Меню характерів

Прийшло свято весни. Як не згадати прекрасну половину людства і нагадати сильній половині про подарунки?Для люблячого чоловіка, звісно ж, взагалі не потрібен привід, щоб зайвий раз порадувати кохану жінку! Але для того, щоб обрати презент, який справді гідний Вашої леді, ми склали святкове позитивне меню СТРАВ, як типажу та характеру жінок,яке допоможе з посмішкою впізнати Вам свою половинку:) і головне – обрати подарунок, який пасуватиме саме їй!

Як і в стравах, так і в світі краси-жіночності, на кожен смак знайдеться свій поціновувач! Буває, що все просто,а є такі страви, що навіть не знаєш, як їсти: чи то мазати її на хліб, чи хліб на неї.. Але, незважаючи на складнощі, чомусь все одно вабить романтика вибору... Однією із таких страв-делікатесів є устриці.

УСТРИЦІ

Спочатку ти боїшся їх їсти, ні, спочатку дивитись навіть боїшся, потім думаєш, як правильно розжовувати чи одразу швидко ковтати? Але, розпробувавши їх смак, ти не можеш зупинитися і пробуєш ще, ще і ще, смакуючи їх неповторністю.

Нічого не нагадує? Пригадуєте цих примхливих, непідступних, іноді занадто впевнених аж до претензійності жінок? Ти навіть не знаєш, як викликати посмішку на її обличчі. Або взагалі не розумієш, чого вона від тебе хоче, але своєю неординарністю, своїм характером вона захоплює тебе.

Найкращий подарунок для устриці – це відображання вашого особливого емоційного ставлення до неї. Такого,щоб підкреслив її важливість у Вашому житті. І чим важливішою така страва для вас є, тим доцільніше буде не звертати увагу на баланс своєї картки :) Тут рецепт такий: намагатися пригадати її примхи у кожному магазині, де вона казала: «О, я б таке хотіла!» або «І оце таке нічого було»...

Також порадувати устрицю точно вдасться квитками на літак або ключами від нового авто. Це, звісно, безпрограшний варіант, але в будь-якому випадку, якщо ваша половинка належить до цього типажу, доведеться постаратися. Жінка-устриця обов'язково розкусить ваші наміри і навряд чи пробачить, якщо Ви не догодите їй в цей день :)

ГРАНОЛА

У ній ви можете знайти багато всього від корисних і таких необхідних для здоров'я інгредієнтів, до не таких вже й корисних,які проте вдало доповнюють смак.

Гранола це модний нині тип спортивних і красивих. Життя таких жінок обертається навколо здоров'я і фізичної форми.

Але як у гранолі-страві можуть бути і не зовсім корисні, але смачні інгредієнти, так буває і з жінкою цього типу. Вона може весь тиждень робити селфі з спортзалу, щоб показати ідеальну фігуру, але під настрій не відмовити собі у смачній піці!

Кожна гранола особлива, тому, вибираючи подарунок для такої жінки, спершу спробуйте самі її розкусити і відчути внутрішній світ. Здебільшого для жінки-граноли хорошим подарунком буде набір екзотичних фруктів або резинок для фітнесу. Абонемент у сквош, кросівки, банка спортивного харчування. Покажіть, що ви поважаєте її стиль життя і зацікавлення.

ПІЦА

Вона буває різною. Залежно від того, як вона саме сьогодні хоче себе позиціонувати. Якщо років 10 тому піца сприймалася як італійський делікатес, то зараз її можна зустріти в будь-якій кафешці. Для більшості сучасних українських жінок притаманні риси саме піци. Бо вона може бути як вишуканою пармською чи з елітними сирами, так і з звичайною простою і зрозумілою з мисливськими ковбасками і кукурудзою.Від того, звичайно, ми все одно не перестаємо її любити.

Найкращим подарунком для такої жінки буде такий, куди ви вкладете душу і любов. Вашу половинку втішить естетичний красивий посуд, нова сукня чи букет її улюблених квітів.

МІВІНА

З нею все легко, просто і швидко. Буває із різними смаками, але суть одна. Простота і смакота!

Всі ми їли її, мівіну, в роки студентства. Ну що, пам'ятаєте? І так її іноді хочеться, хоч і знаєш, що без користі для здоров'я.Потім, звичайно, мівіна перетворюється або в пасту з вишуканими смаками і гарною подачею... або не перетворюється...але якщо саме зараз ваша мівінка чекає на подарунок, то спробуйте домовитися за іспит з її викладачем, або на крайній випадок підійде айфон:)

ПАСТА

Ще вчора вона була мівінкою, а вже сьогодні вирішує свої важливі питання, відкриває салони краси, магазини з одягом чи нотаріальні контори.Ти вже не запросиш її гуляти з кавою в парк. І не подаруєш одну гвоздику на день Валентина. Тут треба проявити більшу винахідливість. Щоб і не розбалувати і не продешевити. Тому універсальним варіантом може бути похід в ювелірний, або в «Брокард», або розмитніть її машину на бляхах:), або проведіть вечір у гарному закладі.

Тут головне, аби вона відчувала, що ви готові на все і навіть якщо це все-таки кава в парку, то вона має мати аромат вашого особливого відношення. Або принаймні,вона має в це вірити :)

КАРТОПЛЯ ПО-СЕЛЯНСЬКИ 

Приїхали в село, відклали ножі-виделки, телефони-гаджети, ніхто не робить сторіс, ніхто не чекіниться, але наминає бабусину картопельку за обидві щоки.Бо ж смачно! Бо ж в селі, бо смакує те таке рідне, яке пам'ятаєш з дитинства.

Так і з типажем жінка цього типу особлива! Вона може зупинити посеред поля приміську маршрутку, донести чотири пакети з «Сільпо» і краще за чоловіка впорається з молотком. З подарунків така жінка обере щось практичніше, ніж сертифікат у салон краси. Наприклад, десять метрів сітки, щоб обгородити курник, або новий набір каструль чи сковорідок.   

Головне, чоловік такої жінки повинен пам'ятати, що яка б вона не була сильна, важливо не забувати дарувати їй ніжність.

І навіть якщо ви не є поціновувачем високої кухні. Навіть якщо вам ліньки встати з дивану, щоб на грядці вирвати одненький тюльпан для своєї половинки. Ми все одно розкриємо ще один тип.

ШАУРМА

Це тип «все і потрохи»…

Можна все гарно скомпонувати, подати на широчезній тарілці з приборами  і це буде цілком ресторанна страва.

А може, буде домашня шаурма на дивані, під час трансляції футболу.

Ви можете не віддавати їй належного статусу, але не забувайте про свою хорошу, добру і близьку серцю, хоч і без натяків на високу кухню.

Найкращий подарунок... щось надійне і потрібне. Чи то для себе, чи то речі, корисні для дому, купівля яких довго відкладалась. Антена для телевізора, набір інструментів? Можливо, ще одну дитину? А можете просто погуляти по парку і зводити свою половинку на шаурму:)

Незалежно від того, яку страву Ви обрали, читаючи наше меню,  не забувайте тішити і говорити приємні слова своїм коханим і смачненьким жінкам. Адже вони у нас найкращі.

Опубліковано: 8 березня 2019 р, People UA № 6(46)