Медична астрологія

Астрологи переконують, що спостереження за рухом зірок допомагає нам краще зрозуміти себе, свої мотиви, переваги та недоліки, краще усвідомити власну психіку. Своїми коренями медична астрологія сягає часів шумерів, ассирійців і халдеїв. У Стародавньому Єгипті ця наука знайшла широке застосування в діагностиці та лікуванні захворювань, а в Стародавній Греції Гіппократ вважав астрологію найпотужнішою зброєю в руках лікаря. Але якщо ви зіткнулися (або думаєте, що зіткнетеся) з якимось захворюванням, необхідно, в першу чергу, проконсультуватися з кваліфікованим лікарем. Ця інформація допоможе Вам зберегти своє здоров’я. Як кажуть, попереджений – озброєний!

Овен

Знак Зодіаку відповідає за голову, обличчя та волосся. Якщо ви Овен, то у вас швидше за все часто бувають головні болі або мігрень. Напевно, ви часто відвідуєте стоматолога, оскільки зуби теж належать до сфери впливу даного сузір'я. В житті народжених під цим знаком гордість відіграє особливу роль. Тому страх невдачі у Овнів змушує їх робити все можливе для досягнення мети як можна швидше, за що б вони не бралися. Вони швидко їздять, швидко рухаються і швидко працюють. Звідси висока вірогідність нещасних випадків, особливо при роботі з механізмами або транспортними засобами. Вогняна сила Марса сприяє чудовому одужанню Овнів, а до тих пір, поки людина зберігає сексуальну активність та ентузіазм, життєва сила наповнює її тіло здоров'ям.

Телець

Цей знак Зодіаку впливає на людину через горло і шию, а також через легені і носові пазухи. Народжені під цим знаком відрізняються гарним здоров'ям завдяки гармонійному зв'язку між Венерою і тілом людини. Тим не менш, Тельці схильні до різних інфекційних захворювань вищезгаданих органів. Коли вони нехтують собою або втрачають баланс, їх голосові зв'язки і мигдалини уражаються першими. Беззахисні перед кашлем і застудою, взимку Тельці особливо повинні дбати про своє здоров'я. Як правило, ці люди страждають від порушень травлення і обміну речовин, тому що їх щитовидні залози знаходяться під впливом Тельця. Звідси необхідність у щоденних дихальних вправах.

Близнюки

Знак Зодіаку впливає на руки, плечі і частково на легені. Будучи Близнюками, ви завжди перебуваєте в русі, переробляєте багато роботи і надто багато думаєте, а оточуючі при цьому можуть тільки дивуватися вашій мультифункціональності. Проблема полягає в тому, що ваша швидкість не залишає місця спокою. Більше того, Близнюки – найскладніші пацієнти через їх небажання лежати в ліжку без діла. Постійне занепокоєння робить їх схильними до депресії і психосоматичних захворювань на кшталт алергії, астми та хронічних бронхітів, а також зловживання алкоголем і курінням. Їм потрібно більше відпочивати і медитувати.

Рак

Цей знак Зодіаку впливає на долю людини через шлунок та інші органи. Всі Раки дуже емоційні і постійно жадають бути оточені любов'ю і жити в матеріальному достатку. Якщо їм цього не вистачає, у народжених під цим знаком можуть початися шлункові захворювання, начебто виразки або гастроезофагеальні рефлюксні хвороби. Окрім того, постійна емоційна нестабільність в поєднанні з чутливим шлунком призводять до харчових порушень, яка здатна погіршити загальний стан Раків. Їм потрібно дотримуватися збалансованої дієти, збагаченої вітамінами, пробіотиками і приймати настої ромашки, а також займатися тим, що допомагає розслабитися і підняти настрій.

Лев

Знак Зодіаку впливає на серце, область грудної клітини і спину. Народжені під цим знаком часто відрізняються відмінним здоров'ям і благополуччям. Усі, хто захоплюється китайською культурою, розуміють, що це обумовлено ефектом Сонця – планети, пов'язаної з життєво важливою енергією Ци. Наділені благополуччям з народження, Леви все ж повинні бути дуже обережні, оскільки прагнення жити у своє задоволення не завжди добре позначається на стані здоров’я. Велика кількість хорошого вина і вишуканої їжі приносять тільки радість, а не користь. Левам рекомендовано більше займатися фізичними вправами та берегти себе.

Діва

Цей знак Зодіаку впливає на людей через кишечник, частково зону–  шлунка, жіночу репродуктивну систему та нервову систему. Народжені під цим сузір'ям, як правило, завжди відрізняються хорошим здоров'ям, оскільки Діва управляє тілом і здоров'ям людини. Однак такі люди схильні до зайвого аналізу майже всього, що занурює їх в безодню нескінченної роботи, щоб досягнути кращих результатів. Чутливість Дів може легко спровокувати проблеми зі здоров'ям, навіть якщо причиною переживань стали просто їх думки. Прагнення до ідеальності у таких людей настільки сильно на них впливає, що Діви нерідко страждають від коліту, виразок і розладів травлення. Коли щось руйнує їх плани, вони буквально втрачають грунт під ногами, і тоді починаються зловживання алкоголем та харчові порушення. Тому так важливо займатися фізичними вправами, а саме ходьбою або бігом, а спостереження за небом і вільне дихання допоможуть забути про всі проблеми.

