Метод профілактики та лікування захворювань органів дихання

Ефект моря – так говорять в побуті про результати відвідування соляної шахти (галокамери). І справді, відвідування соляної шахти у Луцьку стало для нас оздоровчим ритуалом, який проходимо сім'єю двічі на рік курсом 20 днів. Перший візит у галокамеру відбувся в 2016 році не випадково... Коли донечці було 3 роки, лікарі хотіли оперувати аденоїди, малеча важко дихала. Друзі порадили походити в соляну кімнату. І вже після 7-го дня малеча почала дихати вільно, без хрипів. Усім розповідаю, рекомендую, а сьогодні – пишу на сторінках журналу PeopleUA! Адже галокамера – справді ефективний та дієвий спосіб як лікування, так і профілактики.

Чи знаєте Ви, що…

Дихання – життєва функція організму. При захворюваннях, що заважають природному диханню, страждають усі органи, а найбільше – мозок і, відповідно, порушується робота всього організму. Саме завдяки диханню ми можемо забезпечувати свої клітини необхідним киснем та підтримувати важливі процеси у нашому тілі.

Які захворювання лікуються в соляній шахті?

Цей метод лікування застосовується при хронічних захворюваннях органів дихання: бронхіти, пневмонії, бронхіальна астма; при хронічних запальних процесах ЛОР-органів: риніти, синусити, гайморити, хронічні запалення мигдаликів, тонзиліти, ларингіти; при алергічних захворюваннях.

Глибоке проникнення в людський організм дрібно розсіяного сольового аерозолю відновлює захисні функції епітелію, зменшує запалення, покращує виділення мокроти з бронхів, позитивно впливає на клітини, які відіграють важливу роль у боротьбі з інфекцією, що сприяє зміцненню імунітету.

Підсушуючий, дезінфікуючий ефект покращує стан шкіри, допомагає при підліткових вугрових висипках, алергічних проявах, екземах, дерматитах і навіть псоріазі у стадії ремісії. Іонізоване повітря насичене дрібнодисперстними частинками солі (Na Cl) укріплює нервову систему, покращує якість сну, позбавляє від безсоння, стабілізує артеріальний тиск.

Атмосфера та умови в соляній шахті

Перебування в соляній кімнаті триває одну годину. Відвідувачі дихають насиченим сіллю повітрям, сидячи на зручних кріслах, звучить розслаблююча музика. Для дітей в соляній кімнаті є розвиваючі іграшки, столик для малювання, мультфільми на вибір. Можна, як у кафезамовити на свій смак чай. Температура в галокамері – комфортна, кімнатна.

Періодичність відвідування галокамери

Рекомендується проходження курсу галотерапії двічі на рік. Проте потрібно розуміти, що це все індивідуально та залежить від складності та особливостей перебігу захворювання. За призначенням лікаря, кількість курсів може збільшуватись до 3-4 разів на рік. Наприклад, для профілактики цілком достатньо 1-2 рази в рік, зокрема,у період міжсезоння, коли всі недуги загострюються.

 

Соляна шахта

м. Луцьк, вул. Євгена Сверстюка, 15/2 (центр)

+38(066)3406333

www.saltmine.com.ua

https://www.facebook.com/saltmine0663406333room/

Опубліковано People UA №3 (55) зима 2021