Марк та Лілія Михайліченки

Весна - саме час для кохання. Наші душі наповнюються неземним теплом та ніжністю.

Наші почуття прокидаються від сну і бурлять всередині, немов вулканічна магма. Саме зараз час влаштовувати один одному приємні несподіванки, невеличкі свята для двох. Так як це робить сімейна пара Марка та Лілії Михайліченків, власників магазинів для кохання «Казанова». Вони чудово доповнюють дне одного. Як говориться: поруч із розумною жінкою, чоловік завжди буде успішний.

 

…Bce залежить від того, наскільки людина розуміє той чи інший бізнес, як впроваджує його в життя...

People UA: Ви займаєтесь таким неор- динарним бізнесом, у чому полягає його специфіка?

Марк: Власне, специфіка цього бізнесу спирається на мислення наших людей. Бо 5 років тому у людей було зовсім інше ставлення до секс-шопів, вони мали певні стереотипи, боялися говорити про інтим- ні стосунки, соромились відвідувати такі магазини. Ми багато зробили для того, щоб стерти ці стереотипи: розміщували рекламу на радіо, на біл-бордах, на транспорті, були спонсорами різноманітних конкурсів. Загалом приклали багато зусиль, щоб люди зрозуміли, що секс-шоп - це нормальний магазин, свого роду «друга аптека».

People UA: Baш інтерес до роботи не переростає у професійну звичку?

Марк: Ні, моя робота для мене цікава. Якби навіть вийшло, що інтерес згодом пропав би, то сенсу продовжувати не було б. Але ми 3 дружиною робимо усе, щоб так не сталося, зокрема їздимо на різні виставки, де можна почерпнути багато чого пізнавального.

People UA: Без яких рис характеру не обійтися, щоб побудувати успішний бізнес?

Марк: В будь-якому бізнесі є різні люди, є порядні, є не дуже. Є більш жорсткі, є м'які все залежить від того наскільки ЛЮДина розуміє той чи інший бізнес, як впроваджує його в життя. Але обов'язково має бути впевненість B тому, що ти займаешся тим чим хочеш і що воно потрібне людям.

Лілія: Я повністю погоджуюсь з словами чоловіка.

People UA: У Луцьку вже діє кілька подібних магазинів, як ви боретесь з конкуренцією?

Марк: Я не вважаю конкурентом когось, нехай вважають конкурентом мене.

People UA: Зважаючи на вашу зайнятість у вас вистачає часу на особисте життя, відпочинок, хобі? I який саме відпочинок вам найбільше до душі?

Марк: Звичайно, адже якщо по голову залізти B роботу, то може спочатку воно і дасть якийсь позитивний результат, але згодом може набриднути. Варто робити перерви, щоб потім з новими силами приступити до діла. Ми з дружиною завжди знаходимо час поїхати відпочити, тому що у нас двоє дітей, яких потрібно завести на оздоровлення чи просто до моря. Надаю перевагу відпочинку поблизу води. До того ж я професійно займаюся дайвінгом, a це потребуе багато часу і зусиль. море, свіже повітря, яхти

People UA: Як ви познайомилися?

Марк: Ой, ми якраз і познайомилися біля води.

Лілія: Так, біля озера B Гаразджі, майже 15 років тому.

People UA: Чим ви один одного вразили?

Марк: Ліля мене зачарувала своєю вродою, поставою, характером, загалом все сприяло тому, щоб ми згодом пов'язали наші долі.

Лілія: Мені спершу дуже сподобалося його ім'я, та й взагалі він гарний чоловік і сподобався З першого погляду.

People UA: Як подружнім парам надовго зберегти вогонь кохання?

Марк: Це залежить від людей, від того наскільки вони самі готові вносити щось цікаве у своє життя. Варто насичувати інтимне та сімейне життя чимось новим, для того щоб воно не стало рутинним, сірим, буденним... щось вигадувати, навіть інколи побути лише двох, влаштувати свято з сюрпризами. Наше подружнє життя залежить тільки від нас самих, від нашого бажання змінити його в кращий бік.

Марк: Його слід міняти на краще. Так як робимо ми.

Лілія: А якщо нічого не робити, то сімейне життя котитиметься по похилій до низу, і зійде нанівець.

People UA: А ви влаштовуєте один одному якісь сюрпризи?

Лілія: Так, частенько.

Марк: Ну звичайно, маючи такий магазин (посміхається)

People UA: Що для вас головне у сімейному житті?

… Hame подружнє життя залежить тільки від нас самих, від нашого бажання змінити його в кращу сторону...

Лілія: Головне - це взаеморозуміння, якщо воно є, то і сварки, і якісь проблеми швидко згасають. Також варто іноді поступатися, щоб не створювати конфліктів.

Марк: Якщо люди розуміють один одного, то навіть коли допускаються якихось помилок, це заВЖДи можна обговорити і будь-яка помилка чи негативна ситуація здаватиметься нікчемною і маленькою проблемкою. І навпаки, якщо немає взаєморозуміння - маленька проблема може стати причиною суперечок і навіть розлучення. Також важливий момент полягає у вихованні дітей. Їх потрібно навчити поважати інших, бути добрими i тоді нам не буде за них соромно.

People UA: А який самий шалений вчинок ви здійснювали?

Лілія: Я літала з парашутом за катером у Криму Це перший крок до моєї мрії стрибнути 3 парашутом 3 літака.

Марк: А я занурювався B воду на глибину 52 метри, отримав гору неймовірних вражень, позитивних емоцій - це мій шалений вчинок, це моє невеличке досягнення.

People UA: До речі про мрії, полюбляєте мріяти?

Марк: Ну а хто ж не любить, мені так здається, в цьому й полягає все життя: щоб про щось людина мріяла і йшла до здійснення своєї мрії. Це як стимул, якщо його не буде то в людини з’явиться апатія. Ось я мрію спуститися під воду на 100-150 метрів.

Лілія: Наші мрії - це наше майбутнє. Головне, щоб вони були позитивні, світлі, не казкові, а такі які можуть стати реальністю.

People UA: Ви вірите в магію весни?

Марк: Звичайно, весною так як і пробуджується прир0да, пробуджуються наші почуття. Весна спонукає до більш романтичних вчинків.

People UA: Що ви найбільше цінуєте один в одному?

Марк: Ліля - людина, яка в разі потреби іде на компроміс, вміє прощати. Вона берегиня

нашої сім'ї.

Лілія: Ціную те, що Марк розуміє мене у всьому, підтримує. Часом я погарячкую, зроблю для себе проблему там, де її нема, він мене заспокоїть, скаже, що це не заслуговує того, щоб так реагувати. Він мене любить і я його люблю.

People UA: У світі все більше сімейних пар, відмовляються від інтимного життя. В Англії навіть створюються спеціальні клуби, членами яких можуть стати лише такі пари. Як вам ця ситуація?

Лілія: Такі люди багато що втрачають. Хоча це їхнє право.

Марк: Це негативно. Але кожна людина господар своєї долі

…Haшi мрії - це наше майбутнє. Головне, щоб вони були позитивні, світлі, не казкові, a такі які можуть стати реальністю...

 

Спілкувалася: Ірина Тиха

 

Фото: Вадим Павлосюк