Терези

Знак Зодіаку керує роботою нирок і водним балансом в тілі людини. Крім того, він впливає на стан шкіри і всіх залоз організму. Народжені під знаком Терезів постійно мають потребу в підтримці балансу, що може викликати головні болі і стан тривоги. Всі ці симптоми можуть бути викликані бажанням людини досягти внутрішнього спокою. Терези часто страждають від алергії і захворювань шкіри. У цьому випадку може допомогти музика як спосіб розблокування негативних емоцій і зняття пригніченого стану душі, спрагу гармонії і краси. Енергійна діяльність і йога покращать функціональність тіла представників цього знаку зодіаку, а також їхній емоційний стан, який допомагає уникати депресії.

Скорпіон

Цей знак Зодіаку впливає на статеві органи, сечовий міхур і передміхурову залозу. Народжені під знаком Скорпіона відрізняються довголіттям, оскільки Плутон допомагає їм витримувати найтяжчі життєві випробування. Крім того, у Скорпіонів дуже чутлива натура, яку дано зрозуміти далеко не кожному, і їм самим в тому числі. Нездатність таких людей правильно висловлювати свої емоції може призвести до проблем з горлом. Стресові ситуації, залишені в дитинстві глибокі емоційні рубці, негативно позначаються на репродуктивній системі і лібідо в цілому. Сильна життєва сила Скорпіона має спрямовуватися найбільш в продуктивне русло, не пригнічуючись, інакше з'явиться загроза початку внутрішніх деструктивних процесів. Натура Скорпіона знаходить своє вираження у спорті, коли тіло людини отримує хороше навантаження.

Стрілець

Знак Зодіаку керує долею людини через печінку і стегна. Завдяки позитивному ставленню до життя, народжені під цим сузір'ям можуть добре піклуватися про своє здоров'я. Оптимізм і ентузіазм Юпітера дозволяють уникати проблем, а якщо вони вже почалися, то причиною могла стати нестача віри в Небесного Батька. Зі Стрільцями часто відбуваються нещасні випадки, які особливо стосуються водіння і спорту. Представникам цього знаку зодіаку рекомендується мислити позитивно, але водночас брати до уваги всі існуючі правила безпеки. І хоча ці люди можуть впоратися майже з усім, важливо бути особливо пильними, коли маєш справу з небезпечними речами (фізично та психологічно). Печінка дуже важлива для нормального метаболізму. Стрільці часто набирають зайву вагу в області стегон. Тому бажано стежити за цим, щоб уникнути ожиріння. Рекомендація: більше займатися спортом і підходити до всього з оптимізмом.

Козеріг

Цей знак Зодіаку впливає на нас через кістки і суглоби (особливо в області колін), а також через всю опорно-рухову систему, включаючи зуби. Козероги володіють дуже міцним тілом, здатним витримати майже все. Ахіллесовою п'ятою в цьому сузір'ї виступає депресія, здатна спровокувати багато проблем з тілом у зв'язку з недоліком серотоніну. Щоб цього уникнути, постарайтеся нормально відпочивати. Фізичні вправи мають першочергове значення для Козерогів. Потрібно обов'язково виділити для них час у щоденному графіку. Якщо є якісь протипоказання за станом здоров'я, необхідно виробити зі своїм лікарем спеціальну схему занять. Під час занять спортом натура вічного суперника у Козерогів трохи заспокоюється, а гормональний баланс вирівнюється. Тут дуже важливо дотримуватися дієти, що складається з продуктів, збагачених кальцієм (якщо ваш лікар не порекомендував щось інше). Це є запорукою хорошого здоров'я і запобігає захворюванню опорно-рухової системи. Вплив Сатурна на Козерогів у міру їх дорослішання допомагає кращому сприйняттю ними здібностей свого тіла.

Водолій

Знак Зодіаку впливає на долю людини через його гомілки, щиколотки та ікри, а також через серце і систему кровообігу. Народжені під знаком Водолія, як правило, присвячують себе спорту і відрізняються добре розвиненим тілом. Але головною проблемою цього сузір'я є рутина. Напевно, ваша робота дуже важлива, але не варто нехтувати потребами тіла. Водолії мають величезний запас енергії Ци, яку можна активувати в будь-якому місці і в будь-який час. Хвороби таких людей протікають дуже незвично, змушуючи інших дивуватися. Але тут дуже важливо не припиняти займатися собою і дотримуватися здорового харчування, оскільки Водолії з часом схильні приглушувати в собі свою енергію. Підтримання молодості тіла відновлює сили, а в іншому випадку можуть розвинутися порушення кровообігу ніг.

Риби

Цей знак Зодіаку впливає на людей через ноги і пальці на ногах. Якщо ви Риба, то вашою найціннішою і найпотужнішою зброєю є уява. Мрії і сни відіграють у вашому житті дуже важливу роль. При цьому найбільше Риби страждають від безсоння. На жаль, коли такі люди відчувають, що не оточені турботою і любов'ю, вони часто намагаються знайти спокій в алкоголі, наркотиках та інших шкідливих звичках. Риби мають виражену схильність до психічних і розумових проблем більшою мірою через їх чутливу ауру. Якщо народжений під цим знаком Зодіаку навчиться щодня очищати свої чакри, то зможе уникнути перерахованих проблем, оскільки його психічна сила буде направлена і використана більш продуктивно. Йога і медитація відмінно в цьому допоможуть.

Підготовлено за матеріалами сайту www.Ukr.Media

 

Опубліковано: People UA № 2(48), осінь 2019