Майстри на всі руки

У луцькій друкарні Side by Side знають, як догодити найвибагливішим клієнтам

«Завжди поруч» – таке гасло якнайточніше характеризує друкарню повного циклу Side by Side. Адже тут втілюють фантастичні ідеї клієнтів, прислухаються до всіх побажань, працюють швидко та якісно.

«Майстри на всі руки», – так кажуть про них задоволені замовники, чимало з яких давно вже є постійними клієнтами друкарні.

Про найвищу якість роботи друкарні свідчить бодай той факт, що навіть у часи найжорсткішого локдауну, коли чимало компаній не витримали й пішли на дно, Side by Side вдалося втриматися на плаву та не втратити клієнтів. Мало того, вони оновили устаткування, аби виконувати роботу ще якісніше та швидше.

Звісно, скептики можуть зауважити: друкарень нині – до кольору й до вибору, обирай будь-яку на свій смак і гаманець. Втім тільки Side by  Side може похвалитися найновішим та найякіснішим обладнанням, аналогів якому на Волині немає. Його можна знайти хіба в Києві.

«Насправді оперативних друкарень не так і багато. У Луцьку ми – єдина друкарня такого плану», – розповідає власник Side by Side Роман Ващук. – У місті чимало копірцентрів, а ми – єдина цифрова друкарня, що друкує цифровим офсетом, а не цифровими принтерами».

У Side by Side є кілька напрямків діяльності. З-поміж них – рекламно-комерційна продукція, багатосторінкові видання, пакування та етикетки, рекламно-сувенірна продукція.

Окрім того, у компанії можуть запропонувати виготовлення елітних виробів. Для їх створення застосовують одразу кілька поліграфічних технологій: цифровий друк, різноманітний постпрес, ошляхетнення виробів лаком. Активно використовують друк етикеткової продукції на прозорих плівках, з білим друком.

У Side by Side є обладнання, яке дозволяє друкувати на різних матеріалах – на склі, на пластику, на тканині, кераміці, на різноманітних прозорих, сферичних, циліндричних матеріалах. Тут видруковують нагороди, під кожну з них розробляють індивідуальний силует, контур, дизайн. Працюють і за ескізами замовника, але можуть і запропонувати оригінальні ідеї для втілення.

«У нашому штаті не бракує креативних мислячих людей, які можуть порадити, допомогти підібрати варіанти», – додає співвласниця друкарні Ольга Шевчук.

Тут виготовляють унікальні календарі – і настінні, і кишенькові, й відривні, й перекидні. Окрім того – папки, брендбуки, блокноти на пружинах і на склейці, різноманітні щоденники, візитівки, акрилові картки й весільні запрошення, брендовані ручки, сувенірні пакети різного розміру.

«Такі пакети можемо робити суто під заходи і в невеликих кількостях – по 10-20-50 штук без висічних штампів. Можемо ці пакети зробити від першого до десятого навіть з різними макетами, це на ціну не вплине», – каже Роман.

Неабиякий попит мають екоторби від Side by Side з оригінальними принтами чи логотипами компаній замовників. А також доволі популярним є сублімаційний друк на горнятах – і керамічних, і металевих.

Нині тут кипить робота над друком на новорічних іграшках. До речі, вони можуть стати оригінальним подарунком на свята для когось із близьких (адже можна нанести будь-який візерунок, навіть новорічне привітання), а можна замовити дизайн із логотипом компанії чи в корпоративних кольорах прикрасити ялинку в офісі. Окрім новорічних вітань, у Side by Side друкують ще на пластмасових іграшках для «Юніки» й «Тигрес».

Окрім усього, фахівці друкарні вміють друкувати шрифтом Брайля, а цим насправді може похвалитися аж ніяк не кожен із цієї галузі.

Доволі популярною компанія є й серед видавців. До слова, Side by Side має зареєстроване видавництво, тож автори також можуть звертатися, аби видавати свої книги.

А якщо потрібно якісно і не за всі гроші забрендувати автомобіль – тут також у пригоді стане компанія Side by Side. Адже брендування автомобілів також входить до переліку їхніх послуг.

Тут ідуть назустріч кожному клієнтові й передусім намагаються його зрозуміти, пояснити те, чого він може не знати, та запропонувати найбільш виграшний варіант друку. Мало того, беруться навіть за такі замовлення, за які бояться братися інші друкарні.

Залежно від кількості замовленої продукції, у Side by Side можуть піти назустріч клієнтові та виконати замовлення сьогодні на сьогодні.

 

«Звісно, якщо не йдеться, наприклад, про тисячу іграшок або примірників, то цілком реально виконати замовлення у найкоротші терміни, – запевняють у компанії. – Малі та середні тиражі робимо за ціною офсету».

«Ми можемо робити коробки без висічних форм, невеликими накладами, а це суттєва економія», – пояснює Роман Ващук.

Для найвибагливіших клієнтів тут можуть виготовити ексклюзивний продукт. Роман показує книжку з казками, оздоблену золотими та срібними блискітками, рельєфними малюнками, з кишеньками для «секретиків». А деякі сторінки навіть пахнуть шоколадом, бо їх друкували спеціальними ароматизованими чорнилами. Звісно, така робота не з дешевих, але ж на кожен товар є свій покупець. Для якоїсь маленької принцеси це буде направду чарівний подарунок.

Тож якщо для вас важливі якість, швидкість друку та естетичний вигляд продукції, – завітайте у друкарню повного циклу Side by Side. Точно не розчаруєтеся!

м. Луцьк, пр. Перемоги, 1 (приміщення ТСОУ окремий вхід поруч центрального зі сторони проспекту)

050 - 4 - 681- 682

095 - 4 - 681- 682

068 - 4 - 681- 682

098 - 4 - 681- 682

https://www.instagram.com/sidebysideprint/

Опубліковано People UA №3 (55) зима 2021-2022