлі місячного абонемента, що дає можливість безлімітного відвідування комплексу.

People UA: Традиційне питання від нашого журналу: в чому Ваш секрет успіху?

Максим Клим’юк: Те, що сьогодні здається важким, є неоціненним досвідом завтра, а його не здобути ніде. Не потрібно боятись робити кроки, а йти впевнено своїм шляхом. Робити справи, за які не соромно дивитись людям в очі. Проводити діяльність, завдяки якій ти солодко засинаєш і з радістю зранку прокидаєшся, знаючи, що тебе чекає протягом дня.

People UA: У цьому році виповнюється 30 років, відколи Україна стала незалежною. В цей ювілейний день що побажаєте українцям?

Максим Клим’юк: Незалежність – це рушій, який дозволяє нам, українцям, рухатись своїм шляхом. Я хочу, щоб українці пишались незалежною, квітучою і стабільною країною, яку вони люблять, в якій хочуть жити і де будуть жити їхні діти, внуки. Бажаю, аби ми усі відчували, що йдемо правильним шляхом, розбудовуючи країну, щоб перестали постійно дискутувати, куди йти і з ким працювати. Я вважаю, що в Україні є все, лише потрібно усвідомити, що ми – самодостатня нація, яка гідна стати економічно стабільною країною. 

Спілкувалася: Надія Басиста. Фотограф: Іван Дуда

с. Острівок, вул. Шкартальна 65а (дорога на Поничів)

тел.: 073 01 01 250

https://maps.app.goo.gl/uHHvyKC5Qv99sTUD8

Графік роботи: з 10:00 до 22:00 год.

FB Ostriv’OK

Insta@ostriv_ok

 

Опубліковано "People UA", серпень 2021