Мen's brows

Брови сьогодні – це не лише частина образу, але й головний елемент обличчя. Пригадую крилатий вислів моделі: «Брови – це все!». Справді, доглянуті брови роблять погляд більш виразним та чітким. Дізнайтесь, якого ж догляду вимагають чоловічі брови?
Класикою чоловічих брів є широка, рівна лінія, яка не схильна до впливу моди. Щодо розмірів і форми брів, то для чоловіків вони визначаються шляхом проведення умовних прямих через внутрішній і зовнішній кутки очей.

Для чоловічих брів властива велика густота та різна довжина волосин. Догляд за густими бровами полягає в підстриганні довгих волосин спеціальними маленькими ножицями. Перед початком цієї процедури брови розчісуються за допомогою жорсткої щіточки, а після стрижки і отримання рівної лінії брів, волосини пригладжують і фіксують в одному напрямку. Такий фіксаж виконується за допомогою тієї ж щіточки, на яку наноситься крапелька гелю.

Часто чоловікам доводиться стикатися з проблемою зрощеного волосся на переніссі. Таким бровам необхідна корекція, оскільки обличчя з такими бровами виглядає похмуро. Особливо рекомендується корекція зрощених брів при близько посаджених та глибоко розміщених очах.

По-психології багато хто вважає, що форма брів відображає характер людини. Якщо розглядати чоловічі брови з цієї точки зору, то найбільш вигідними бровами для чоловіків будуть змодельовані у вигляді рівної плавної лінії, що має м'який вигин. Такі брови розкажуть про вас, як про людину з розважливим, твердим і спокійним характером.

Men's Style Salon - це сучасна, виключно чоловіча цирюльня FASHION MEN
Ми будемо раді робити все для того, щоб ваш імідж був довершеним, краса вишуканою, а стиль неповторним.

м. Луцьк

просп. Волі, 27

095 93 1111 9

097 97 1111 9