МАСАЖУЙСЯ – НЕ ЛІКУЙСЯ!

Масаж – не тільки задоволення для душі та тіла, але й панацея від багатьох захворювань. Ця процедура допоможе відновити сили після тяжкого робочого дня, очистити думки, сповна насолодитись приємним відпочинком і, в першу чергу, – це профілактично-лікувальна процедура.

Масаж корисний для людей, які страждають на захворювання опорно-рухового апарату: мають болі у спині, шиї, а також головні болі. Зрозуміло, що для цих пацієнтів процедури масажу носять лікувальний характер, а в комплексі з медичними препаратами допомагають у процесі одужання. Незайвим масаж буде і для тих, у кого малорухливий спосіб життя, хто багато  часу проводить за кермом та часто працює за комп’ютером. Для того, щоб повністю відновити сили, потрібно пройти курс масажу (орієнтовно десять сеансів). Вам можете знадобитися і менша кількість, адже все залежить від самопочуття. Слід зазначити, що масаж не рекомендується під час застуди, або ж загостреннях хронічних хвороб. Також не слід ходити на такі процедури із захворюваннями шкіри, запаленням кровоносних та лімфатичних судин. Протипоказаний похід до масажиста і за наявності проблем із серцево-судинною системою, онкозахворюваннях, розладах кишково-шлункового тракту, гострих болях та внутрішніх кровотечах.

Вчені довели, що пройдений, декілька разів на рік, курс оздоровчого масажу підтримує м’язи у тонусі, покращує кровообіг, а, відповідно, й загальний стан організму, сприяє хорошому самопочуттю. Це підтверджують і мої спостереження. Для прикладу, уявімо, що Ви будете відвідувати масажний салон один-два рази на тиждень чи місяць – такі процедури будуть профілактичні, можливо, Вас зовсім перестануть турбувати болі у спині чи шиї, а також поліпшиться стан внутрішніх органів. Щодо зовнішнього вигляду, то масаж має корисний вплив на шкіру, тому що професійна косметика для тіла (яка використовується під час процедури) живить та збагачує її корисними компонентами. Отож,  Ваше тіло буде у чудовій формі.

Відчуйте смак життя, будьте бадьорими та здоровими, позитивними і активними завдяки масажу. З вами була Наталія. Завжди рада Вам допомогти, телефонуйте: (099) 5079665

Опубліковано "Лише Насолода" № 3(31) грудень 2014